2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın arkadaşlar, sağlıklı günler...
dün tansiyonum birden çıktıi, kızımda yüksek tansiyon sorunu yaşamıştım, tansiyonla beraber şişlikte olmuştu tam 38 kilo almıştım tabi bu kiloların hepsi gitti ama yine öyle olacak diye çok korktum, Allah'a şükür bugün tansiyonum düşük, aman arkadaşlar şimdiden tedbir almakta fayda var, Allahım bebişlerimizi korusun...

geçmiş olsun inşallah kanamanız kesilir. kendinizi yormayın dinlenin. olumsuz değil olumlu düşünmeye çalışın

günaydın hamiş arkadaşlar.benim bulantlar tam gaz devam akşam yine iki kere istifra ettim.
ne olucak böyle bilmiyorum.işe gelip gitmek bir eziyet zaten şöyle evimde televizyonun karşısında yatsam uyuklasam.ahhhh ahhhh

yaa ama benim bulantılarım tam gaz devam ediyor

canım bende tam 12 haftaya daha çok var nasıl geçecek,ya 12.haftadada geçmezse gibi düşüncelerle moralim bozukken birden azalmaya başladı.yani yüzde 70 azaldı diyebilirim.böyle gitse razıyım yani.hiç ümidini kaybetme canım.rabbim en sıkıştığımız zamanda yetişiyor.tabii inşallah tekrar artmaz benimkide.

geçmiş olsun inşallah kanamanız kesilir. kendinizi yormayın dinlenin. olumsuz değil olumlu düşünmeye çalışın

çok çok saol inşallah kesilir olumlu düşünmeye çallışıyorum ama korkuyorumda inşallah hakkımda hayırlısı olur

çok geçmiş olsun canım.yaa ne kadar çok kanama sorunu yaşayan arkadaş var aramızda.nerdeyse kanama geçirmeyenler azınlıkta.inşallah geçer ve rahatlarsın.aklına kötü şeyler getirme.içini ferah tutmaya çalış.böyle olupta sorunsuz atlatan çok arkadaşımız var.

Son düzenleme:
kızlar 2012 aralık annelerinin cinsiyetleri belli olmaya başlamış tek tek.demekki 1 ay sonra bizde teker teker cinsiyet haberleri vermeye başlayacağız:))

kızlar 2012 aralık annelerinin cinsiyetleri belli olmaya başlamış tek tek.demekki 1 ay sonra bizde teker teker cinsiyet haberleri vermeye başlayacağız:))

ay inanmıyorum erken değilmi daha bir ay sonrası sadece erkek olanlar belli olur erkek çabuk gösteriyormuş diyorlar ama bilemiyorum

Allah yardımcın olsun canım benim. Sakin olmaya çalış, güzel şeyler düşün. Dinlen...

ay inanmıyorum erken değilmi daha bir ay sonrası sadece erkek olanlar belli olur erkek çabuk gösteriyormuş diyorlar ama bilemiyorum

iyi bilen isinin uzmanı biri 12. haftada bilir cinsiyeti kızımda 13. haftada %100 kız demisti ayrıntılı ultrason uzmanı

yok canım erken değil.12.haftadan sonra belli oluyor artık.tabii erkekler daha erken.ben oğlumu 11+3 te öğrenmiştim.12.haftada giderim göstermezse 13 te tekrar gider öğrenirim.yani kaldı 3-4 hafta inşallah.

aman aman maşallah diyelim iyisin ne güzel ama dediğim gibi şeker düşük diye sakın tatlı hamurişi abartma ama zaten gerekeni biliyorsun yapıyormuşsun da böyle devam et...
zaten şeker değerleri çok değişken bir şey yediğine içtiğine göre bak o gün benim 107 çıktı açlık ama iki gün sonra 90 a düşürebildim çok şükür, öptüm tatlım
bakalım benim sonuçlar yarın çıkacak ama bir şey soracağım bana demir ya da folik asit değerleri için test yapılmadı sanırım acaba yaptırsam mı?

Allahın izniyle hiçbir şey olmaz olumsuz düşünme iyi düşün ki iyi şeyler olsun Allah bebişini sana bağışlar inş

canım çok geçmiş olsun inşallah bir daha tekrarlamaz, doktor ne dedi peki neden olmuş tahminde bulundu mu? sen içini ferah tut bakalım bir sorun çıkmaz Allah ın izniyle iyice de dinlen...

tansiyon hamilelikte çok oynak bir şey anladığım kadarıyla ama önemli tabi diyete dikkat etmek lazım tatlım, geçmiş olsun

benim sabah değil de öğleden sonra başlıyor yani çoook kötü değil ama tat tuz bırakmıyor adamda inşallah geçer tez zamanda hepimizin...

kızlar benim sağ koltuk altında bir lenf nodülü tespit edilmişti ya işte ben o kolumdan hiç kan aldırmıyordum ama dün baktılar sol kol morarmış eleğe dönmüş hadi bir seferlik alsınlar dedim onda da sağ koldan kan gelmedi ya tüp bozuktu ya bende bir anormallik vardı,bir türlü kan alamadı kadın sonra tüpü değişti diğer koldan aldı ama dün tüm gün sağ kolun ağrıdı boynuma kadar, bugün de sağ memem ağrıyor, kötü bir şey yoktur değil mi geçer herhalde ama bir daha sağ koldan asla kan vermeyeceğim çok korktum çoook

canım çok geçmiş olsun inşallah bir daha tekrarlamaz, doktor ne dedi peki neden olmuş tahminde bulundu mu? sen içini ferah tut bakalım bir sorun çıkmaz Allah ın izniyle iyice de dinlen...

tansiyon hamilelikte çok oynak bir şey anladığım kadarıyla ama önemli tabi diyete dikkat etmek lazım tatlım, geçmiş olsun

benim sabah değil de öğleden sonra başlıyor yani çoook kötü değil ama tat tuz bırakmıyor adamda inşallah geçer tez zamanda hepimizin...

kızlar benim sağ koltuk altında bir lenf nodülü tespit edilmişti ya işte ben o kolumdan hiç kan aldırmıyordum ama dün baktılar sol kol morarmış eleğe dönmüş hadi bir seferlik alsınlar dedim onda da sağ koldan kan gelmedi ya tüp bozuktu ya bende bir anormallik vardı,bir türlü kan alamadı kadın sonra tüpü değişti diğer koldan aldı ama dün tüm gün sağ kolun ağrıdı boynuma kadar, bugün de sağ memem ağrıyor, kötü bir şey yoktur değil mi geçer herhalde ama bir daha sağ koldan asla kan vermeyeceğim çok korktum çoook

Canım benim maşallah 3tane cocuk bitanede karnında Allah bağışlansın onlara uzuun sağlıklı ömürler versin.Bu arada yaşınıda merak ettim:)Ne kadar güzel kalabalık bir ailesiniz darısı bizim başımıza.bende çok cocuğum olsun isterdim inşallah Allah banada nasip eder.Cocuklu annelerle paylaşacak çok şeyimiz olacak.Abiler ablalar yeni misafirlerimizi nasıl karşilicaklar!Hepsini yaşayıp göreceğiz Allah izin verirse.
Buarada benimde hamile kalmdan belfıtığı başlangıcı teşhisi konuldu 5 ay platese gittm çok memnun kaldm herkesede mutlaka tavsiye ediyorum.Şimdi ara vermek zorunda kaldım bebişten dolayı.Dün temizlikte biraz yorulunca hemen ağrılar başladı.Canim benim biz herhalde iki kat daha dikkat edeceğiz.Ama doktoruma sorucam uygun gördüğü zaman platese tekrar başlıcam.Sanada mutlaka plates tavsiye ediyorum tabi doktorunada sorarsın.Bu fıtık maalesef geçici bı hastalık değil bununla yasamaya alışıcaz.Allah hepimize saglık,güç versinde bebişlerimizi güzel yetiştirelim.

canım Allah yardımcın olsun benimde kanamam var raporluyum evde yatacam 1 hafta Rabbim sorun yaşatmasın inşallah hepimize sağlıklı hayırlı bir şekilde evlatlarımızı versin amin:)
buradaki herkes kalp atışlarını duydumu bebişlerininnnnnn???????????

ben henüz duyamadım canım keseyide yeni gördüm zaten bende adet düzensizliği olduğu için dr. sata göre hesaplamıycam dedi dün 10 gün sonra gel dedi ama ben 10 gün bekleyemem pzt. gidecem tekrar ama bir taraftanda karnımda bıçak saplanması gibi sancılar oluyor birde kanamam olunca heralde boş gebelik bu diyorum

slm arkadaşlar nasılsınız... arada takip edebiliyorum sizi herkes iyidir inşallah. kızlar bende aşırı derece de halsizlik oluyor özellikle sabahları paso yatıyorum. böyle günler nasıl geçer bilmiyorum valla. çalışmıyorum da yalnızım evde neyse böyle böyle geçiricez heralde günleri. kendinize yii bakın görüşmek üzere..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…