2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
yarın randevum var..bebeği görmemiz lazım artık 8. haftaya girmiş oluyoruz çünkü..yine gözükmezse kürtaj olabilirim..bana dua edin kızlar ya..nasıııı kötü bi ruh halindeyim bi bilseniz..bebeğime çok ihtiyacım var..topicleri okudukça moralim bozuluyo..benim gibi olupta bebeğini kaybeden çok kişi var..ne yapcam ben yarın ya..:KK14:

İnşallah bebeğini görürsün, korktuğun olmaz, dualarımız seninle arkadaşım...

Ben şu anda gayet iyiyim.Az biraz kokulardan tiksinme var çok azda bel ağrım onun dışında birazda tembellik ihtiyacım :) 9.haftaya girdik bakalım son kontrolde boyunun 1.2 cm olduğunu gördük. Tekrar kontrol için 2 hafta sonrayı aldım. Bakalım büyüo işte fasülyemiz. İnşallah kucağımıza alacağımız günler gelir. Askerlik gibi geçmiyor gün :)

biz de artık 8. haftaya başlıyoruz. mide bulantım yok biraz reflü şikayetim var ama o da cok değil. bugün acayip bel ağrısı çekiyorum sadece. bakalım benimki ne kadar olmuş cumartesi görecez inşallah

Ay_she ciğim uzun zamandır forumdayım fakat listede yokum, eklersen sevinirim:))
Yaş 32, kilo 75, ikinci bebek, sivas.

biz de artık 8. haftaya başlıyoruz. mide bulantım yok biraz reflü şikayetim var ama o da cok değil. bugün acayip bel ağrısı çekiyorum sadece. bakalım benimki ne kadar olmuş cumartesi görecez inşallah

Bende de reflü var o yüzden o biraz midem rahatsı oldu ama asla kusma noktasına gelmedi. Özellikle asitli yiyecekler çok arttırıyor :) çilek bayılmama rağmen mahvetti beni senin ki şu an 1 cm e yaklaşmıştır :) küçük fasülye . Bel ağrısı için lütfen üşütmemeye ve kendini yormamaya çalış çünkü genelde o arttırıyor :emir_bebek:

Bende de reflü var o yüzden o biraz midem rahatsı oldu ama asla kusma noktasına gelmedi. Özellikle asitli yiyecekler çok arttırıyor :) çilek bayılmama rağmen mahvetti beni senin ki şu an 1 cm e yaklaşmıştır :) küçük fasülye . Bel ağrısı için lütfen üşütmemeye ve kendini yormamaya çalış çünkü genelde o arttırıyor :emir_bebek:

Kızlar kusura bakmayın sanırım bir sorun oldu nette üst üste mesajlar çıkmış topiği doldurdum aynı mesajla :)

ipek merhaba hoşgeldin canım mayıs topiğinde görüşmüştük ve sen bana iyi dileklerini sunmuştun iyi dileklerin kabul oldu ve bende gebeyim artık burada devam ederiz hepbirlikte inşallah...bu arada benimde hiç bulantım yok şimdilik ama benim ilk gebeliğimdede pek fazla bulantım olmamıştı amma velakin bel ve sırt ağrısı tüm hamileliğim boyunca kabusun olmuştu..evet ilk üç aydan sonra folik asit kesiliyor ve diğer vitaminlere geçiliyor ben vitamin kan şurubu ve daha ilerleyen zamanlarda balık yağı kullanmıştım..

merhaba ecrnnaz;seni görmek ne güzel. çok ama çok sevindim senin adına, hayırlı olsun şimdiden bebişin canım:))) ben kendime nazar değdirdim, mide bulantılarım başladı. akşam yemek yaparken nasıl kötüydüm, anlatamam. şimdi de aynı şekilde devam ediyor bulantılar...nedense ben de yemek yedikten sonra başlıyor.diğer arkadaşlarım aç kalmazsan bulantın olmaz diyor ama ben de tam tersi:KK43: demekki ilerleyen zamanlar da takviye ilaçlara başlayacağız desene:)

Gözükmeyince ne oluyor boş gebelik mi ? Allah yardımcın olsun hakkın da hayırlısı olsun canım.Benim de doktor şu an gözükmedi dedi ama detaylı bilgi vermedi.1 hafta daha sabretcez bakalım.yaa benim bulantım filan da yok insan tereddüt ediyo acaba nedir diye.Gerçi herkesin hamileliği aynı olcak diye bi durum yok ama ne bilim..
canım, ben tam 6. haftamda gittim, gözükmedi evet yine gözükmezse boş gebelik teşhisi konulacak..sağol arkadaşım desteğin için, sen kaçıncı haftanda doktora gitmiştin canım, mide bulantın olmaması önemli değil canım, kiminde oluyo kiminde olmuyo zaten..yapısal bir durum yani..bence hiç kafana takmamalısın canım..
Canım benim dualarımız seninle olacak Kuppe. Seni çok iyi anlıyorum ama üzülmek çözüm değil biliyorsun ayrıca bebişin bunları duymasını istemezsin eminim ki. Lütfen sabırlı ol ve moraliniz bozma .Allah sağlıklı sıhhatli bir bebek versin sana unutma ki herşeyin bir zamanı var önemli olan sağlıklı bir gebelik . Şimdi kendini olumsuzluklarla doldurma.
teşekkür ederim canımm..elimde değil bende kafama takmamak istiyorum ama inanın rüyalarımda falan heryerde bu durum var..beni çok zorluyo, yarın da sonuca ulaşcaz inşallah güzel haberlerle gelirim yanınıza..
İnşallah bebeğini görürsün, korktuğun olmaz, dualarımız seninle arkadaşım...
aminn canımm inşallahh..eğer ki bu mutlu haberi alırsam sevinçten ne yaparım bilmiyorum..Allahım nasip eder inşallah..

ay-she rica etsem beni de listeye ekler misiniz?????????
yaş 28, kilo 46, ilk bebek, yaşadığı yer manisa, muhtemel doğum tarihi 23 ocak

çok teşekkür ederim şimdiden, çok sağollllll

Kızlar beni de listeye eklermisiniz. Yaş 28 kilo 50 ilk bebeğm :) Balıkesirde yaşıyorum :) muhtemel doğum tarihi 13 ocak

merhaba ecrnnaz;seni görmek ne güzel. çok ama çok sevindim senin adına, hayırlı olsun şimdiden bebişin canım:))) ben kendime nazar değdirdim, mide bulantılarım başladı. akşam yemek yaparken nasıl kötüydüm, anlatamam. şimdi de aynı şekilde devam ediyor bulantılar...nedense ben de yemek yedikten sonra başlıyor.diğer arkadaşlarım aç kalmazsan bulantın olmaz diyor ama ben de tam tersi:KK43: demekki ilerleyen zamanlar da takviye ilaçlara başlayacağız desene:)

Canım aynen ben de karnımı doyurunca fenalaşıyorum, hatta yemek yiyorum sonra hemen çıkartıyorum hepsini. Kuru şeyler yemeğe çalışıyorum midem bulanmasın diye :) leblebi iyi geliyomuş ama onuda çok yiyince kabız yapıyo :)

Ay_she ciğim uzun zamandır forumdayım fakat listede yokum, eklersen sevinirim:))
Yaş 32, kilo 75, ikinci bebek, sivas.

ekeldım canım :)

kızlar beni listeye eklermisniz. ilk bebek kilo 52 yaş 28 il edirne.doğacağı muhtemel tarih 17 ocak.

şimdiden çok teşekkür ederim kızlarrrrrrrrrrrrrr

ekledım canım rıca ederım :)

yarın randevum var..bebeği görmemiz lazım artık 8. haftaya girmiş oluyoruz çünkü..yine gözükmezse kürtaj olabilirim..bana dua edin kızlar ya..nasıııı kötü bi ruh halindeyim bi bilseniz..bebeğime çok ihtiyacım var..topicleri okudukça moralim bozuluyo..benim gibi olupta bebeğini kaybeden çok kişi var..ne yapcam ben yarın ya..:KK14:

canım sakin ol ınsallah Rabbım hakkında hayırlısını verırı ben de pazartesı gıdıcem son gittiğimde 5 haftalıktık
kesyeı gormsutuk pazartesı gıdınce keseyı Allah korusun bebegı goremezsek benı de aynı son beklıyo cunku 8 egirmıs olcaz bizde
ınsallah sorun yasmaayız canım offf riskli gebelık yasamak çok zor :KK43: Allah yardımcımzı olsun
bazen aklıma gelıo ya ters bişey olursa diye ama üzüldükçe bişey olmuyo bişey değişmio canım skain ol bekle ben artık öyle yapıyorum

ben geldimmmmmmmmmm kızlar çok şükür kesemizi gördük :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: sorun şu anda yok dedi dr. iğneme bu gün başladım folik apikobal ve progestana devam doğum tarihi ocak sonu gibi çünki benimki sezeryanla olucak normalde şubat başı dedi yani henüz yeni ben adet 7 aydır olmadan nasıl yumurtladım die sordum ( bu arada ben tüp bebek yaptırmıştım ve negatif oldu hemen arkasından kendiliğinden hamile kalmıştım 12 haftalık düşük yaptımıştım arkasından 14 kilo aldım 45 kg dım 59 kg oldum böbrek ameliyatı geçirmiştim vs dengem bozulmuştu ) o yüzden adet olamamıştım dr. demesine göre üstüne görmüşüm ama anlamadım çünki hiç kanamam olmadı neyse durumlar böle ama ben yinede çok sevinemiyorum çünki ben riskli gebelikler grubuna giriyorum ne olacağı belli olmuyo :KK43:( bakalım hayırlısı 10 gün sonra kalp atışı için çaığırdı

canım bak oh ne güzel :) bı de o kadar korkuyordun neysekı sorun yokmus ınsallah böylece sorunsuz devam eder.
riskli gebelık zor tabıı bende korkuyorumve cok heyecanlıyım pazartesı gunkı randevum ıcın ınsallahh guzel haberlerle gelırım :)

Son düzenleme:
Merhabalar, beni de listeye ekleyebilir misiniz?

Yaş: 31, Kilo : 84 , İlk bebek , İstanbul, Tahmini Doğum 30 Ocak 2013

Teşekkürler şimdiden

canım biz senle aynı gün galiba.benim sat 20 nisan.bgn doktora gittim henüz keseyi bile göremedim.biraz canım sıkıldı .sen de durum nedir?

canım ben keseyi geçen cumartesi gördüm ama kalp atışı için erken mi onu bilemedim benimde sat 22 nisan dı belki bebiş geç oluşacaktır hemen olumsuzluğa kapılma bebişlerimiz Rabbime emanet

ooofff çok yorgun hıssedıyorum bu hafta cok yorudlum ya iş iş iş resmen

Allahtan annem gelip ev işlerımı yemekelrımı yaptı da evde bari dinlenıyorum yaa

bugunde sımdı annemlere gidicektım sanırırm yarım saat gec cıkmam gerekıcek gıcık oluyorum bu duruma yaa :KK19:

X