2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kabızlık çeken arkadaşlar dikkat edin wc de fazla ıkınmamaya çalışın sonra benim ilk gebeliğimdeki gibi bide hemoroid sıkıntısı çekmeyin.
Bende kısmetse yarın gidicem bakalım kalp atışlarını görmeye Allahın izniyle miniğim Rabbime emanet hep böyle dua ediyorum.
Rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın inşallah.

ayyyyy sevilcim valla çok şaşırdım..biliyorsun biz seninle aynı topicten yani temmuz anneleri topicindeniz...ikinciye hamile kalmışsın hala şaşkınım...ama çok güzel ya..ikisi birden büyür..Rabbim verir kolaylığını elbet..tebrik ediyorum seni...

herkese merhaba biz bugün tam 7 haftalık olduk heyecanlıyız cumartesi kalp atışı için gidecez inş duyabiliriz

inşallah bişi olmaz canım.. sana da gecmis olsun cok.. midenin kötü olması çok zor annemden biliyorum 9 ay cekmisti kardesimde kadıncagız..insallah ben ona cekmemisimdir.. Allah kolaylık versin

Çok sevindim canım umarım beraber katılma fırsatımız olur :) Bende de oldu ama doktor sadece bol su içmemi istedi ve ilaç vermedi zaten çok su içen biriyim şimdi içmekten helak oldum :)
canım su gercekten cok onemliymis.. bir de benim tansıyonum dusuyor onada bol su önerdi doktor ama.. gel gör ki daha onceden de hic su ıcemeyen biri oldugum icin.. coook zorlanıyorum su icerken:44: önceleri gunde 1 bardak su ile gecirirdim günü.. şimdi 4-5 bardak içiyorum ama doktor yine de az dedi.. sen hangi hastaneye gidiyorsun bu arada

ben geldimmmmmmmmmm kızlar çok şükür kesemizi gördük sorun şu anda yok dedi dr. iğneme bu gün başladım folik apikobal ve progestana devam doğum tarihi ocak sonu gibi çünki benimki sezeryanla olucak normalde şubat başı dedi yani henüz yeni ben adet 7 aydır olmadan nasıl yumurtladım die sordum ( bu arada ben tüp bebek yaptırmıştım ve negatif oldu hemen arkasından kendiliğinden hamile kalmıştım 12 haftalık düşük yaptımıştım arkasından 14 kilo aldım 45 kg dım 59 kg oldum böbrek ameliyatı geçirmiştim vs dengem bozulmuştu ) o yüzden adet olamamıştım dr. demesine göre üstüne görmüşüm ama anlamadım çünki hiç kanamam olmadı neyse durumlar böle ama ben yinede çok sevinemiyorum çünki ben riskli gebelikler grubuna giriyorum ne olacağı belli olmuyo ( bakalım hayırlısı 10 gün sonra kalp atışı için çaığırdı

ben geldimmmmmmmmmm kızlar çok şükür kesemizi gördük sorun şu anda yok dedi dr. iğneme bu gün başladım folik apikobal ve progestana devam doğum tarihi ocak sonu gibi çünki benimki sezeryanla olucak normalde şubat başı dedi yani henüz yeni ben adet 7 aydır olmadan nasıl yumurtladım die sordum ( bu arada ben tüp bebek yaptırmıştım ve negatif oldu hemen arkasından kendiliğinden hamile kalmıştım 12 haftalık düşük yaptımıştım arkasından 14 kilo aldım 45 kg dım 59 kg oldum böbrek ameliyatı geçirmiştim vs dengem bozulmuştu ) o yüzden adet olamamıştım dr. demesine göre üstüne görmüşüm ama anlamadım çünki hiç kanamam olmadı neyse durumlar böle ama ben yinede çok sevinemiyorum çünki ben riskli gebelikler grubuna giriyorum ne olacağı belli olmuyo ( bakalım hayırlısı 10 gün sonra kalp atışı için çaığırdı

canım benimki de öyleydi.bugün doktora gitttim.çok şükür bebek iyiydi.kanama da azaldı.lekelenmeye dönüştü.inşallah hepimiz sağlıkla tamamına erdiririz.

çok çokk çok gecmis olsun canım.. ne kadar cok sey atlatmıssın.. ama bak rabbim sonunda yüzünü güldürmüs hayırlısıyla kucaklarımıza almamız da nasip olsun işallah minnoslarımızı..

kızlar beni listeye eklermisniz. ilk bebek kilo 52 yaş 28 il edirne.doğacağı muhtemel tarih 17 ocak.

şimdiden çok teşekkür ederim kızlarrrrrrrrrrrrrr

kızlar ben bişey sorcam.ben bgn doktora gittim.beta hcg istemedi .ama tam kan tam idrar testi yaptırdım hgb ,glukoz filan, neyse ultrasonla baktı henüz kese görünmüyor dedi 1 hafta sonra gel tekrar bakalım dedi bu normal mi? acaba bi sıkıntı mı var yoksa daha görünmesi için çok mu erken ?

yarın randevum var..bebeği görmemiz lazım artık 8. haftaya girmiş oluyoruz çünkü..yine gözükmezse kürtaj olabilirim..bana dua edin kızlar ya..nasıııı kötü bi ruh halindeyim bi bilseniz..bebeğime çok ihtiyacım var..topicleri okudukça moralim bozuluyo..benim gibi olupta bebeğini kaybeden çok kişi var..ne yapcam ben yarın ya..

canım sendeki problem nedir? bebek gözükmüyo mu ?

herkese merhaba biz bugün tam 7 haftalık olduk heyecanlıyız cumartesi kalp atışı için gidecez inş duyabiliriz

Merhaba glncym :) heyecanını hissedebiliyorum minnacık mercimek şimdi senin görmeni bekliyordur :)

Canım su gerçekten önemli .Bence de miktarını arttır çünkü seni her açıdan rahatlatıcaktır.Ben Medical Parka gidicem Çiğdem Karas'a yeni başlamış ama olumlu şeyler duydum. Merve hanım vardı aşırı kalabalık o yüzden bunu tercih ediyorum.

Ne mutlu sana çok sevindim. Sevincin daim olsun ben senin sağlıkla bebeğini eline alacağına inanıyorum

kızlar beni listeye eklermisniz. ilk bebek kilo 52 yaş 28 il edirne.doğacağı muhtemel tarih 17 ocak.

şimdiden çok teşekkür ederim kızlarrrrrrrrrrrrrr

hoşgeldin canım Ay_se ekliyor listeye mutlaka ekliyecektir :)

teşekkürler canım heyecanlanmamak elde değil. neyseki az kaldı cumartesi sabah kontrolüm . senin hamilelik nasıl gidiyor

evet canım 6. haftamda gözükmedi..

Gözükmeyince ne oluyor boş gebelik mi ? Allah yardımcın olsun hakkın da hayırlısı olsun canım.Benim de doktor şu an gözükmedi dedi ama detaylı bilgi vermedi.1 hafta daha sabretcez bakalım.yaa benim bulantım filan da yok insan tereddüt ediyo acaba nedir diye.Gerçi herkesin hamileliği aynı olcak diye bi durum yok ama ne bilim..

Canım benim dualarımız seninle olacak Kuppe. Seni çok iyi anlıyorum ama üzülmek çözüm değil biliyorsun ayrıca bebişin bunları duymasını istemezsin eminim ki. Lütfen sabırlı ol ve moraliniz bozma .Allah sağlıklı sıhhatli bir bebek versin sana unutma ki herşeyin bir zamanı var önemli olan sağlıklı bir gebelik . Şimdi kendini olumsuzluklarla doldurma.

ne güzel mucize gibi bebeğin gelmiş sana.
bende riskli gebelik grubundayım.lupus hastasıyım.romotolog ve kadın doğumcu sürekli gidip geliyorum ve ilaçlarıma devam ediyorum.
sağlıkla doğurmak dileğiylee

teşekkürler canım heyecanlanmamak elde değil. neyseki az kaldı cumartesi sabah kontrolüm . senin hamilelik nasıl gidiyor

Ben şu anda gayet iyiyim.Az biraz kokulardan tiksinme var çok azda bel ağrım onun dışında birazda tembellik ihtiyacım :) 9.haftaya girdik bakalım son kontrolde boyunun 1.2 cm olduğunu gördük. Tekrar kontrol için 2 hafta sonrayı aldım. Bakalım büyüo işte fasülyemiz. İnşallah kucağımıza alacağımız günler gelir. Askerlik gibi geçmiyor gün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…