2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
Allah ikisinide analı babalı büyütsün..Sen tecrübelisin o halde..

Amin canım hepimizin evlatlarını insallah. benim ilk hamileligim çok sorunsuz,agrısız sızısız geçmişti.şimdi agrılarım olunca korkuyorum.tecrübe bu durumda işe yaramiyor malesef

Amin canım hepimizin evlatlarını insallah. benim ilk hamileligim çok sorunsuz,agrısız sızısız geçmişti.şimdi agrılarım olunca korkuyorum.tecrübe bu durumda işe yaramiyor malesef

Haklısın..Kasıklardaki ağrılar normal diyorlar..Ama doktorun söylediğiyle konuşmuyorum sağdan soldan duyduklarımdan..4 ekim de doktor randevum var o zaman herşeyi sorucam zaten..kese görünür mü sence??

benimde canım cok cay istiyor tutamıyorum kendimi ve içiyorum :))olsun canım aşermeler başladı yani şimdiden :))

benimde canım cok cay istiyor tutamıyorum kendimi ve içiyorum :))olsun canım aşermeler başladı yani şimdiden :))

canım doktorum bana çayıda yasakladı çok istersen 1 bardak açık içebilirsin demir e ihtiyacımız varmış bu dönemde:44:

Son düzenleme:

eliftugce1990 maşallah canım, Rabbim kimseye aratmasın

hanımlar besleme alışkanlığınız değişti mi? nelere dikkat ediyorsunuz?
ben hergün kesin olarak ceviz,süt,yoğurt ve meyvama dikkat ediyorum. doktorum hergün kesinlikle cevizini unutma demişti.

Ooo çoktan açılmış 2013 haziran topiği
Maşallah şimdiden kalabalığız

Canıımm tebrik ederim seni, hatırlıyorum başka başka topiklerden, görünce çok sevindim, hayırlı olsun hamileliğin

Arkadaşlar şu 4+4 , 5+2 falan hesabını nasıl yapıyoruz :26:
Benim sat: 31 Ağustostu ben kaç artı kaçım

canım sen bugün 3+6 sın
bu sonuç bende öyle hesaplıyorum sitenin gün gün hamilelik takviminde yazıyor.

bende ceviz +hurma + su + ayran + süt + meyve tüketiyorum.

Tam 1 aylıksın ne güzel...

:78::78:

Beni her sabah eşim uyandırırd bu sabah kendim uyandım, oda şaşırdı hayırdır nasıl uyanabildin dedi saat 9 buçuktu (ben birazda uykuya düşkünümdür) dedim şimdiden başladı uyutmamaya Kasık sancısıyla uyandım
Çayı az içmeliyiymişiz onu bilmiyordum sabah ben en az 6 bardak içmişimdir Ama açık içiyorum, yinede çok içmişim değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…