2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ay giremiyorum artık malum iş başladı.... Diar nasıldı ilk günün?
Cnm benim 2 hafta hafif geciyor seminer donemi. Asil is okul acilinca.. bu bikac gun beraber gdecez oglumla. Kv yok burda suan. Senun nasil gdyr cnm

ama dedigin gbi k.cmz yer gormyck galiba. İs ev cocuk Allah yardimcmz olsun cocuklarmza ve bize

Cagan cok kolay bir bebekti. Bu zormus deyip deyip durduk...birlikte fazla kucaga almama karari aldik. Malumunuz 2 aydir dede ve nene elinde iyic kucakci oldu..

Kizlar tesekkurler:)ama artik kesinlesti herkes icin hayirlisi bu:)
Bu eşler neden böyle sapıttı çocuk olduktan sonra anlamıyorum.
Benimde 5 aylık bir kızım var.
Ve bende ayrılıyorum.
Herşeyin hayırlısı ama keşke şu erkeklerin icinede biraz merhamet düşse.

Bu eşler neden böyle sapıttı çocuk olduktan sonra anlamıyorum.
Benimde 5 aylık bir kızım var.
Ve bende ayrılıyorum.
Herşeyin hayırlısı ama keşke şu erkeklerin icinede biraz merhamet düşse.
Cocuk olduktan sonra bende sapittim inan..
Kabul etmek istemiyorum ama cok ciddi bi depresyon geciriyorum.simdi donup eskiye bakinca dogumdan beri iyi olmadigimi farkediyorum.psikolojik destek almaya basladim.
Hepimiz icin hayirlisi

Cocuk olduktan sonra bende sapittim inan..
Kabul etmek istemiyorum ama cok ciddi bi depresyon geciriyorum.simdi donup eskiye bakinca dogumdan beri iyi olmadigimi farkediyorum.psikolojik destek almaya basladim.
Hepimiz icin hayirlisi
cnm naptınn gelişme varmı bayadır giremiyorum ben adam akıllı merak ettm seni

cnm naptınn gelişme varmı bayadır giremiyorum ben adam akıllı merak ettm seni
Canim kesinlesti gibi birsey dun avukatla gorustum ama kayinpederimin hatirna bekliyorum.pek umudum yok.beni kafir kabul edip aramizda dini nikah kalmadigina inaniyo,cocugu alip birakirken gormemek icin elinden geleni yapiyo ama annesinde oturup agliyomus,uyumuyomus sabaha kadar.beni cok hirslandirdi ve cok uzdu.artik duzelse bile istemiyorum hayatimda galiba.kafam cok karisik

Canim kesinlesti gibi birsey dun avukatla gorustum ama kayinpederimin hatirna bekliyorum.pek umudum yok.beni kafir kabul edip aramizda dini nikah kalmadigina inaniyo,cocugu alip birakirken gormemek icin elinden geleni yapiyo ama annesinde oturup agliyomus,uyumuyomus sabaha kadar.beni cok hirslandirdi ve cok uzdu.artik duzelse bile istemiyorum hayatimda galiba.kafam cok karisik
resmen beyni yıkanmış şoklar içinde okudum alahım sana yaardım etsin bu bi sınama olabilir sen imanından ayrılma çünkü bu durum insanı dinden soğutur ama sakın soğuma eşini pskoloj,k hasta olarak gör dinle alakası yok bunun çok üzüldüm cnm eşinin cidddiiii anlamda yardım alması lazım

resmen beyni yıkanmış şoklar içinde okudum alahım sana yaardım etsin bu bi sınama olabilir sen imanından ayrılma çünkü bu durum insanı dinden soğutur ama sakın soğuma eşini pskoloj,k hasta olarak gör dinle alakası yok bunun çok üzüldüm cnm eşinin cidddiiii anlamda yardım alması lazım
Canim valla allahin bildigini kuldan saklayacak degilim.dinin d'sini bile duymak istemiyorum en azindan suan.hayatimin icine edildi.tekrardan nerden baslayacagimi bile bilemiyorum.disari cikip arkadaslarimla bulusucak olsam bi gunah psikolojisi,bi sindirilmislik.esime gelince kabul etmiyo asla oyle bi durumu.cocugu bahane edip goturmeye calisicak ailesi.

slm kızlar epeydir yazamıyorum hatırlayanlar olmuş olabilir geçen sene yazardım sık aralık annesi olmayı beklerken erken doğum yapıp kasım annesi oldum.oglusum 9 buçuk aylık çok şükür iyi . diş çıkarma dönemi huzursuzluğu biraz emekleme ve ayağa kalkma kanepeden tutunp yaramazlık onun harici iyi çok şükür :) dün bakıcıya başladım şimdiye kdr annemler idare etti. 5buçuk aylıkken işe geri dönmüştüm. epey büyüttük çok şükürki .Allah sağlık versin hepsine inşş. bizde durumlar böyle herkes iyidir umarımm..

Merhaba hanimlar moralim cok bozuk.ne yapacagimi sasirmis durumdayim sizden bir aman bir dua istiyorum.canim yavrum 12agustostan beri sebepsi bir sekilde sag ayagina basmiyor.2 ortapedi dr gordu.5 cocuk dr gordu sadece kanda crp degeri yuksek cikti.oda antibiyotikle dusuruldu.ama biraz basmaya baslarken tam sevinirkwn tekrar ayagini kasmaya basladi.ne yapacagimi nereye goturecegimi sasirdim aman diyorum bilgisi fikri olan yazsin ne olur cok kotuyum.Allahim kimseyi evladiyla sinamasin.bu gun sabah iyi gibiydi dr kontrole gittik eve geldik bacagini yine kasmaya basladi.dr muayene ederken bacagi biraz zorladi.acaba ondan olabilir mi:KK61::KK61::KK61:

Siskoanne

Canim esin sen neden kafir ilan etti nlamadim..
Dinin m farkli. Oyleyse bile zaten bilmiyomuydu adam.
Bu erkekler tam sopalik....

Esmer

Arkadasim sanada ck uzuldum...allah hayirlara cikarsin

Canim valla allahin bildigini kuldan saklayacak degilim.dinin d'sini bile duymak istemiyorum en azindan suan.hayatimin icine edildi.tekrardan nerden baslayacagimi bile bilemiyorum.disari cikip arkadaslarimla bulusucak olsam bi gunah psikolojisi,bi sindirilmislik.esime gelince kabul etmiyo asla oyle bi durumu.cocugu bahane edip goturmeye calisicak ailesi.
eşin ne halt yiyosa yesin çok sinir oldum ya adam gül gibi ailesinden oldu sakın çocugu wermeee

Cnm benim 2 hafta hafif geciyor seminer donemi. Asil is okul acilinca.. bu bikac gun beraber gdecez oglumla. Kv yok burda suan. Senun nasil gdyr cnm

ama dedigin gbi k.cmz yer gormyck galiba. İs ev cocuk Allah yardimcmz olsun cocuklarmza ve bize

Ben de alıştım valla çok şükür ilk hafta zor oldu hem Azra hem benim için ama şimdi ikimiz de alıştık:)) ama yine de zor tabi... Bayağı bir yoruluyorum ev ayrı iş ayrı...
Imanini gevretmis ayca bizim bakicinn...:)))))

Haha angry birdüm benim:)

canlarım hakkınızda hayırlı olsun, anlamıyorum neden evlilikler böyle sekteye uğruyor bebekten sonra anlamıyorum, biz de sorun yaşıyoruz tabi ama sorunun büyük kısmını ben çıkarıyorum, ev işleri, bebek bakımı, bebeğin beslenmesi derken barut gibi oluyorum hele bir de sağdan soldan HERKESİN anneliğimi eleştirmesi eski usul önerilerde bulunması beni iyice bunaltıyor bende eşime sarıyorum malesef...

X