2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bu nasil şeydir anlamadik kan degerleri normal. Doktoru dediki kardesinden aldigi ilik nakliyle vucut şuan savaşıyor. Beynindeki tumor degilde savasin sonucu beyinde olusturdugu bir catlak olarak düşünün. Tekrat kardesinden hucre nakli yapmayi dusunuyormus. Gerisi de isin tedavisi. Kemoterapi olmayacak sanirim dedi esim ama bende oyle dusunuyorumki hücre nakli yapilacaksa once kemoterapi verilir. Haftaya yapilacak olan biyopsi ve vucudu komple tarayacak olan bisey yapilacak ona gore yol izlenecekmis.
Bunların arasinda hamd olsun kizim cok iyi. 8 bucuk aylik oldu. Kilosu 9 bucugu bulmus teyzeleri. Alkış yap diyince yapiyor inadi tutmadiysa. Ufak tefek biseyleri tekrarliyo cok soyledigimizde. Iki gün once de ilk disi cikti. Cok mutlu olduk sanki cikmayacakti :) emekleme halen tam yok ama surune surune dunyayi dolasiyor. Ama emeklemeye hazir durumda. O diz cekilmiyo bir turlu. Her turlu oyundan anliyo. Masallah barekallah sosyal ve güleç yüzlü bir bebek. Babaya cekmis once.

Oyyyy yerim onu ben masallah sübhanallah
İncinizde hayırlı olsun .. Bizde daha bişiii yok :/
Ben eşinin iyi olacağına cok inanıyorum. Canım
Bizimle durumunu paylaş lütfen dua edelim hep..
Allah şifasını verecek en sonunda kökten kazınacak bu İllet inşallah

Kesinlikle haklisin canimda gec kaldim diye dusunuyorum ne yapsam yatagindan baska yerde sallanmadan uyumuyo cok zor seylerden gectim bebegim dogdugunda uyku egitimini bi kenera sutum bile kesildi ins basaricam bakalım

Tugba cım yaparsın sen ya ben inanıyorum ..:KK66:
İstikrarlı ol yeter. Birde cok katı olma yani birden pat diye yalnız bırakma kuramıyorum Ben oyle:/ yavaş yavaş öğret yatağında tek basına uyuyabilecegini. En son ellerini tutarsın sonra onuda yavaş yavaş günden güne azaltarak başarırsın bu işi.

Bu arada bende iyi değilim
İngiltere'den ablam geldi oğlu ve eşi ile 3 gündür bendelerdi kerem için geldiler.
Bu akşam yolcu ettim İstanbul a geri gittiler cok agladım .. Hala ağlıyorum. Hiç doyamadım :KK43: bişey anlamadım kokusu burnumda kaldı....

Yarın annem hastaneye yatıyor. Onun Yanında olacaklar diğer ablam ile..
Annem yine diz ameliyatı olacak. Fakat bu sefer cok riskli bi ameliyat geçirecek.
Kalp kapakcıgında sorun var.
Dr masada kalabilirsin cocuklarına sor iyice demiş ama annem illa olucam ölsemde Dio çünkü cok acısı var:KK43:
Öyle bekliyoruz. Bakalım

Dua edin kızlar. ... Baska bişey diyemiyorum.

İngiltere'den ablam geldi oğlu ve eşi ile 3 gündür bendelerdi kerem için geldiler.
Bu akşam yolcu ettim İstanbul a geri gittiler cok agladım .. Hala ağlıyorum. Hiç doyamadım :KK43: bişey anlamadım kokusu burnumda kaldı....

Annem yine diz ameliyatı olacak. Fakat bu sefer cok riskli bi ameliyat geçirecek.
Dr masada kalabilirsin cocuklarına sor iyice demiş ama annem illa olucam ölsemde Dio çünkü cok acısı var:KK43:
Öyle bekliyoruz. Bakalım

Canim cok gecmis olsun simdiden Allah sifasini versin Allah annecigini sizlere torunlarina bagislasin.

Kizlar dun gece ayrildik esimle bi yandan rahatladim bi yandan cok ama cok uzgunum baba ogul birbirlerine cok duskunler ve bu durum fazla fazla uzuyo beni.aranizda varmi boyle bi durumda olan?

Kizlar bana fikir verin yardimci olun noolur :KK43:(

Oncelkle hasta olanlara sifa diliyirum naturell ve cemredenze.. İnsallh cabucak iyilesirler.

Herkesin derdi ayri.. Pzt ise baslycam gerci daha seminer donemi saat 10-12 arasi asil is 15 eylul ders basi.

Simdi bu sabh
enson 7.30 da emip uykuya devm etti.
8.30 da uyandi
9.30- 10 .00 civari yumurtasini (cok sukur) yedi
11.30 da emip uyudu.
1- 1bucuk saat uyusa sonra bsyler yer. Saat 3ten sonra eve gelmis olurum zaten. Yani 7.30 dan 3.30 a 1 kere emmis ve emerek uyumus olcak.

8de meteyi kv birakmk icin evden cikmam lazim. Ben simdi okul acilana kdr nasil bi duzen olustrsam boyle iyi mi sizce? Oglen emerek uyumasini nasil biraktrym?

Bu nasil şeydir anlamadik kan degerleri normal. Doktoru dediki kardesinden aldigi ilik nakliyle vucut şuan savaşıyor. Beynindeki tumor degilde savasin sonucu beyinde olusturdugu bir catlak olarak düşünün. Tekrat kardesinden hucre nakli yapmayi dusunuyormus. Gerisi de isin tedavisi. Kemoterapi olmayacak sanirim dedi esim ama bende oyle dusunuyorumki hücre nakli yapilacaksa once kemoterapi verilir. Haftaya yapilacak olan biyopsi ve vucudu komple tarayacak olan bisey yapilacak ona gore yol izlenecekmis.
Bunların arasinda hamd olsun kizim cok iyi. 8 bucuk aylik oldu. Kilosu 9 bucugu bulmus teyzeleri. Alkış yap diyince yapiyor inadi tutmadiysa. Ufak tefek biseyleri tekrarliyo cok soyledigimizde. Iki gün once de ilk disi cikti. Cok mutlu olduk sanki cikmayacakti :) emekleme halen tam yok ama surune surune dunyayi dolasiyor. Ama emeklemeye hazir durumda. O diz cekilmiyo bir turlu. Her turlu oyundan anliyo. Masallah barekallah sosyal ve güleç yüzlü bir bebek. Babaya cekmis once.

İyi haberlerini duyarız inşallah canım... Allah sizlere yardım etsin... Dişiniz hayırlı olsun:) benim kızım da emeklemeye gayretvediyor ama ileriye gidemiyor sıkılıyor dönerek gidiyor istediği yere:)

Öyle bekliyoruz. Bakalım

Canım Allah şifasını versin annenin sağlıkla çıksın ameliyattan inşallah...

Balik corbasini bende yaptim biraz once ama sanki agir oldu gibi yada bana dokundu dun bizde esimle yedik ama ona bisi olmadi ama bana bi agirlik geldi basim agridi tereddutte kaldim birazda tuz ekeyim dedim fazla kacti tuzu.bir dilim somon koydum yaklasik iki bucuk bardak suya azmi koydum suyunu acaba sogumaya biraktim simdi tuz olayini nasil hallederim vereyimmi ogluma agir gelirmi ?? Dilim ddigim iki parmak kalinliginda bi dilim bide onun yarisi kadar bi dilim

Ben kerem e hiç 150 cc mama vermedim gece 90 cc veriyorum bir Yada iki kez
150 cc içemez herhalde.
120 en fazla içtiği.
Gündüz ztn hiç mama vermiyorum
Ama aralarda meme emiyo o da 5 dk o kdr

canım ama ege hiç emmiyor beni, bu mamayı içmesi lazım. ege de uyku öncesi içiyor mamayı.

Kizlar dun gece ayrildik esimle bi yandan rahatladim bi yandan cok ama cok uzgunum baba ogul birbirlerine cok duskunler ve bu durum fazla fazla uzuyo beni.aranizda varmi boyle bi durumda olan?

nasıl ayrıldınız? oda ayırmak mı, bi süre ara vermek mi yoksa boşanmak mı? neden peki?

Kizlar bana fikir verin yardimci olun noolur :KK43:(

Oncelkle hasta olanlara sifa diliyirum naturell ve cemredenze.. İnsallh cabucak iyilesirler.

Herkesin derdi ayri.. Pzt ise baslycam gerci daha seminer donemi saat 10-12 arasi asil is 15 eylul ders basi.

Simdi bu sabh
enson 7.30 da emip uykuya devm etti.
8.30 da uyandi
9.30- 10 .00 civari yumurtasini (cok sukur) yedi
11.30 da emip uyudu.
1- 1bucuk saat uyusa sonra bsyler yer. Saat 3ten sonra eve gelmis olurum zaten. Yani 7.30 dan 3.30 a 1 kere emmis ve emerek uyumus olcak.

8de meteyi kv birakmk icin evden cikmam lazim. Ben simdi okul acilana kdr nasil bi duzen olustrsam boyle iyi mi sizce? Oglen emerek uyumasini nasil biraktrym?

bence yeterli elifcim. merak etme işe başladıktan sonra bi düzen mutlaka oturur. sen iyice streslendin. sen de haklısın tabii ilk defa ayrılcaksın metenden, ama sen korkup tedirginleşip huzursuzlaştıkça bu da meteye geçer unutma canım.
sana çok dua ediyorum inşallah herşey kolay ve sancısız geçer.

Balik corbasini bende yaptim biraz once ama sanki agir oldu gibi yada bana dokundu dun bizde esimle yedik ama ona bisi olmadi ama bana bi agirlik geldi basim agridi tereddutte kaldim birazda tuz ekeyim dedim fazla kacti tuzu.bir dilim somon koydum yaklasik iki bucuk bardak suya azmi koydum suyunu acaba sogumaya biraktim simdi tuz olayini nasil hallederim vereyimmi ogluma agir gelirmi ?? Dilim ddigim iki parmak kalinliginda bi dilim bide onun yarisi kadar bi dilim

canım ben yapıyorum balık çorbası egeye ağır gelmiyor hatta balık yağından sanırım sindirimi çok rahatlıyor. ama tuzu fazlaysa verme böbreklerine çok zararlı. ya da biraz su ekleyerek tuzunu almaya çalış, tuz hafiflerse, içine tam buğday ekmeği doğrayıp yedirirsin.

tamam bebeğim benim iyisen sorun sıkıntı yok balımm bende öpüyorum seni tatlım benim :)
Iyiyim cok sukur canm valla jet gibi is ev koca masal doktor derken hepsine son gaz yetisiyorm:)yorucu oluyor ama tabi gunduz halam daha cok yoruluyor masala bakarken dislerimiz 3ledik kilo alimimiz duzene girdi boyumuz uzadi bu kontrolde masalla ilgili herseyden mutlu oldum.Izinli gunlerimizde pedagog sonrasi vakit geciriyorm bol bol.kizimla

kızlar milupa gece çayını kullanan warmııı nası uyku yapiomu bebişlere oglum dk başı uyanıyo yaaa ölcem uykusuzuktan:KK43:

canım ama ege hiç emmiyor beni, bu mamayı içmesi lazım. ege de uyku öncesi içiyor mamayı.ili bsy demycm hepnzden ozur dilerim sinirlerim bozuk biraz.. :KK43:

nasıl ayrıldınız? oda ayırmak mı, bi süre ara vermek mi yoksa boşanmak mı? neden peki?

bence yeterli elifcim. merak etme işe başladıktan sonra bi düzen mutlaka oturur. sen iyice streslendin. sen de haklısın tabii ilk defa ayrılcaksın metenden, ama sen korkup tedirginleşip huzursuzlaştıkça bu da meteye geçer unutma canım.
sana çok dua ediyorum inşallah herşey kolay ve sancısız geçer.

canım ben yapıyorum balık çorbası egeye ağır gelmiyor hatta balık yağından sanırım sindirimi çok rahatlıyor. ama tuzu fazlaysa verme böbreklerine çok zararlı. ya da biraz su ekleyerek tuzunu almaya çalış, tuz hafiflerse, içine tam buğday ekmeği doğrayıp yedirirsin.

Saol cnm ya evet cok stresliyim ruyalarima gryr artik. İlk is gununu hayal edyrm hep agladgni fln. Ayrilmak isyemyrm sanki bidaha bana guvenmyckms gbi

arkadaslar da kizacklara devamli ayni seyi soryrm abartyrm diye bidaha bu konuyla ilgili bsy demycem :KK43:

Öyle bekliyoruz. Bakalım

Allah yar ve yardimciniz olsun canim. İmtihan dunyasi baska bisey demiyorum..

Nasil ayrildiniz bosandiniz mi? Gece gece nasil oldu bu? Ne derdiniz vardi niye boyle oldu? Kusura bakma psikolojim kaldirmiyor boyle haberleri. Affet kiziyorum size.

Nasil ayrildiniz bosandiniz mi? Gece gece nasil oldu bu? Ne derdiniz vardi niye boyle oldu? Kusura bakma psikolojim kaldirmiyor boyle haberleri. Affet kiziyorum size.
Canimmm senin imtihanin yaninda bizimkinin lafi olmaz haklisin ama inan bizimde durumlarimiz cok karisik

Canimmm senin imtihanin yaninda bizimkinin lafi olmaz haklisin ama inan bizimde durumlarimiz cok karisik
cnm açtığın konuya göz gezdirdim biraz hepsini okuma fırsatım olmasada anladım az çok haklısın cnm kesinlkle elinden geleni yapmşsın ama bi dahamı konuşsanız bebeğin war ortada :;(

X