2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Slm kızlar bikaç gündür sütüm azalmstı aywa kompostosuyla resmen iki katına cktı gögüslerm doldu birini emerken öbüründen damlıyor mutlaka deneyin derim

Kızlar sizin bebekler günde kaç defa kakasını yapıyor? Bir de yemekten ne kadar sonra işleme başlıyor:)

gece 12den sabah 7 bucuğa kadar kıvrandı eylül karnı ağrıyodu galiba en son dün sabah kaka yaptı sab simplex kullanıyorum ama fayda etmedi nasıl kaka yaptırcam benn (

Kızlar bu arada kaç kilo verdiniz? Ben 59 la hamile kaldım, 72 ile doğuma gittim. Doğum yapalı 35 gün oldu şuan 65 im. Geçen haftaya kadar çok hızlı kilo veriyodum hatta 63'e kadar düşmüştüm, sanırım süt yapsın diye herşeyi yemekten üstüne kilo almışım nisanda işe başlıcam o zamana kadar doğum kiloma dönmek istiyorum. Nasıl gidecek bu 6 kiloo sabah akşam 2 km yürüsem olur mu? Çok boğazlıyım da yemekten çok kısmak istemiyorum :)

gece 12den sabah 7 bucuğa kadar kıvrandı eylül karnı ağrıyodu galiba en son dün sabah kaka yaptı sab simplex kullanıyorum ama fayda etmedi nasıl kaka yaptırcam benn (

Cnm aynı durum benim kızda da vardı, hatta doktora götürdüm 30 saattir hiç kaka yapmıyo dedim, dr normal olduğunu söyledi 2 gün bile hiç yapmayabilirmiş. Hatta sonra yaptığında cıvık değildi kıvamlıydı kakası. Kıyamam çok ağrı yapıyodur yüz üstü yatırıp sırtını sıvazlarsan biraz rahatlar belki, kaka yapmasa da pırt yapar yine rahatlar

saatlerce ağladı gecec yapmadığımız kalmadı ıkınıyo inliyo kendi kendine içim gitti(
normal ama bi çözümü yokmu yapana kadar böyle acımı çekicek (

Tunaydinnnnnn
Uykusuz bi gecenin ardindan sabah esim kerem i babanneye indirdi
Cok uykusuzdum cunku
Ordan buraya ciktilar sonra Aral i okula hazirladim
Hooooppppp yataga geri gittim 12 de uyandim
Nasil ihtiyacim varmis uyumaya yaa
Bi ara kerem i emzirdim geri uyumusum:))

Dun yalovaya esimin dedesine teyzelerine gittik
Beraber yasiyorlar ztn..
Oglumun adini kulagina okudu dedemiz
Yari kirkimizi cikardik evimize geldik
bu arada oglum 4 gundur kaka yapmiyorr yaaa
Napicazz

Gizemmmm eyluldemi kaka yapamıyor
Ama 1 gun cok normal cnm ya neden boyle oldu ki acabaa

Gizemmmm eyluldemi kaka yapamıyor
Ama 1 gun cok normal cnm ya neden boyle oldu ki acabaa

Doktorlar brbeklerin 3 4 gün kaka yapamayabilirler diyordu gizem ve deniz ben ecrinde kulak çubuğunu zeytin yağına batırım popusunda geDirıyordum ve hemen yapıyordu ayrıca metdil gaz ilacıda çok iyi buarada ben bebeğe mama verirsem kaynatılmış 1 çah kaşığı su muhakkak veririm ama hergün değil haftada iki çay kaşığı

Kızlarrr biDe 4gundur kaka yapmıoruzzzz.nolcak bu iş bilmiorum. Cok agrısı yok allahtan galiba bizim bagırsak duzenimiz bole olcakkk.pamukla zeytınyagı suruyormm.ama kulak cubugula uyarmak en son iş. 10gune kadar normalmişşl. Ama pamukla uyarrken dıkkat edın popoda catlak yapabiliomus ve catlarsa dahada zor yapıolaemış acıdıgu içinnn

mrb kızlaar
yeni doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum
kızlar bana zaman yetmiyor yaa
siz nasıl yetişiyosunuz
şuraya girip te dertleşmeye, iki lafın belini bükmeye hasret kaldım
geceleri uyu uyan sersem gibi geçiyo sabah kalkınca zaten yorgun...
allah yardımcımız olsun....
benim bebiş altını her açmamda işiyo yaa :26: sizin de öyle mi
gerçi erkek bebekler öyle olur diye duymuştum bazen kakasını da yapıyo
üst değişmekten çamaşır yıkamaktan bi hal olduk

gizem bizim de hiç kakasını yapmadan geçirdiğimiz 1buçuk günümüz olmuştu normal sanırım stres yapma canım

anıl ne yaptı kızlar? bugün dr.a gitcekti

allahım bizi de bebişlerimizi de hastalıklardan korusun

öpüyorum hepinizii

canim gozun aydin hemen baktim mesaj atmismisin diye:) allah uzun saglikli omurler nasip etsin bebeginle.

ben de cuma gunu poff gibi kavustum ogluma cok sukur saglikliyiz iyiyiz ama gecmii bir sure daha okumam mumkun diil sanirim basim cok kalabalik
allah hepimizin yavrularini bizlere bagislasin

Kilo konusunda dune kadar hergun 500gr azaldm.ama bugun dunden fazla ciktim.annemler yanmda bizimkiler cok istahli bi aile...caganda dogumdan sonra kilo almistimi.ins. bunda almam..ama bu mmkun gornmuyor.surekli yeniliyor.evde biseyler..

Canim ben 9 gunde 11 kg verdim
Seninde biseyin kalmamis ki
Verirsin nolcak
Emzirince daha cok gidio
Bol sivi tuket zaten gider
saatlerce ağladı gecec yapmadığımız kalmadı ıkınıyo inliyo kendi kendine içim gitti(
normal ama bi çözümü yokmu yapana kadar böyle acımı çekicek (
Yavrum ya kiyamam dr a gotursene cnm poposuna zyagi sur azcik
Mama mi veriyorsun

Haha bizimki de isiyor alt acma bezi ayri bezi ayri
Gecen ustume isedi
Elime de isiyordu yirtttim hizli bir manevrayla:))

Haha bizimki de isiyor alt acma bezi ayri bezi ayri
Gecen ustume isedi
Elime de isiyordu yirtttim hizli bir manevrayla:))

ya ne diyosun geçen yatak odasında altını değişirken öyle püfürdetti ki yerdeki peluşa sıçradı kakası ayyy çok fenaydı
yatağın üstündeydi alt açması seriliydi
eşim bacakları kaldırmış tutuyodu ben de poşete uzandım ki önünde biz olsak üstümüze mıçmıştı
bacaklarını çok kaldırmaya korkuyorum artık
alt açma bezi devamlı seriyorum
bize ne bez, ne de alt açma dayanmaz
çamaşır yıkama işi hiç bitmiyo zaten...

buarada 24 saat içinde kaç kez altını açıyosunuz kızlar???
ilk bebek olunca insan çok acemi oluyo

Son düzenleme:

Allah allah biDe bie gariplik mi var acaba yaa benimki günde 10 ke kadar yapıyor... Yemek yedikten kısa bir süre sonra başlıyor zaten yapmaya... Ben de fazla bulduğum için size yazmıştım bnimki de normal değil galiba

Ben 8 kilo almıştım 6 kilo verdim 2 kilom kaldı... Ama kilo almaktan korkuyorum çünkü deli gibi canım tatlı istiyor ve yiyorum...

dua ederim tabi canım allah tezzamanda şifasını versin minik yavrunun çk geçmiş olsun

gözün aydın allah analı babalı büyütsün maşllah çok güzel kılosu

allah bir nefeste kurtarsın canımm hayırlı doğumlar dilerim
bende doğum yaptım kızlar 17 12 2013 22.55 te 3700 kg 50 cm normal ama zor bi doğumla dünyaya getirdim küçük prensimi
en kısa zamanda doğum hikayemide yazarım
hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün aralık bebişleri maşallah çok tombik
d vitamini damlası sanırım değilmi biz de devit 3 kullanıyoruz hiç bakmadım kullananların yorumlarına
Kızlar sizin bebekler günde kaç defa kakasını yapıyor? Bir de yemekten ne kadar sonra işleme başlıyor:)
canım benım baby ortalama 5 kez kaka yapıyor sadece çişli bezi de oluyor saatsiz vakıtsiz emdiği için ne kadar sürede idrarını yaptığını bilmıyorum

kızlaar mamayı kestiniz mi acaba bu kaka yapamamaları mamadan kaynaklı olabilir mi sindirimi onlar içn daha zor ya çok geçmiş olsun yavrucaklar böyle zorluk çekince insanın elınden bişeyde gelmeyınce kahroluyoruz

şekerim nbr bnım kızım da böyle altını acınca rahatlıyor fışkırtıyor kakyı mübarek kaç kez üstüme sıçrrattı o yüzden bu alt açma örtüleri kurtarıcım ben artık kaptım işi evimiz sıcak ıkınıp kızarıp bozarınca altını acıyorum biraz acık tutuyorum kolayca yapıyor
emerkende bebeği kaldırıp geğirme molalar ıveriyoruz eğe r uyuya kalırsa memede ki genelde öyle de oluyor yatırırsan 2 dakıka sonra sıkınt yaratıyor gaz o yüzden emzirdikten sonra hemn yatırmıyorum gazını cıkarmadan bırakmıyorum zaten rahatlayınca cabucak dalıyor uykuya

kızlar b,z yarın bir aylık oluyoruz aşımız var acaba bu aşı ateş ağrı falan yaparmı bir aylık aşıyı yağptıranlar varsa bilgi alabilir miyim lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…