2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
deme ya offf.
bir kaç hafta da mı azalırmış yoksa 2-3 ay yeter mi.en azından 3 ay verebilsem.geçtim 2 seneyi 6 ayı.....=(
allah sendende razı olsun gerçekten gelir mi inş. Elektrikli pompa ilede çok uğraştık ama gelmiyor
tabi geliriz çoğumuzun öyle oldu ki.ama inatla sağ.ucu acvısa da sağ.ben her 4 satte bir sağdım inan.gelmese de sağdım bomboştu biberon tekrar ki seansda gene sağdım.önce 15 soonra 30 cc diye diye arttı.ama 4-5 günü buldu.
cnm aminn amin..zor olmuş senin için ama hepimizin zorlukları oldu inan burda yazmasak da korkutmamak için hepimizin oldu..
sakın korkma 2.yi yapmam falan deme .büyük konuşma canımcım.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.
Canıım Anılcım Rabbim seni yavrundan şimdi ve sonra hiç yanından ayırmasın inşallah cümlemizinkileride inşallah
çok sağ olşenaycım.Allah razı olsun.Hiç birimizin yanından Rabbim evlatlarımız ayırmasın onlarla sınamasın.
75 cc mamadan sonra 1 saatte memede kalip emmesi normalmi kizlar ya 75 cc nasil yetmez anlamiyoruumm
cnm maşallah de.1 saat kalması zor oluyordur tabi senin için ama eylüş kilolu bir bebek giderek artıyor yemeleri sonuçta hafta hafta...
cnm neler denemedik ki.
senin o dediğini hep yaptık zaten kandıramadık sıpayı.sıkıp ağzının kenarlarına bile sürdük tutmayınca tutmuyor yani...
benim kadar tüm seçenekleri deneyen olmamıştır sanırım
yarı kırkıda süper anlatmışsın sonunda beni aydınlatan biri oldu...çok sağ ol Özgecim...

Tuh ya uzuldum
Ama farketmesniz daha kotu cok uzuluyor insan haklisin ama gecer 6 hafta
Bebisin duzelsin de
Bi de sirt ustu yatir kalca cikigina iyu geliyormus
Kizim geceleri cok cok az uyuyor
Perisan ediyor anasini:)
Ama onun hayatuma kattigi guzelliklerin de bir bedeli olmali tabi
Allah acilarini yasatmasin guzel saglikli bir omur nasip etsin

Cnm bi onceki sayfada var yazmisim
yarim alinti yapmissin bebegim

Merhaba bende dogum yaptim dun sabah 9:30 normal dogumla kizimi dunyaya getirdim.
Simdi evimizdeyiz sagligimiz yerinde cok sukur. Allah herkese bu mutlulugu tattirsin allah.
Anali babali buyutsun dogum yapmayanlarida allah kurtarsin diyorum

Arkadaşım maşallah kuzuzcuğuna... hem normal doğum hem de tam zamanında..Allah sağlık sıhhat versin sizlere..

dün teyzem gitti salı günüde ananem gidicek çok korkuyorum tek kalmaktan
korkma canım ya...gerçi ben annemle kalmadım kv yle kaldığım için gidince daha rahat edeceğim için sanrım korkmuyorum=)
bakalım ne halt yicez ama biraz zorlanırız sonra alışırız diye düşünüyorum=//
Cnm bi onceki sayfada var yazmisim
yarim alinti yapmissin bebegim
görmedimmmmm bakem hemen..

Kızlar kızımın sarılığı geçmemişti hatırlarsınız (3 gün fototerapi gördü, 3 gün de anne sütünü kestirdiler) dün 33. Gündü ve değeri hala 17 ydi binde bir bazı sarılıklar böyle geçmiyomuş o da bize denk geldi. doktor artık ilaca başlamak zorundayız dedi ve dün gece başladık. Çok ağır bi ilaçmış zaten yeşil reçeteyle satılıyo çok üzüldüm, çok ağladım ama napalım geçsinde sarılık başka çaremiz kalmadı artık, daha normal ten rengini göremedim yavrumun artık iyice turuncu oldu neyse çok fazla üzülüp kafaya takmamaya karar verdim sütüm azalıcak yoksa.. Bizim de derdimiz bu olsun napalım, inşallah ilaç geçirsin tek duam o şuan. Siz de dua edin olur mu?

canım yaaa..nasıl bir sarılıkmış o öyle benimde oglum uzamnış sarılık olmuştu 1 ay boyunca değeri 9 larda gitti geldi. aama bu kadar büyük değerleri şimdi duydum..çoook geçmiş olsun. iyi beslensin kuzun...beslenme en büyük ilaçç... moralini yüksek tut sütün kesilmesin...

canım geçmiş olsun ne kadar doğru bilemiyorum ama bizim burda bebeklerin yanında sarılıktan bahsetmeyin diyorlar sarılığı arttırıyormuş inanmıyorum gerçi ama insan etkileniyor söz konusu çocuğu olunca benimde bebeğim şu an hafif sarılık mama takviyesi yapıyorum o yüzden

yok canım ya o kadar erken de kesilmez. sende elektrikli sağma varmıydı. eğer ondan varsa hiç dert etme.. tüm gün çalışan annelrde hep iş yerinde sağıyor.. baya emziren var böyle.

canım becerirsin ya.. becerikli kızsın sen... halledersin.... belki banyosunda zorlanırsın onuda eşin olduğunda yaparsın...

Canim korkma halledersin
Benimde annesnnem vefat etti ((
Annen mecbur gitti hemde 4. Gunum kaynanam basimdaydi
Keske olmasaydi basimda
Yemek bile hazirlamadi ne diye bekliyorsa artik
Ayyy canim benim kaynanada gitse cok mutlu olucan
Annem cenazeden geldi az once tam 15 saatlik yoldan
Yemek hazirliyor
Kaynanada oturuyor
Bebekle ilgili herseye karisiyor
Ben firsat vermiyorum ama sende verme
Sabah kizim emmek istiyor hadi sen git kvalti yap dio bebegi bana ver dio
Veremem dedim
Bebegim acken ben gidip bisey yiyenem dedim
Gorende kvalti hazirladi da sofra bekliyor sanir
Cok gicigim ya herseyi batiyor

Canim Allah bir an once sifa versun
Dualarimiz senle ve papatyayla
Allahim hicbirumize evlatlarimizin acisini vermesin
Kotu gozden kotu insanlardan korusun
Bahtlari guzel sanslari acik olsun
En onemlisi de sagliklari yerinde olsun

CNim dogumuna cok sevindim
Cok sukur sende bende kurtulduk saglikla
Allah uzun saglikli bir omur versin kuzucuklarimiza

Gizo ben ilk günden beri tekim yaparsın Allah'ın izni ile birtek yemeğe yetiemiyorum ben ev işi çamaşır bbeek tamam yoruluyorum ama ömür boyuda birileri olmazki..Alah yardım edr..

kızlar cuma günü oğluma kavuştum genel anestezi sezeryan 54 cm 3860 gr doğdu oğlum, emzirme dışında hiç bi problemimiz yok şimdilik maşallah, mecburen mama takvisyesi alıyoruz sarılık olmasın diye sütüm hala gelmedi, oğlum da çekmiyor gelmiyor diye pompayla v.s getirtmeye çalışıyoruz inş en kısa zamanda gelir, onun dışında gayet ayaklandım bende hafif ağrılar var ama idare ediyoruz çok şükür

merhaba kızlar buraya girince artık herkese ımrenmeye başladım ne güzel hepiniz Allahın izniyle evlatlarınızi kucağınıza aldınız darısı bize bize inşallah. 40+5 olduk henüz açılma yok yumuşama var cuma günü bir 80 birde 100 vuran sancım çıkti 20 dk içinde tabi pek baz alınmadı. Hala bekliyoruz bakalım dr un 41. Hafta dolunca suni sancı veririz demişti yarın yine gideceğim kontrole sonuç ne bende merak ediyorum. Bana da nasip olur inşallah evladıma kavuşmak Allahın izniyle

Canimmmm ne mutlu sanaa yaa kzinida gordumm cok tatli cokkk
Allah nazardan saklasin
Allah guc kuvvet versin..
Bu arada ne kdr yakisikli bi oglun varmisss
Kizinda sana benzersee afet bisey olucak yani arkadasimm masallahh tu tu tuuuu

sağol denizim hepimizin evlatları çokkk güzeller ve çok yakışıklılar ben burda çirkin olanını daha göremedim
hepsine rabbim baht güzelliği ahlak güzelliği versin inşallah

Canım hadi gözün aydın rabbim sağlıkla mutlulukla evladını büyütmeyi nasip etsin canım

sağol cnm allah razı olsun

karamel canım gözün aydın maşallah çok tatlı bi kızın olmuş şimdiden kızına talibim:))) şaka bi tarafa allah uzun ömürler versin canım...

hayırlı diyelim cnm :)
amin cümlemizinkine inşallah

anılım cnm geçmişin hepsine bakamadım en son yazdığım mesajdan sonrasına biraz baktım senden bişeyler görürmüyüm diye ama göremedim inşallah iyisinizdir iyi haberler vardır
ben hala şanssızlıklarla uğraşıyorum çok şükür kızım iyi inşallah bende iyi olucam
bana güç veren hep seni düşünmek oldu çok şükür en azından sorun bende ya kızımda olsaydı dedim hep sen gücünle güç oldun bana

sağolcnm benim
valla ben sana üçüde dördüde yakıştırırım :)
belki bahanesi oluruz kızımla :)
hakkında hayırlısı olsun güzel didileklerin içinde allah razı olsun cnm iyi ki varsın :)

ooyyyyy maşallahhhhh subhanallahhhh veren Allaha can fedaaa çok tatlııııı karamelimmmm Allahımm nazardan saklasınnn degmess nazarımm amaa gene okuyummm kızçemiii

oku nazım oku :)
darısı başına inşallah kuzum sağlıcakla hayırla gelsin yavrun
cadım biraz muzur ev ahalisini gülmekten kırıp geçiriyor uzun zaman sonra olunca evde bir bayram havası ki sorma :)

evet cnm neler yaşamışız vaktim olsa yazdıklarımızı okumak isterdim ama nerdee :)
bende merak ediyorum burcelfi ama hiçbişeye bakamıyorum şimdilik
inşallah herşey yolundadır

bütün sayfaları okuyamadım kızlar ama sizleri şimdiden özledim
doğum yapanlara hayırlı olsun yapacak olanlarada rabbim yardım etsin sağlıcakla alsınlar kucaklarına inşallah
hepinizi öpüyorum...

bende doğum yaptım kızlar 17 12 2013 22.55 te 3700 kg 50 cm normal ama zor bi doğumla dünyaya getirdim küçük prensimi
en kısa zamanda doğum hikayemide yazarım

CNim dogumuna cok sevindim
Cok sukur sende bende kurtulduk saglikla
Allah uzun saglikli bir omur versin kuzucuklarimiza

amin canım evet canım çok şükür kurtulduk ama ömrümden ömür gitti benim bu doğumumda kordonu boynuna dolanmıştı neredeyse bu bebeğimide kaybediyordum acil sezeryana alındım doğduğunda mosmordu oğlum çok şükür allah onu bana bağışladı sezeryan boyunca ağladım hep allah kimseyi evladıyla sınamasın senin cimcime nasıl onu yerime öp annesi

arkadaşlar bebeğim bugün 15 günlük oldu . geçen hafta sağlık ocağından monovit d3 verdiler. bugün biraz bakıyım dedim ve bazı olumsuz yorumları da okudum. siz ne yaptınız hangi ilaçları kullanıyorsunuz.

canımmm gözünaydınn.. Allahım uzun, hayırlı, sağlıklı ömürler versin. çokkk çokkk sevindim senin adına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…