2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

canım bebeğin ağzının içinde beyaz beyaz süt kesmiği gibi bişiyler vardı bizde doktora gttik pamukçuk oluşmuş dedi yani bakteri mantarmış neyse ki damla verdi şuan daha iyi ama şu gaz işi canımı sıkıyor tam rahatlayamıyor oğlum oyzden de çok huzursuz oluyor ağlıyor

kıyamam onlara hiç kıyamam=((
ben atletlerimden ısıtıp karnına koyuyorum.yağla göbeğine masaj yapıyorum netten ayşe öner gaz masajı izle istersen.
yani tabi ki çok çözüm olmuyor ama en azından ağlaması kesiliyor bir süre dinleniyor çocuk.
irde ben yan yatırıp bir bacağını karnına çekiyorum sırtına masaj yapıyorum bazen öyle yapınca da çıkabiliyor...
başka aklıma gelen bişey yok şu an maalesef=(
ben ilaç kullanmıyorum dr hiç bir ilaç kesmez kesse de bir süre sonra bağışıklı kazanır dedi.ben zaten oğluma çok ilaç veriyorum biliyorsundur bir de onu vermek istemedim..

allahım yardımcın olsun az sancılı kolay bi doğum olur inşallah arkadaşım bizlerede dua et

hadi allah kıolaylık versin canımm..

Ağrısız gazsiz bir doğum sonrası olur ınş canim eminim melegin kucagindadir simdi

Meleğime kavuştum arkadaşlar bu nasıl bir duyguymuşmkeşimeler yetmez . Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepiniz için dua ettim anılcım senin oğlun için ayrıca dua ettim. Hepinize teşekkür ederim

çatım hem dar hemde basık olduğu için normal doğum şansım hiç yokmuş bu nedenle spinal sez istedim şiödi hast. Deyiz bu arada. 3850 gr doğdu 38+2 de. Karışık yazdım kusura bakmayın, ağrım var karın bölgemde gazım çıkmadı henüz inş çıkar bir an önce yanımda eşim var annem var sütüm gelmedi 3. Kez mama verildi çok üzülüyorum . Saat 15.40 ta doğdu bu arada. Ameliyatım çok güzel geçti hiç korkmadım eşimde girdi yanımdaydı. 15 dak dabebeğiöiz çıktı yarım saat sonrada ben çıktım . Bu kadar şimdilik sonra yazarım yine

cnm arkadaşım maşallah sübhanallah ne kiloluymuş senin bebişde=)benimkine yetişmşşşş..=)
ne güzel bir doğum olmuş eşinde yanında...Allah ağzınızın tadını bozmasın....
Çok güzel bir duygu gerçekten.Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun
Mama verdiler diye sakın sakın üzülme bizde verdik hem de 4 gün boyunca her öğün...
benim 5 . gün geldi sütüm...kendini sakın ha gerip üzmeyesin...
bana dua ettiğini yazmışsın....çok duygulanıyorum sizlerden dua aldığımı duydukça..ne iyi insanlarsınız ...Allah razı olsun canım senden de ailenden de..

allah sendende razı olsun gerçekten gelir mi inş. Elektrikli pompa ilede çok uğraştık ama gelmiyor

kızlar bende 20 aralık duma gunu saat 09:08 de oğlum ılgazı kucağıma aldım. spinal -epidural kombine oldu sezeryan.ama inanın sezeryan olduğum için cok pşmanım cok korktum resmen panik atak gibi birsey geçirdim . sakinleştirici werdiler bana yoksa daha da fena olcaktım cıkıcam vazgeçtim dedim tabi cok geçti artık .hasttanem kapandığından başka hastanede doktorum doğuma aldı ve yabancı hastane yabancı negatiflik orda başladı zaten.neyse kısa geceyim hala etkisindeyim olayın , sezeryan asla olmam bir daha ,ilk bebeğim ve artık normal doğum sansımda kalmadı maalesef.tek cocugum olur artık 2.yi düşünmüyorum bu deneyimimden sonra.Allah olmayanlara nasip etsin.ama tek tesellim sonu güzel oldu oğluma kavuştum. kimse için dua edemedim arkadaşlar inanın korkudan hiçbişey aklıma gelmedi.ama her zaman dediğim gibi Allah evlatlarımızı bize bagıslasın .. olmayanıda bebek sahibi yapsın.

Korkma ve ıkıncıyı düşün, eğer yine sezeryan olursan genel anesteziye olursun, ben de szrynlıyım, sorun yok

Canım Allah hayirli uğurlu etsin bebişini. Saglikla büyüt insallah. Bence kötü bi şans olmuş bende sezeryan oldum memnundum hemde üçüncüyü verfi Rabbim sende unutursun insallal bir daha kardeş yaparsın bebişine

Canıım Anılcım Rabbim seni yavrundan şimdi ve sonra hiç yanından ayırmasın inşallah cümlemizinkileride inşallah

Doğum yapmış arkadaşlarim yavrularinizi sağlikli büyütün inşallah doğum yapacak arkadaşlarım inşallah sizde ağridiz sancisiz yavrularinizi kucaginiza alip koklayin inşallah

Korkma ve ıkıncıyı düşün, eğer yine sezeryan olursan genel anesteziye olursun, ben de szrynlıyım, sorun yok

canım ameliyathanede weriolar anesteziyi cok urkutucu bir durum bence böyle olmamalı ,ben cok etkilendim we uzun zamanda etkisinden kurtulacağımı zannetmiyorum.ama ilerde ne olur tabi bilemem canım ...

Uyku biraz uyku tek istegim buydu:))
Daha sadece 1 saat uyudum
Mama veriyorum simdi onu da yemio yedigi 10 cc bisey
Gunduz ne guzeldi hem uyudu hem cuk cuk emdi
Niye boyle oluyoki acaba

75 cc mamadan sonra 1 saatte memede kalip emmesi normalmi kizlar ya 75 cc nasil yetmez anlamiyoruumm

Gizemcm normal mi değil mi bilmiorum ama yanlız değilsin.bende kızı doyuramıomm. 50 cc msma oncesi ve sonrası emme ancaa oluo. Saatler alıo tabi.iştahı yerinde. Yarın kontrol var sorucsm doktora. Yazarımm

co k uzuldum allah bidaha sana ve kimseye yasatmasin kkotu tecrubeyi.ama cok sukur almissin melegini kycagina.bende 2.gun agrim oldu 3.gun yataktn kalkarken agridi ondan snra ars ara 1haftalik olunca gecti ama gecen korse taktim ondan snrs 2 gun agridi.bidaha takmam.o inga sesi mukemmel once derinden bir inga sonra guclu bir inga ve bebegim yanimda kokusuyla .allahm bu guzel duyguyu isteyen butun kadinlara yasatsin

Gizemcm normal mi değil mi bilmiorum ama yanlız değilsin.bende kızı doyuramıomm. 50 cc msma oncesi ve sonrası emme ancaa oluo. Saatler alıo tabi.iştahı yerinde. Yarın kontrol var sorucsm doktora. Yazarımm

ayni durum bizdede var sordum doktora suanda doyma hisleri yokmus ve emme refleksinden surekli meme istermis

Canım benım gözün aydın bak nekadar korkun vardı sonunda çok şükür kucağında rabbim sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin

Günaydın kızlar eğer bebeğiniz sizi emmiyorsa emzirmeden önce sütünüzü sıkıp meme ucunuzun etrafına sürün damağına gelince tadı emecektir .yarı kırkımız bugün. Yarı kırkta 40 kaşık kovaya su konulur ve dua okunur ve üzerine su ılave edilir bebeğin suyundan 1 kaşık su alınıp üzerine tekrar 40 kaşık olana kasar su eklenip anne yıkanır ve bebeğin kovasına altın bilezik nr varsa o konur yarı kırk bizde rahatlık debır ve ogun bşr misafire giderek yarı 40 nı uçurmaya geldik denir ordan yumurta ekmek şeker alınır

Canlarim benim cok sagolun

Miamore siyaset topiginde gozukmuyosun
Bebisin nasil dogdu dimi saglikla aklimdasin ama denk gelemedim sana

Tmyomr sen nasilsin canim
Hersey yolunda mi

canim benim nete girmeye firsat olmuyor kiiiiii:) cok sükür ikimizde saglikliyiz. kalca cikigi tespit edildi 6 hafta korse takicaz, hic rahat bisi degil kuzum hareket edemiyor ama ilerde yürüyebilmesi icin katlanmak zorundayiz. sen nasilsin bebeisin nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…