2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ben kestim ellerimle bir hırsızmı dünyaya kattım aman ALLAH KORUSUN

ben 10 tanedogursam hepsini spinal isterdm.
harika bir duygu ilk sen gorucen.bebegim cikti agliyordu yanima koydular ellerinden optum sustu .
ben cok korkarak girdim spinale heyecanlanip ameliyati olumsuz etkilierkm diye cok korktum.
bir ara cok heyecan yaptim genel anestesi verelim mi dediler sirf bebegimi gormk icin kendimi yatistirdim dua ettim doktorumla konustum.
bas agrisi 3gun olmadi cok su ve kah ictim ama3gunden snra artkk gerek yk icmeme dedim biraktim ve butun gun bas agrisi ama ben boyle bir agri yasamadkm.bel agrisi ve sirt agrisi oldu ama dayanmayacak deildi.bas agrisina ragmen degerdi o ani yssamak icin.
kesnlikle spinal oneririm.

Kızlar emzik kullanıyor musunuz ben kullanmak istiyorum ama kararsızım çok kullansam anne sutunu erken bırakır mi diye düşünüyorum ama kullanmadan kizimda çok zorlanmismistim hep bana yapisikti çok zordu şimdi kullansam mi bilmiyorum hiç yardım edin bana

40.haftadayım,doğuramadım henüz.
37.haftada izne ayrılmıştım rapor alıp, cuma günü raporumun son günüydü. dün doktora gittim ama raporumu yenilemeyi unuttum.
pazartesi alsam bi sorun olur mu?
yani iki rapor arasındaki haftasonunu raporsuz geçirmem sorun yaratır mı?:18:

Merhaba bende dogum yaptim dun sabah 9:30 normal dogumla kizimi dunyaya getirdim.
Simdi evimizdeyiz sagligimiz yerinde cok sukur. Allah herkese bu mutlulugu tattirsin allah.
Anali babali buyutsun dogum yapmayanlarida allah kurtarsin diyorum

merhaba kızlar nasılsınız yeni doğum yapanları tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün.. bizde tüm gün oğluşumla uğraşıyoz kendisi gece uyumuyor gündüz uyuyor ama kısa kısa... yavrum emerken yutkunurken zorluk çekiyordu doktora ggötürdük dilinde pamukçuk oluşmuş damla verdi şükür bugün daha iyi ve benmde sütüm azaldı sanırım yine emiyor ama çok zorlanıyor ve çokta gazı oluyor meleğimin

canım mşl yarı kırkımı çıkıyor ne güzel ben daha hala beklemedeim bizim kız yerinden memnun pek niyeti yok sanırım:)

Seninde dogum hikayeni bekliyoruz cnm.. insallah bnm kadar acu cekmezsin.
Ben bi daha dogurursam buyuk konuşmuyorum ama paraya kiyip jimer de fln dogurucam ..
Medicaldende cok memnun kalmistim mesela..
Allah sana guzel dogum nasip etsin mis kokuluna saglikla kavus

Gulayim nedir bu cektigin yaa.. bi popon topalanamadi yavrum ya.
Hic yardim edenin yok dinlenemedigin zmn sutun nasil oluyor kuzum yaa
Cok zor cidden.. bende bi gunduzleri uyusam dolacak memeler amaaa nerde
Bebegin neden o kdr kusuyor yaa
Aral oyleydi allahtan yaz bebegiydi bi çıt çıt li badi ile dolastiriyordum
Kusuyordu her emmeden sonra ama kolay oluyordu degistirmek
Allah yar ve yardimcin olsun arkadasim tek basina cok zorrr..
Biri gelse bi el atsa sana yaa bigun bile gelip iki saat bebegine baksalar
Uyusan nasil toparlanirsin varyaa..
O uyudugunda sende uyu gunduz baska caren yok arkadaşım

Amann kes gitsin Anilim yaa ben aralinkileride kesmistim
Tek tas kutusunda sakliyorum hatta Aral ın ilk tirnaklarini :))
Ali kereminkileride kestim onun gibi bi kutuya koydum
Aral şimdiye dek bisey calmis degil :)
Ztn Kerem in tirnaklari inanilmaz uzundu dogdugunda.. oyleki kafasini alnini hep yirtmisti

Bu arada yari kirki cikartamadim vaktim olmadi yaaa
Ama 40 ini cikarticam insallah
Aralinda 40 ini cikartmistik annemlerle yari kirki hatirlamiyorum
Kovasina 40 tane minik taş atiyorsun alyansini batırıyorsun
Bazisi altin da atiyormus
Okunmus o suyla bebegini yikiyorsun

Kizlar bende dun kizimi spinal a estezi ile aldim kucagima sukur iyiyim bugun amaa emziremiyuorum cok uzgunum ,yarin cikcaz bakalim evde emebilecekmi.cok ,muhtesem bir duygumus

Kizlar bende dun kizimi spinal a estezi ile aldim kucagima sukur iyiyim bugun amaa emziremiyuorum cok uzgunum ,yarin cikcaz bakalim evde emebilecekmi.cok ,muhtesem bir duygumus

Maşallah maşallahh çok sevindim cnm ikinizinde iyi olmasına :))
Analı babalı sevdikleriyle beraber büyür inşallah
Allahım o duyguyu bizlerede nasip eder inşallah :)

Selamlarr bircoğumuz bebeklerine kavustu.okuyorumda herkes aynı dertlerden yakınıo.yanlıx olmadığımızı bilmek gusel. Benimde sutler dahs yeni randımana gırdı. Yani gece mama vriom ama gunduz yetıo cok sukur. Sag goğsumu bi turlu tutturammştım.daha doğrudu zor emiodu cok dukur onada alıştı. Emzikte veriom rahat oluo birzda olsa. Biberonda verdim.gazzımız yeni yeni baslıo bakalm pazartesi cocuk dok randevmz var gaz ilacı ne vercek. Ama ecz bi arkadasım bio gaia die bi ilc onerdi. Herkese bol sutlu gazsızz gınlerr gecelerer diliorumm

Cnm hangi cocuk dr una gideceksiniz ...
Ben jimer de arif canan a basladim oglum icin

Bana dr kullanma dedi cnm
En azindan ilk ay kullanma dedi

aynen katiliyorum bende
İki dogum yaptum ilkinde malesef olu dogumdu
Genel anestesi oldum cunku dogumdan 5 dk once kaybetmistik melegimi o şokla hemen genele aldilar
Birde ben gebelik zehirlenmesi yasamistim inanilmaz odem vardi
Cok agrim oldu
Bu gebeligimde spinal oldum
Kizimin sesini duyana kadar gecmisteki yasadigim aci nedeniyle korkudan oldum oldum dirildim
Ama bir ses inga inga
Harika otesi bir duyguydu
Suan tam 1 haftslik olduk ne kilom kaldi ne gobegim ne agrim sadece arada hafif bi sizi o kadar
Anneannem vefat etti sali gunu annem cenazeye gitti
Kaynanam yanimda
Tabi annem gibi olmuyor her isimi yapiyorum cok sukur
Soyle de bir durum var ben kayip yasadigim icin dogumum saglikli oldugu icin asiri bir sevinc icine girdim belkide ondan agri falan duymadim
Hatta hastanedeki dr lar ne cabuk ayaklandin diye cok sasirdi
Spinali siddetle tavsiye ederim bende

Cnm om- x veya sab simplex bunlar cok iyidir
Kime verdiysem tekrar aldi cok iyi geldi diye
Ve elma yagi ile ayak altlari ve karini ovma bu da cok ise yarar

valla bende kendi doğumumu merak ediyorum canım :) gün yaklaştıkca korkularım artıyor sen memnun kalmadınmı hastaneden çok merak ettim bu konuda tecrübelerini yazarsan sevinirim canım...hastanenin çocuk doktoru nasıldı bende çocuğumun takipleri için doktor sorucaktım...

Kizlar gobeginiz kac gunde dustu
Ben 14 aralikta dogum yaptim ne zmn duser acaba gobegimiz
Birde gobegi bir yere attinizmi

tebrik ederimmm, Rabbim saglik versin anali babali büyütsünnn. cok sevindim cokkkkk

Cnm hangi cocuk dr una gideceksiniz ...
Ben jimer de arif canan a basladim oglum icin

Acıbademde sabahat hanımdan aldım randevuyu.ilk kontrolumuz jımerde nuri koloğluydu. Doğumdan sonraki. Yani onu cok sewmdim ama arif csnanı bilmiorum. Netten baktım biraz bide arkadasım onerdi sabahat hanımı .bakslım inş iyi ilgilenir

Melekyavrum gozun aydin anali babali saglikli buyusun Rabbim uzun omur versin kizina cok sevindim saglikla kavusmana

tebrik ederimmm, Rabbim saglik versin anali babali büyütsünnn. cok sevindim cokkkkk

Canlarim benim cok sagolun

Miamore siyaset topiginde gozukmuyosun
Bebisin nasil dogdu dimi saglikla aklimdasin ama denk gelemedim sana

Tmyomr sen nasilsin canim
Hersey yolunda mi

Merhaba bende dogum yaptim dun sabah 9:30 normal dogumla kizimi dunyaya getirdim.
Simdi evimizdeyiz sagligimiz yerinde cok sukur. Allah herkese bu mutlulugu tattirsin allah.
Anali babali buyutsun dogum yapmayanlarida allah kurtarsin diyorum
sizleride tebrik ederim kızlar
ALLAH analı babalı büyütsün....mtluluğunuz daim olsun inşallah.
cnm aynısını bizde yaşıyoruz gündüz uyur gece uyumaz gaz sancıları zaten ayrı.ama olsun yanımızdalar ya...
sonsuz şükür bu günlerimize...
pamukçuk nasıl bir şey sen bakınca görüyo musun?
Arasında inanılmaz uzundu doğduğunda .herkes şaştı kaldı.hala öyle=)
1 sn açık kalsın eldivensiz heme çiziyor o yüzden kesesim var biraz...
yarı kırkında ne oluyor yazmamışssın??
Kizlar gobeginiz kac gunde dustu
Ben 14 aralikta dogum yaptim ne zmn duser acaba gobegimiz
Birde gobegi bir yere attinizmi
cnm ben 6 sında doğum yaptım dün düştü=)
3 haftayı bulabiliyormuş göbek düşmesi.
benim duruyor .bir yere gömüyorlar ya a yurt dışına falan götürüyo bazıları gönderiyo.ben göndermem yanımda dursun kuzum=(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…