2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

o sana bir belirtecek kendini:KK1::KK1::KK1:o zaman valla çok güleceğim.şimdiden söylüyorum alınmak kırılmak yok
yok alınmam alınmm o bi belirtsinde bana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
ben hep iri yarıydım 165cm boya 69 kilo hamile kaldım.hayatımda ilk defa suçluluk duymadan amaaaaan yarasın fasulyeme diyerek yemek yiyorum.çokta keyif alıyorum
Tahmin edebiliyorum nasıl yediğini ye canım yarasın oğluşuna:KK49:

bende 1.73 bou 72 kiloyla kaldım yiyom yiyom zyıflıyorum valla 67 olmuşum şimdi:)

valla annemde öyle diyo içindeki kurt yiyo seni diyo :) o değil dr ve annem kalp krizi geçircem diye korkuyolar

hayır şu pıtpıtlarla bitecek ise süper.ama daha önümüzde upuzun hatta ömürümüzü sonuna kadar devam edecek bir süreç var.
biz bir ara bu süreçte psikolojimiz için profesyonel destek alsakmı diye düşünmüştük. sende düşün bence bunu.yazık günah oğluş gelecek biz ne diyeceğiz "oğlum senin annen bir melekti ama seni doğurayım derken delirdi mi :KK37:" gerçi fasulyenin pıtpıtlarını gördüğümüzde hastanede eşim bayılıyordu neyse orada toparladık sonra gece yarısı kalp krizi şüphesiyle hastaneye kaldırdık.garibimin kalbi dayanamadı:26:

arkadaslar bennım yemek konusunda bır degısıklıgım yokkk. normalde ne yıyorsamm aynısını yıyorum.sorun var mı sızcee?

canım senden daha kötü durumda olanlar var insanlar sana destek olmaya çalışıyor bozma moralini demeye çalışıyor ama sen böyle terslersen olmaz ki tamam anlıyorum seni bu 3. gebeliğin aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorsun ama ben 34 hafta kızımı karnımda taşıdım doğduktan 3 ay sonra kaybettim 3 ay onunla yaşadım sonra bi anda kucağım bomboş kaldı hangimizin ki daha zor söyle bakayım
biz senin için burada dua ediyoruz allahım hayrlısı ne ise onu versin :KK34:

ben daha vazgeçmemişken arkadaşın İnşallah gün gelir seninde tek derdin bizimki gibi olur. demesi canımı çok sıktı.sadece bu kadar yoksa sorunsuz bi hamilelikmiş filan bunlar beni rahatsız etmez tam tersi sevindiririr.bu günümüze şükretmeliyiz.tabiki senin yaşadkların karşısında bizimki tam bi saçmalık.özür dilerim senden.
ama gerçekten bende sizinle aynı duygularda olmak çok isterdim.ama kafam çok yoğun.söz verdim kendime cuma günü üzülüp ağlamıcam. :KK50:

hayır şu pıtpıtlarla bitecek ise süper.ama daha önümüzde upuzun hatta ömürümüzü sonuna kadar devam edecek bir süreç var.
biz bir ara bu süreçte psikolojimiz için profesyonel destek alsakmı diye düşünmüştük. sende düşün bence bunu.yazık günah oğluş gelecek biz ne diyeceğiz "oğlum senin annen bir melekti ama seni doğurayım derken delirdi mi :KK37:" gerçi fasulyenin pıtpıtlarını gördüğümüzde hastanede eşim bayılıyordu neyse orada toparladık sonra gece yarısı kalp krizi şüphesiyle hastaneye kaldırdık.garibimin kalbi dayanamadı:26:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ya şu pıt pıtları bi duysam rahatlıcam ama işte nerde o güne kadar bi sıkıntı yaşamasak bu arada kızlar laptopları nasıl kulllanıyosunuz zararı varmıdır ki

canım rabbim sabrını artırsın meleğin cennette seni bekliyor inşalla bu sağ salim büyücek annesi doğru demişsin ama oda ok stresli ne yapalım bende kanama devam ediyo ama elimden bişi gelmiyo bende gıkımı çıkarmıyorum bu benm 4. gebeliğim bi tanesi 9 haftalıktı ama yapcak bişi yok Allah'ım büyük rabbim vardır bi bildiği
sağol canım allahın izniyle inşallah sağ salim büyüteceğim bebeğimi inşallah senin gebeliğinde güzel geçecek sadece moralini bozma hep dua et
herkesin yaşadığı sorunlar var canım burda insanlarla tartışınca eline ne geçiyo anlamıyorum herşey allahtan bize bebeği veren de allah bizim elimizden sadece dua etmek geliyor

inşallah hayırlısıyla ömür boyu birlikte olabileceğin bir evladın olur.Yüce mevlam hepimize hayırlısı neyse onu nasip etsin.

inşallah canım hepimiz sağ salim bebeklerimizi kucağımıza alıcaz allahın izniyle
görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

Son düzenleme:
öylde cnım çok sıkırntı yaptım kendim kilo kaybım olunca korktuk dra gittik kendi kendini yiyosun dedi dr bakalım nolcak sonum

çok güzel olcak tabikide canım benim hele şu 3 ayı geçirleim bak çoğu gitti azı kaldı sonrasında bebişimiz için yapttığımız alışverişlerden bebek isimlerinden kendimize aldığımız kıyafetlerden doğum çantamızdan falan konuşcaz:KK16:allahımın izniyle
anlayacağın daha çok işimiz var hemen pes etmek yorulmak kötü düşünmek yokkkkkkk:KK34:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ya şu pıt pıtları bi duysam rahatlıcam ama işte nerde o güne kadar bi sıkıntı yaşamasak bu arada kızlar laptopları nasıl kulllanıyosunuz zararı varmıdır ki

İşim gereği ben bütün gün karşısında oturmak zorundayım.araştırdım bir sıkıntı yok diyorlar ama kucağıma almıyorum.

ben daha vazgeçmemişken arkadaşın İnşallah gün gelir seninde tek derdin bizimki gibi olur. demesi canımı çok sıktı.sadece bu kadar yoksa sorunsuz bi hamilelikmiş filan bunlar beni rahatsız etmez tam tersi sevindiririr.bu günümüze şükretmeliyiz.tabiki senin yaşadkların karşısında bizimki tam bi saçmalık.özür dilerim senden.
ama gerçekten bende sizinle aynı duygularda olmak çok isterdim.ama kafam çok yoğun.söz verdim kendime cuma günü üzülüp ağlamıcam. :KK50:

canım benden özür dilemene gerek yok dediğim gibi herkesin kendisine göre bi sıkıntısı var sadece iyi şeyler düşün ve allaha dua et başka bişey gelmez elinden herşey allahtan o yüzden bu kadar yıpratma kendini biraz daha sakin ol cuma gün kontrolün var galiba eminim herşey daha güzel olacak :KK34:

Canımcıklar ve cücükleri nasılsınız valla neler olmuş oku oku bitmedi biraz gerginlik hissettim şu sıpaların bizi soktuğu hallere bi bakın ya bende size yazamadım ama yazdıklarınızı okudum misafirim vardı bi kaç gündür gönderir göndermez koştum size geldim bendede daha bulantı yok ama bişi dicem hamilelikten baya bi önce kot tulum almıştım internetten büyük gelmişti dolapta duruyodu bugün onu giydim kendimi acayip hissettim ya göbeemde çıktı sankim biraz gerçi gazda olabilir ama bilmiyorum sizde benim gibimisiniz göbekte değişiklik varmı :KK1::KK1::KK1::KK49:

çok güzel olcak tabikide canım benim hele şu 3 ayı geçirleim bak çoğu gitti azı kaldı sonrasında bebişimiz için yapttığımız alışverişlerden bebek isimlerinden kendimize aldığımız kıyafetlerden doğum çantamızdan falan konuşcaz:KK16:allahımın izniyle
anlayacağın daha çok işimiz var hemen pes etmek yorulmak kötü düşünmek yokkkkkkk:KK34:
aynen canım herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle
sağol canım allahın izniyle inşallah sağ salim büyüteceğim bebeğimi inşallah senin gebeliğinde güzel geçecek sadece moralini bozma hep dua et
herkesin yaşadığı sorunlar var canım burda insanlarla tartışınca eline ne geçiyo anlamıyorum herşey allahtan bize bebeği veren de allah bizim elimizden sadece dua etmek geliyor

inşallah canım hepimiz sağ salim bebeklerimizi kucağımıza alıcaz allahın izniyle
görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler
öyle tabi tartışmaya gerek yok insanlar burda destek olmaya çalışıyo birbirine çok sağolun ki benim moralimi düzelttiniz
İşim gereği ben bütün gün karşısında oturmak zorundayım.araştırdım bir sıkıntı yok diyorlar ama kucağıma almıyorum.

ende araştırdım ma ne bileyim bugün kucağıma aldım drda bişi olmaz dedi

Canımcıklar ve cücükleri nasılsınız valla neler olmuş oku oku bitmedi biraz gerginlik hissettim şu sıpaların bizi soktuğu hallere bi bakın ya bende size yazamadım ama yazdıklarınızı okudum misafirim vardı bi kaç gündür gönderir göndermez koştum size geldim bendede daha bulantı yok ama bişi dicem hamilelikten baya bi önce kot tulum almıştım internetten büyük gelmişti dolapta duruyodu bugün onu giydim kendimi acayip hissettim ya göbeemde çıktı sankim biraz gerçi gazda olabilir ama bilmiyorum sizde benim gibimisiniz göbekte değişiklik varmı :KK1::KK1::KK1::KK49:

bende de var.ben gidip hamile eteği aldım zaten:KK1:şişkinlik problemim var büyük ihtimalle folik asit dokunuyor.

obsesiff kucağa konulan laptop masaları/tepsileri var. onlardan bir tane almaya çalış. direk koyma kucağına

X