2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ayy bazen çok heyecanlanıyorum.inşallah hayırlı,eli ayağı sağlam, akıllı başı yerinde,yüzü ve huyları kesinlikle bana, fiziği teyzesine (aramızda kalsın babasına neresi benzesin daha bulamadım) bir minnoş gelir.geçen kız kardeşime çin takvimine göre erkek, rus takvimine gör kızmış dedim 3.ihtimal yok zaten dedi:KK1::KK1::KK1:

EVET KİME BENZEYECEK VS.VS BİRSÜRÜ MERAK VAR İÇİİZDE BİZİMDE
valla banada aynısını dedi hangisi tutcak bakalım :KK1:senin içine ne doğuyor tatlım:KK16:

Son düzenleme:
hoşgeldin.Benim sat 3marttı 16 nisanda kalp atışlarını gördüm.inşallah sende görürsün.
ben bu hayatta ölüm hariç bir çok şeye çare bulunabileceğine inanıyorum.çünkü benim anneme doktor çocuğun olmaz raporu verdikten sonra ben sonra bir dış gebelik operasyonu sonrada kız kardeşim dünyaya gelmiş.annem bize bu hayatta en önemli şeyin inanmak olduğunu öğretti.
hoşbulduk canım,herşey bi vesile ,nasibimizde varsa kim ne derse desin,gerçekleşiyor şükür...
hoşgeldin aramıza canm :) rbbim kızını sana bağışlasın ve karnında ki yeni miniğini kucağına almayı nasip etsin bende pco luyum ve 3 kaybım var normal yollarlaa hamile kaldım ama geçen pazar bi kanamayla uyandım şimdi ara ara damla damla lekelenmelerim oluyo ama iyiym yinede Allah'ım ne derse o olur çünkü drum 8 mayısa gün vermişti pıt pıtlar için inşallah duyarım ama ben 7sinde gicem o gün drum yokmuş ani şekilde doğumlr çıkmış bakalım hayırlısı

amin canım,çok sağol, şu ilk 3 ay bi atlatılsın,sonrası daha keyifli olacak Allahın izniyle:21: benim kızım 3. bebek olduğu için düşük riskine karşılık 9 ay boyunca hergün kendime kan sulandırıcı iğne yapmıştım,sana böyle bişey önermedilermi?..inşalla o mucizevi pıt pıt ları duyarsın...

Son düzenleme:
kizlar bulantisi cok olanin kizi olur tezi dogrumuu
bide her gebelik farklimi olur cinsiyet farkliysaa

ayy bazen çok heyecanlanıyorum.inşallah hayırlı,eli ayağı sağlam, akıllı başı yerinde,yüzü ve huyları kesinlikle bana, fiziği teyzesine (aramızda kalsın babasına neresi benzesin daha bulamadım) bir minnoş gelir.geçen kız kardeşime çin takvimine göre erkek, rus takvimine gör kızmış dedim 3.ihtimal yok zaten dedi:KK1::KK1::KK1:

şu rus takvimine nerden baktın kız bu ara bende çok heyecanlıyım ne kadar sıkıntılı bi hamile olsamda umudumu hiç kayetmiyorum sanki bebeğim sağlıklı olacak gibi

allah biliyor ya kız çok istiyorum ama gelen geçen erkek diyor bilinç altı etkileniyormudur nedir erkek gibi geliyor.
Işin pis yanı erkek olursa eşim koyacak ismini:2:

biz allahtan bulduk isimlerini çok önceden bende kız istiyorum bende eşimde kız bebekleri gördükçe ilk kızımız olsun yaaaa diyor tabi erkeğide istiyo ama hep kızım diye seviyor karnımı:KK9:
Ama benim içime nedense hep oğlan gibi doğuyor:KK1:

canım ben özelden msj yazmaya çalıştım ama gönderilemiyo.o yüzden burdan yazıyorum.yaş:26 kilo:60 ilk bebeğimiz olacak inşallah.muhmetel doğum tarihimiz 26 aralık

kesinlike alakası yok benım annem 9 ay boyunca 2 gebeliğindede felaket mide bulantısı yaşamış ama bir kız bir erkek. bir yerde okudum kanıtlanmış birşeymiş mide bulantısı olanın düşük tehlikesi olmazmış ne kadar doğru bilmiyorum ama 2 arkadaşım düşük tehlıkesı yaşadı ve hiçbir hamilelik belirtisi olmadı ne bulantı nede başka bişey. bilmiyorum yani ne ne kadar doğru ama cinsiyetle alakası olmadığına eminim

biz allahtan bulduk isimlerini çok önceden bende kız istiyorum bende eşimde kız bebekleri gördükçe ilk kızımız olsun yaaaa diyor tabi erkeğide istiyo ama hep kızım diye seviyor karnımı:KK9:
Ama benim içime nedense hep oğlan gibi doğuyor:KK1:

benim eşim rahmetli dedesine çok düşkünmüş ve dedenin tek erkek torunu,bu nedenle eşim erkek olursa onun ismini koyacak bense yan çizmeye, olmadı 2.isme ikna etmeye çalışıyorum :KK1::KK1::KK1:

maya ,çin, rus takvimine göre oğluşum olcakmış tabi rabbim bilir bakalım doğru çıkck mı?

Tabiki rabbim bilir ama seninki ne güzel en azından hepsi bir ağızdan oğluş diyor.benim fasulyem ne olacak acaba.
kardeşimin ikizleri bir kız bir oğlan ikisinide tattık aslında ama haydi hayırlısı:nazar:

slm kızlar nasılsınız. benimde çin ve rus takvimine göre kız çıkıyo inş doğrudur kızlar eşimde bende ilk çocuğumuzun kız olmasını istiyoruz ama tabi her şeyden önemlisi hayırlı ve sağlıklı evlat olmaları

arkadaslar mıgde bulantılarım ve mıgdem cok kotu hıc bırsey yıyemıyorumm bebek ıcın kotu sonuc yaprmı acaba yoksa 3 ay bu sekılde ıdare edebılırmı kendını ne dersınız aramzda tecrubelıler var yorumlarınız beklıyorum hıc bırsey yıyemıyorum herseyden dıksındım herseyı ckaıryorsun cunku artı bu bulnatıalr ne zman yavaslar yada bıter cok zormus allah yardımcımız olsunda su 9 ay bır su gıbı akıp da gecsın sag salım kucagımıza alalım bebeklerımız.....

benim eşim rahmetli dedesine çok düşkünmüş ve dedenin tek erkek torunu,bu nedenle eşim erkek olursa onun ismini koyacak bense yan çizmeye, olmadı 2.isme ikna etmeye çalışıyorum :KK1::KK1::KK1:

dedenizin ismi ne tatlım
ikna çalışmalarında sonuç verir inşallah

Son düzenleme:
Tabiki rabbim bilir ama seninki ne güzel en azından hepsi bir ağızdan oğluş diyor.benim fasulyem ne olacak acaba.
kardeşimin ikizleri bir kız bir oğlan ikisinide tattık aslında ama haydi hayırlısı:nazar:

evet yaaaaa bizimkiler iyice karıştı tamarix :KK9:
ben tatlı hiçbirşey istemiyorum işim gücüm meyve ve tuzlularla:KK1:
sende nasıl gidişat

sende nasıl gidişat

peynire devam tatlım bende bildiğin fare gibiyim:KK49:
dün kardeşimin ikizlerinin d.günü için bruncha gittik.(bu arada yeni d.günü kutlama modası buymuş).
Açık büfede ne kadar peynir varsa hepsinden yedim:KK1::KK1::KK1:

sende nasıl gidişat

bildiğin fare gibiyim işim gücüm peynir yemek:KK49:
dün açık büfede ne kadar peynir varsa hepsinden yedim hatta eşime şunlardan satmazlarmı nolur bir sorsan diye yalvardım:KK1::KK1::KK1:

X