2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

evet yaaaaa bizimkiler iyice karıştı tamarix :KK9:
ben tatlı hiçbirşey istemiyorum işim gücüm meyve ve tuzlularla:KK1:
sende nasıl gidişat

bildiğin fare gibiyim işim gücüm peynir yemek:KK49:
dün açık büfede ne kadar peynir varsa hepsinden yedim hatta eşime şunlardan satmazlarmı nolur bir sorsan diye yalvardım:KK1::KK1::KK1:

peynire devam tatlım bende bildiğin fare gibiyim:KK49:
dün kardeşimin ikizlerinin d.günü için bruncha gittik.(bu arada yeni d.günü kutlama modası buymuş).
Açık büfede ne kadar peynir varsa hepsinden yedim:KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: afiyet bal şeker olsun
işte bende sen gibiyim aynı herşeyimiz tatlı desen tatlı yemiyoruz
ekşi desen oda yok
tuzlu ne demekki:KK9::KK9::KK9:
çok gizemli bir hamilelik bizimkisi ser veriip sır vermiyolar bızdıklar:KK1:

kıslar bende imrendım sızden baktım butun takvımlerde erkek dıyor.tamarıx aynı kaderı paylaşıyıroz ısım babaya kaldı :)))))

:KK1::KK1::KK1: afiyet bal şeker olsun
işte bende sen gibiyim aynı herşeyimiz tatlı desen tatlı yemiyoruz
ekşi desen oda yok
tuzlu ne demekki:KK9::KK9::KK9:
çok gizemli bir hamilelik bizimkisi ser veriip sır vermiyolar bızdıklar:KK1:

sorma ben birde yaşımdan emin olamıyorum ekim 77 doğumluyum.34 desem olur 35 desem olur.34 bakarsam kız 35 bakarsam erkek :KK1:

arkadaslar mıgde bulantılarım ve mıgdem cok kotu hıc bırsey yıyemıyorumm bebek ıcın kotu sonuc yaprmı acaba yoksa 3 ay bu sekılde ıdare edebılırmı kendını ne dersınız aramzda tecrubelıler var yorumlarınız beklıyorum hıc bırsey yıyemıyorum herseyden dıksındım herseyı ckaıryorsun cunku artı bu bulnatıalr ne zman yavaslar yada bıter cok zormus allah yardımcımız olsunda su 9 ay bır su gıbı akıp da gecsın sag salım kucagımıza alalım bebeklerımız.....

selam canım önce geçmiş olsun ben 2 hafta önce 3 serum yedim felaketti bulantım ve hiçbirşey yiyemiyordum. ama serumdan sonra birşeyi keşfettim yemediğim zaman daha beter oluyorum. tavsiyelerim şunlar ekşi elma, soda, muz, haşlanmış patates ile başla yemeye kusmaların azaldıkça diğer şeylerdende istemeye istemeyede olsa zorla kendini ve ye. yemediğin zaman hem halsiz kalırsın hem 1 olan bulantın 5 olur. benim 24 saat geçmeyen bulantım ve öğürmelerim var ama zorla yiyorum. öğürdükçe ağzıma bişeyler atıyorum leblebi ceviz badem incir kurusu gibi. he yemiyorum kusuyorum diye çocukta herhangi bir probleme sebebiyet verir düşüncesinide kafandan sil kesinlikle rabbim herşeyi bir dengeye koymuş ilk 3 ay bebişlerimiz kendi keseleri ile yetinebiliyorlarmış. aman yiyemiyorum canım istemiyor yok moral bozmak yok kus ye yine kus yine ye vitaminini aldıktan sonra çıkarıyorsun zaten. 3 aydan sonra bunları konuşmayız inş bulantısı olan herkesin geçmiş olmasını diliyorum allahın izniyle.

ayy canımya inşallah bizimki gibi cin ali serisine dönmez:KK1::KK1::KK1:

yok zaten bıraz daha ınatlasırsak cocugun ısmı kımlıge sıgmayacak o kadar cok ısım varmıs kı begendıgımız gercı ben sımdıden nazlanmaya basladım kıvırmaya ıste bak ben cekıyorum benım hakkım fılan demeye :)))))

arkadaslar mıgde bulantılarım ve mıgdem cok kotu hıc bırsey yıyemıyorumm bebek ıcın kotu sonuc yaprmı acaba yoksa 3 ay bu sekılde ıdare edebılırmı kendını ne dersınız aramzda tecrubelıler var yorumlarınız beklıyorum hıc bırsey yıyemıyorum herseyden dıksındım herseyı ckaıryorsun cunku artı bu bulnatıalr ne zman yavaslar yada bıter cok zormus allah yardımcımız olsunda su 9 ay bır su gıbı akıp da gecsın sag salım kucagımıza alalım bebeklerımız.....

canım hiç üzülme.bende bir sıkıntı yok ama kardeşim ikizlere hamile iken ilk 3 ayda bulantılardan birşey yiyemeyip 3 kilo verdi.Ama sonra 30 küsür kilo ile hamileliğini tamamladı.
şimdi bizim cücükler 5 yaşındalar ve seni beni suya götürüp susuz getirirler.

yok zaten bıraz daha ınatlasırsak cocugun ısmı kımlıge sıgmayacak o kadar cok ısım varmıs kı begendıgımız gercı ben sımdıden nazlanmaya basladım kıvırmaya ıste bak ben cekıyorum benım hakkım fılan demeye :)))))

bende yaptım onu.bu sefer eşim çok ilginç bir şekilde "bu bebeğin babası benim ailenin reisi benim" dedi.beni aldı bir gülme hiç böyle bir tavır görmemiştim.sonra eşimede kıyamadım fasulyeyi ben çok sahiplendim o biraz dışarda kaldı gibi oldu. bakalım ben 2.isimi koyabilirsem yırttım demektir

kizlar bulantisi cok olanin kizi olur tezi dogrumuu
bide her gebelik farklimi olur cinsiyet farkliysaa

kesinlike alakası yok benım annem 9 ay boyunca 2 gebeliğindede felaket mide bulantısı yaşamış ama bir kız bir erkek. bir yerde okudum kanıtlanmış birşeymiş mide bulantısı olanın düşük tehlikesi olmazmış ne kadar doğru bilmiyorum ama 2 arkadaşım düşük tehlıkesı yaşadı ve hiçbir hamilelik belirtisi olmadı ne bulantı nede başka bişey. bilmiyorum yani ne ne kadar doğru ama cinsiyetle alakası olmadığına eminim
bencede alakası yok ,kaybettiğim ilk bebeğim erkekti,bulantıdan hastanelik olmuştum,kızımda da adetim geçer geçmez 12. haftaya kadar çok bulantı çektimişimdide tık yok.)))

hiç merak etme canım, ilk 3 ay stokdan yiyorlar.) kızkardeşim 34 haftalık hamile 38 . hafta bebeği alacaklar,çok tombiş diye,ilk 3 ay serumla yaşadı resmen,sadece vitaminlerini ihmal etmemeye çalış

kızlar bu arad şu takvimlere bende baktım,rus takvimine göre erkek görünüyür,ama çin takvimine göre yaşım ne anlamadım? şu anda 29,5 yaşındayım,eylülde 30 olucam, +1 ekleneceğini anladımda 30+1 mi 29+1 miyim?..... nolur yardım:KK37::KK37::KK37:

ya benim niye hiç midem bulanmıyo ya sürekli bişeyle yiyesim var dünyaları yesem yok demicem bu arada 67 kiloya düşmüşüm acaba bi sorun mu var ya benim bulantım hiç yok :)

kızlar bu arad şu takvimlere bende baktım,rus takvimine göre erkek görünüyür,ama çin takvimine göre yaşım ne anlamadım? şu anda 29,5 yaşındayım,eylülde 30 olucam, +1 ekleneceğini anladımda 30+1 mi 29+1 miyim?..... nolur yardım:KK37::KK37::KK37:

bence 29+1 çünkü sat'a göre bakıyorsun.bende de var o sıkıntı yıl olarak 35 ama ay olarak 34 yaşındayım.fasulyem arada kaldı:KK1::KK1::KK1:

ya benim niye hiç midem bulanmıyo ya sürekli bişeyle yiyesim var dünyaları yesem yok demicem bu arada 67 kiloya düşmüşüm acaba bi sorun mu var ya benim bulantım hiç yok :)

ohh işte tadını çıkar,bulantı çok kötü bişey,ders anlatırken kaç kez sınıftan koşarak çıktığımı bilirim.... ilk kez bulantım yok ve çok mutluyummmmm

valla billaha bide makarna yeme şeklimi görmen lazım ondan aldığım hazzı hiç bişeyden almıyorum valla :) eşim dün diyo ki iyi kaynaşmışınız burda diyo yaz diyo :)

ben hep iri yarıydım 165cm boya 69 kilo hamile kaldım.hayatımda ilk defa suçluluk duymadan amaaaaan yarasın fasulyeme diyerek yemek yiyorum.çokta keyif alıyorum
Tahmin edebiliyorum nasıl yediğini ye canım yarasın oğluşuna:KK49:

bence 29+1 çünkü sat'a göre bakıyorsun.bende de var o sıkıntı yıl olarak 35 ama ay olarak 34 yaşındayım.fasulyem arada kaldı:KK1::KK1::KK1:

o zaman kız görünüyor,hayırlısı bakalım:))) bi kızım var ,bide erkek olsa keşke,hayırlısıyla,Rabbim hepimizin kalbine göre versin....

X