2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

iyi olacak cücüğün içini ferah tut canım benim

kızlar benım esımde maduru oynuyor bu aralar.yanıma yaklastırmıyorum ben de. anlayıslı davranıyor ama uzuluyorum ne olcak bu halleerımız boyle daha ben rısk altındayım ama(

canım çok geçmiş olsun
o kanamalalıların başını ben çekiyorum galiba 2 günde bir bol kanamayla acildeyim
kendi dr. unla kanaman olduğunu konuştunmu knama alanı çok büyükse belki progestanını iğneye çevirir hap olarak içiyorsan gerçekten başkada yapacak brşey yok yat dinlen herşeyin hakkımızda hayırlısı

Allah yardımcın olsun cuma gününe hayırlı haberlerle gelirsin inşallah aramızda görürüz senide...Sakin olmalısın,dua etmelisin,bence cumaya kadar internete oturma çünkü araştırdıkça okudukça insan daha kötü olur,evde vakit geçir bakalım cuma gününe hayırlısı inşallah...

sadece tamarix değil hepimiz senin durumunu yaşayabiliriz,yaşamışızdır belkide ,bilemeyiz belki ben yaşamışımdır da buradakileri kötü etkilememek için söylemiyorumdur..kimsenin içine kurt düşürmeye hakkım yoktur belki kimbilir...

slm kızlar napıyonuz iyisinizdir inşallah bizim yine aşladı damla damla ayy kalp krizi geçircem artık yada bebek yoksa diyorum artık bu korku öldürcek beni

slm kızlar napıyonuz iyisinizdir inşallah bizim yine aşladı damla damla ayy kalp krizi geçircem artık yada bebek yoksa diyorum artık bu korku öldürcek beni

Artık olumlu ol olumlu düşün dememe kararı aldım.ŞİMDİLİK!!! problemsiz bir hamilelik geçirdiğim için ve güzel şeylerden bahsettiğim için suçlu durumuna düştüm.
iş yerinde olmasam ağlayacağım.inanılmaz üzgünüm

üzme sende kendini çok hassas yanlış anladı seni kimsede kötü niyet yok o d normalde seninle ynı şekilde dünüyor belki ama şuan çok yoğun kafası

üzme sende kendini çok hassas yanlış anladı seni kimsede kötü niyet yok o d normalde seninle ynı şekilde dünüyor belki ama şuan çok yoğun kafası

teşekkür ederim canım.ciddi ciddi sinirlerim bozuldu.geçer sanırım.siz neler yapacaksınız bugün işyerimde olmasam bende kendimi sokaklara atardım

canım o çok gergin şuanda okudum biraz daha biz sakin olalım çünkü morli çok bozuk sende üzülme canım herşey iyi olaak bende artık hep pozitifim
canım sıkma canını artarsa git dr a
korkular tuzu biberi hiç bir zaman da bitmeyecek

heralde bitmicek bu sıkntı bunla yaşamya alıştım ben

ORKDM,
tamarix,
obsesif22,
ruzgarrr

kızlar hepinize merhaba,umarım sıkıntısı olanlar biran önce toparlarlar,sizde çok iyi biliyosunuz ama moral çok önemli,hep içinizdeki candan güç alın ki oda size tutunsun,bunu babalar anlamaz,en iyi biz biliriz,ve tabi hep hayırlısı için dua edin...2 kayıptan sonra aşılamayla 15 aylık bi kızım var, üstüne üstlük,pco luyumda.... nasılsa olmaz bakalım derken korunmadığım 3. ay hamile olduğumu öğrendim, çarşamba kontrolüm var,hayırlısıyla...satım 9 mart... kızımı 2010 aralık anneleriyle beraber büyüttüm,şimdide face mükemmel bi grubumuz var,orda herşeyi paylaşıyoruz,umarım buradada herşey yolunda olur ve birbirimize güç veririz:)))) ben okuldan gelip,kızımı uyutunca zaman zaman aranıza katılmaya çalışıcam,umarım geç kalmamışımdır, ve bana da bi yer vardır...

hoşgeldin.Benim sat 3marttı 16 nisanda kalp atışlarını gördüm.inşallah sende görürsün.
ben bu hayatta ölüm hariç bir çok şeye çare bulunabileceğine inanıyorum.çünkü benim anneme doktor çocuğun olmaz raporu verdikten sonra ben sonra bir dış gebelik operasyonu sonrada kız kardeşim dünyaya gelmiş.annem bize bu hayatta en önemli şeyin inanmak olduğunu öğretti.

canım benim göğüslerim büyüdüler ve nasıl diyim süngerliler çok rahatsız etmeye başlamıştı ondan aldım..pantolon da hamile pantolonu değil normal kot ama lastikli sadece.çünkü normal kotlarımın düğme kısımları sıkıştırıyo sıkıştırınca da karnım ağrıyo gaz sancısı gibi gibi[/QUOTE]

canım benimde kotların üst düğmesi çok rahatsız ediyo.aynı sancıyı ağrıyı c.tesi günü bende yaşadım ve bi daha aynı kotları giymeme kararı aldım.yarın doktor randevum var ultrasonda görcez inşallah.bu randevumda geçsin bebişimizi hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde görelim sonrasında alışveriş yolu görünüyo bizede.

hoşgeldin aramıza canm :) rbbim kızını sana bağışlasın ve karnında ki yeni miniğini kucağına almayı nasip etsin bende pco luyum ve 3 kaybım var normal yollarlaa hamile kaldım ama geçen pazar bi kanamayla uyandım şimdi ara ara damla damla lekelenmelerim oluyo ama iyiym yinede Allah'ım ne derse o olur çünkü drum 8 mayısa gün vermişti pıt pıtlar için inşallah duyarım ama ben 7sinde gicem o gün drum yokmuş ani şekilde doğumlr çıkmış bakalım hayırlısı

bende 7 mayısta tekrar kontorle gideceğim.ama inan fasulyemden çok seni merak ediyorum:) gelsin şu 7 mayısta sanada hamile kıyafetleri alalım

bende 7 mayısta tekrar kontorle gideceğim.ama inan fasulyemden çok seni merak ediyorum:) gelsin şu 7 mayısta sanada hamile kıyafetleri alalım

canım inaşşalah hayırlı bi haber veririm size sonra alırım hamile kıyafeti ve fotosunu çeker göstririm size rabbim hayırlısını versin herşeyn senin fasuyede büyüsün bakalım görelim fotolarını :)

canım senden daha kötü durumda olanlar var insanlar sana destek olmaya çalışıyor bozma moralini demeye çalışıyor ama sen böyle terslersen olmaz ki tamam anlıyorum seni bu 3. gebeliğin aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorsun ama ben 34 hafta kızımı karnımda taşıdım doğduktan 3 ay sonra kaybettim 3 ay onunla yaşadım sonra bi anda kucağım bomboş kaldı hangimizin ki daha zor söyle bakayım
biz senin için burada dua ediyoruz allahım hayrlısı ne ise onu versin

canım rabbim sabrını artırsın meleğin cennette seni bekliyor inşalla bu sağ salim büyücek annesi doğru demişsin ama oda ok stresli ne yapalım bende kanama devam ediyo ama elimden bişi gelmiyo bende gıkımı çıkarmıyorum bu benm 4. gebeliğim bi tanesi 9 haftalıktı ama yapcak bişi yok Allah'ım büyük rabbim vardır bi bildiği

ayy bazen çok heyecanlanıyorum.inşallah hayırlı,eli ayağı sağlam, akıllı başı yerinde,yüzü ve huyları kesinlikle bana, fiziği teyzesine (aramızda kalsın babasına neresi benzesin daha bulamadım) bir minnoş gelir.geçen kız kardeşime çin takvimine göre erkek, rus takvimine gör kızmış dedim 3.ihtimal yok zaten dedi

inşallah hayırlısıyla ömür boyu birlikte olabileceğin bir evladın olur.Yüce mevlam hepimize hayırlısı neyse onu nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…