2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

selammmmm iyiyiz iyi...bize sakınca yok demişti keseyi görmeye gittiğimizde ama ben de nolur nolmaz düşüncesindeyim..ama bugün soracağım güzelce inşallah pıtpıtı duyalım da...

inş canım duyarsınız. bizim hiç problem yok ne düşük tehlıkesı ne kanama allaha şükür ama insan korkuyor yinede

ne güzel hayattaki tek probleminiz pantolan ya da cinsellik.banane ben de istiyorum.kimse ya bebek görünmezse kalp atışını duyamazsak diye endişelenmiyor.bizse cumayı bekliyoruz son haftamız.artık kime kürtajı yaptırsam diye düşünüyorum.iğrenç geçiyo günler.ya elimizde sonuç genetiğe ya da sımsıkı sarılıp evimize gidicez.üstüne bu hafta 2 ayrı misafir gelecek.zaten moralimiz sıfır.eşimle oturup ağlamak istemiyoruz artık.Allah yardımcımız olsun.

İnşallah gün gelir seninde tek derdin bizimki gibi olur.Yalnız şunu özellikle belirtmek istiyorum ki ben ve eşim hiçbir zaman illa çocuğumuz olsun diye düşünmedik ve bu konuda stress yapmadık.Bunun bize pozitif etki yarattığını düşünüyorum.Geçen hafta p.tesi doktora giderken bizde bebek olup olmadığı yada boş kese olup olmadığını bilmiyorduk.
Pazar gecesi ya bebek yoksa toplantısı yaptık.Eşim ve ben birçoğumuz gibi allah inancı olan insanlarız.Kadere ve kısmete inanıyoruz.Bebek yoksa ne olurdu?Hayatımız kaldığı yerden devam ederdi.Çünkü biz birbirimizi sevdiğimiz için evlendik ve evlenirkende birbirimize çocuk garantisi vermedik.
Size tavsiyem çocuk konusunu lütfen takıntı haline getirmeyin.Atalarımız ne der nikah,doğum ve ölüm günü şaşmaz.

bu arada şunu eklemeyi unuttum.Misafir konusunda bu dönemde özel durumumuzu bilemeyen yada bilipte düşüncesiz davranan insanlar olabilir.
bencillik yapabileceğimiz belkide tek dönem budur.o yüzden insanlar kırılır diye ne kendini ne de bebeğiiş riske at.
Başka zaman gelsinle.

ne güzel hayattaki tek probleminiz pantolan ya da cinsellik.banane ben de istiyorum.kimse ya bebek görünmezse kalp atışını duyamazsak diye endişelenmiyor.bizse cumayı bekliyoruz son haftamız.artık kime kürtajı yaptırsam diye düşünüyorum.iğrenç geçiyo günler.ya elimizde sonuç genetiğe ya da sımsıkı sarılıp evimize gidicez.üstüne bu hafta 2 ayrı misafir gelecek.zaten moralimiz sıfır.eşimle oturup ağlamak istemiyoruz artık.Allah yardımcımız olsun.

canım bizimki sadece iyi düşün iyi olsun olayı..yoksa risk her zaman var ama kötüyü düşünerek yaşayamayız..dolayısıyla iyiyi düşünüyoruz,iyi olacağına inanıyoruz..bence sen de iyi düşün inan bunun etkisi çok büyük....

Tatlım ben de tek sorun oymuş gibi yapıyorum. Geçen sefer 9. haftada kaybetmiştim bebeğimi, şimdi 8. haftadayım ve korkuyla bekliyorum aslında ama sanki birşey olmayacakmış gibi davranmaya çalışıyorum. Bir nevi kandırmaca.
İnşallah Cuma günü göreceksin bebeğini.
Bundan öncekiler boş gebelik miydi?

slm kızlar son sayfayı okudum da baya eğlenceli geçmiş muhabbet :) eşler gerçekten şaşırıyorlar ne yapacaklarını :) çok alemler....
tatlım evet enim oğlum da da olmuştu eşimi yaklaştıramıyordum yanıma bundada yeni yeni başlıyor çok tuhaf eşi için çıldıran 2 dk yanında ayırmak istemeyen hormonlardan dolayı olsa gerek şimdi fazla eşine sığınamıyor :/
ay al benden de okadar bende eşimin yanından ayrılmayan ben yanına yaklaşamıyorum:KK43:

Son düzenleme:
slm kizlar nasilsiniz yoktum bayaadirr
listeyi yeniledimm listede olmayanlar ozelden yazarsa sevinirimm
egem nasilsin cnmm bulntilarin nasil
benn coookk feciiyimmmm zerre fayda etmiyor aldigim yedigim seyler:KK43:

evet belkide şansız olabilirim çoğunuza göre.sevinçlerimiz umutlarımız elimizden kayıp gidiverdi.bu 3. olacak belki.üzüntüm o yüzden.elimizden bişe gelmiyor çünkü.çocuk takıntı olmadı hiç.ben öğretmenim başkalarının çocuklarını sevmek bana inanılmaz acı veriyor artık.ve sıkıntım hep içimde kaldı.bu sefer aileme bile söylemedim.kimse bilmiyor.nası söyleyim.garantim yok ki.Allah ım neyi nasip ederse onu yaşıcaz elbette.sevgili tamarix sen de gün gelir beni,m durumuma düşersin kim bilir...

kıslar dktor bulantı ıcın dramamine dye bı ılac verdı 1.5 tl ve bebege zararı yok ben dunden berı onunla duruyorum sabah aksam 1 tane ama ben bulanınca ıcıyorum bu sabah ıcmedım mesela doktorunuza sorun yoksa cekılmıyor hayat mıde bulantısıyla

evet belkide şansız olabilirim çoğunuza göre.sevinçlerimiz umutlarımız elimizden kayıp gidiverdi.bu 3. olacak belki.üzüntüm o yüzden.elimizden bişe gelmiyor çünkü.çocuk takıntı olmadı hiç.ben öğretmenim başkalarının çocuklarını sevmek bana inanılmaz acı veriyor artık.ve sıkıntım hep içimde kaldı.bu sefer aileme bile söylemedim.kimse bilmiyor.nası söyleyim.garantim yok ki.Allah ım neyi nasip ederse onu yaşıcaz elbette.sevgili tamarix sen de gün gelir beni,m durumuma düşersin kim bilir...

Neden bana ah ettiğini anlamadım.Ben sadece sana bizim bakış açımızı anlatmaya çalışmıştım.Mesajını açıkcası kırıcı buldum.Ben kimseye süperim başıma gelmez demiyorum.Hayatımı pozitif yaşamaya çalışıyorum ve bunun güzel etkilerininde yansıdığını düşünüyorum. Umarım herşey gönlünce olur.

kıslar lütfen yapmayınnnnn.
forum gayet guzel gıdıyordu.elendıl de öyle demek ıstememıstır hassas donemımızdeyız o yuzden sozlerımız degısık cıkıyor
tamarıx sen de kırılma sımdı elendıl senın gonlunu alır.
hasssasız lutfen yapmayın.

kıslar dktor bulantı ıcın dramamine dye bı ılac verdı 1.5 tl ve bebege zararı yok ben dunden berı onunla duruyorum sabah aksam 1 tane ama ben bulanınca ıcıyorum bu sabah ıcmedım mesela doktorunuza sorun yoksa cekılmıyor hayat mıde bulantısıyla

2 cesit ilac kullandimm hic faydasi olmadii bilmiyorum
yaanii kizimdada boyleydim ama bu kadar fecii oldugumu hatirlamiyorum :KK43:(

elendilcim hassassın,zor şeyler yaşamışsın çok iyi anlıyorum ama burada herkes hamile herkes hassas biraz daha özenli konuşalım güzelim.zira tamarix de kötü bişey demedi ki.kimse kimsenin kötülüğünü istemiyor burada..istemez de,anneyiz artık biz...iyi düşünüp sağlıkla kucağımıza alıcaz bebişlerimizi inşallah :KK16:

canım hiç kolay değil umutlar sonra aynı acılar
ama çok kişi varu şekilde herkesin içi sızlıyor obsesif birgün ne kadar kötüydü en son dün o kadar sıkıntının ardından çarpıntısı vardı
ben desen sürekli kanamayla dr dayım her gittiğimde durdumuk kalbi dieyerek gidiyorum
kese yok içinde bebek yok kalbi atınca iş bitmiyorki benim ilk hamileliğimde 8 haftalık kalbi durdu herşey bizim için hepsine rağmen eşimize sarılıp dimdik ayakta durmalıyız sürekli sıkıntı edersek kendimizde geriliyoruz bebeklerde gerliyor

selam kızlarrrr biz sabah 23 nisan izledik stadda geldik şimdi kızım uyuyor uyansın babamızdan arabayı kaçırdık bugün birkaç aktivite bulup gidelim kız çok sıkıldı 1 haftadı evde

banada verdı ama zerre fayda etmedi başka dr emedur yazdı ama kızlar emin olun bu ilaçlar hiç masum değil. dr um veriyorum ama masum değil çok çok çok zorunlu kalmadıkça içme dedi e nasıl içeyim :KK43: 2 hafta once çok fenalaştım ve 3 serum yedım. çok zor helak oluyorum bulantıdan çıkarmada yok öğürmekten ölüyorum ama sabır i,nş. 12 haftadan sonra çooookkk rahat olacağız :KK49:

canlarım herkese tek tek cevap veremesemde burdayım yazdıklarınızı takip ediyorum evet hepimiz hassassız hormonlarımız farklı çogu zaman saglıklı düşünemiyorum bile ama rabbim neylerse güzel eyler bunu çok iyi biliyorum
bende dün akşam itibarıyla kanamalılar kervanına katıldım acildeki dr düşük tehliken var ya düşcak ya kalcak hapı ignesi bişisi yo kyatıp bekliceksin dedi istersen hastaneye yat ama bişi yapmıcaz bi serum veririrz ara ara o kadar dedi kabul etmiyorum deyip kagıt imzalayıp çıktım şimdi kahverengine dönmüş kesildi umarımm inanın kanama olmasna ragmen çok rahattım 8 yıl olmadı bir kimyasalım var buda tüpdü düştü gözüyle baktım eşimi teselli etmeye başladım biliyorumki bunları veren rabbimin vardır bi bildigi yaşamam lazımmış yaşıyorum rabbim hepimizin yüzünü güldürsün korktuklarımıza ugratmasın sıkıntılarımızı hayırla sonuçlandırsın

slm kizlar nasilsiniz yoktum bayaadirr
listeyi yeniledimm listede olmayanlar ozelden yazarsa sevinirimm
egem nasilsin cnmm bulntilarin nasil
benn coookk feciiyimmmm zerre fayda etmiyor aldigim yedigim seyler:KK43:

hoşgeldin tatlım özledik valla ellerine sağlık listemiz baya uzamış güncellenince belli oldu baya çokmuşuz:KK16:
Bu arada çokta geçmiş olsun azdaha sabır arkadaşım geçecek hepsi:KK34:

kızlar bulantı için renine de veriliyo hamilelere ama drunuza sorun tabi bendede var bulantı 24 saaat diyebilirim ama ço kçıkartmıyorum davamlı ögürme oda mahv ediyo midem hep ayakta kendim için ilaca karşıyım zaten birsürü igne ilaç narkoz kullandım hamile kalma aşamasında şimdide progestan coraspin elevit kullanıyorum bari bulantım dogal olsun diye düşünüyorum
canlar ben şimdi anneme geçiyorum orda yatıcam biraz daha titiz davranıyım dedim arada bakarım sizlere:KK16:

X