2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ayyy maşallahhhhh. cok mutlu oldum ya sankı benım kesemı gormus gıbıyım.senın adına cok sevındım canım. Rabbım sen ne buyuksun yaa suna bakkk oy yerım ben onu

saol canım benım burası bızım ıcın aıleden farksız oldu sevınclerımızle sevınmek uzuntulerımızle uzulmek.allah hepımızın yavrularını sağ selım elımıze almayı nasıp etsın ınsallahhhhhh

allahımmm sen yardım et ev taşıycammm nasıl olur nasııl... midemde kötü halsizim kızımda ilgi istio off of.

maşallah tatlım kocaman olmuş allah nazarlardan saklasın teyzesinin bızdığını
varsın sen duymamış ol attığını biliyorsunya o küçük kalbin buda yeter inşallah bende duyarım bu cuma

kızlar kafam karıştı ya ..
size sorum var,17 mart son regl tarihim,biz bebek düşündüğümüz için mart son haftası ve nisan ilk haftası ilişkide bulunduk benim hesaplamalarıma göre 40 haftayı ocak çıkıyor..ama ocak annelerinde bana aralıkta doğuracaksın diyorlar,sizin SAT larda 17 mart olan var mı ya..
doktoruma bütün testleri yaptırdım,henüz sonuçlarını çarşamba günü alıcam doktorum da 4 haftalık olduğunu söylüyor bebeğin ama 4 hafta önce ben reglydim nasıl hamile kalabilirim ki anlamadım ..
size sorduğum şey SAT 17 mart olan varmı içinizde??? çarşamba belli olur ama ben yinede şimdiden hangi aya ait olduğumu bilmek isteyom

Buraya aıtsın. 40 haftayı ilişki tarihinden değil 17 marttan itibaren hesaplaman gerekiyor.

maşallah tatlım kocaman olmuş allah nazarlardan saklasın teyzesinin bızdığını
varsın sen duymamış ol attığını biliyorsunya o küçük kalbin buda yeter inşallah bende duyarım bu cuma

inşallah canım duyarsn tabı cunku ben bır hafta gerıden gelıyorum yanı senınle aynı gunlerdeyız su anda. hepımızın kı nazarlardan korunsun ınsallahhh

tatlım mrh satına göre doğum tarihin 22 aralık bak vereceğim linkten hesaplayabilirsin tahmini tarihini
ocak anneleri doğru söylemişler sen bizdensin aramıza hoşgeldin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım bebişini kucağına
www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/gebelik_takvimi.asp

Son düzenleme:
slm anneler ve cücükleri napıyonuz iyisinizdir umarım ben çok kötüyüm böyle vücudumda kasılmalar var ve kalbim ağrıyo gibi hissediyorum daha önce hiç olmamıştı sizce ne olabilir ki

canım hamilelik başlangıcı döllenmenin tam zamanı tespit edilemeyeceği için son adet tarihinin ilk günü olarak hesaplanır ...daha sonra bebek gelişimine göre gerçek hafta ve doğum tarihi hesaplanır...benim son adet tarihim senden 1 hafta sonra yani 23 mart ve ben de buradayım benimki aralık sonu belki de ben de ocak annesi olacağım ama senin aralık annesi olman kuvvetle muhtemel

slm anneler ve cücükleri napıyonuz iyisinizdir umarım ben çok kötüyüm böyle vücudumda kasılmalar var ve kalbim ağrıyo gibi hissediyorum daha önce hiç olmamıştı sizce ne olabilir ki

selam canım iyiyim ben..bütüüün gün tembellik yaptıktan sonra az sonra yemek yiyeceğim....

stress yüzünden olabilir....doğal olarak çok sıktın canını ve tam olarak rahatlayamadın sanırım...o yüzdendir canım

inşallah öyledir canım ve bide çok nefes darlığım var acaba normal mi yeni başladı tuıkanmalar

kzılar sorum varrrrrrrrr?:))) bthcg degerlerımı paylasayım szıınle yardımcı olurmusunuz...

16 nisan:13,57
18 nisan:40,07
22 nisan:252,60

normal mi arkadaslaerrrr

evtttt çok gğzel artmış gün aşırı 2 ye katlaması gerek buna göre haftaya cuma gitsen vajinal görürsün ondan sonraki hafta karından görebilirsin

allahımmm sen yardım et ev taşıycammm nasıl olur nasııl... midemde kötü halsizim kızımda ilgi istio off of.

hemen taşınmak zorundamısın birkaç ay ertelesen ilk zamanlar hassas olunuyor zaten Allah yardımcın olsun

önemli olan ilişki zamanı değil sat dır çünkü herkes günü gününe tutturamaz tarihini. gebelik her zaman sata göre hesaplanır hoşgeldin aramıza
kendin saymanada gerek yok otomatik hesaplayıcılar var Gebelik (hamilelik) haftas ve muhtemel doum tarihi hesaplayc - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe mesela benim kızımda ocakta doğması için sat 28 mart falan olması gerek

o kadar"stres yaptınki onlarla alakası olabilirmi değişik birşeyler yaptınmı dinlen bakalım nasıl olacak

şu aklımdan geçenleri yapacak biri olsa keşke yanımda canım bir sürü yemek istiyor

Son düzenleme:
şu aklımdan geçenleri yapacak biri olsa keşke yanımda canım bir sürü yemek istiyor

ayy al bendende o kadar canım ya , en iyisi biz yakınsak yanyana gelelim, bir gün ben senin istediklerini pişiriyim, birgün sen benim istediklerimi :) nasıl fikir.... Allah hepimizin yardımcısı olsun bende aç kalamıyorum hemen halsizleşiyorum bitkinleşiyorum.

olurrr tabi istanbuldayım sennn
ben pişirdiklerimi yiyemiyorum canım istemiyorum mecburiyetten açlığım geçecekk kadar yiyorum olmadı peynir ekmek arası
benimde migrenim var başım ağrıyor hemen<i

:)) benim ilk farkettiğim değişikliklerden biriydi açlık...kan şekerim anında düşüyordu bir kaç gün garipliği farketmiştim ama bebiş gelmemişti aklıma ve hala öyleyim...dünyaları yesem doymam gibi geliyor ama az önce dolaptan canımın çooook istediği bişey çıkarıp pişirdim 1 tane yedim koca tencere öööyle bekliyor şimdi...ilk kez aşerdim galiba çünkü pişmesini beklerkenki sabırsızlığımı, o bir taneyi yerken aldığım hazzı anlatamam ....(canım yine istedi şimdi

ben pişirip ikinize de göndereyim kızlar yemek yaparken inanılmaz mutlu oluyorum (şimdilik tabi)

Son düzenleme:
inşallah öyledir canım ve bide çok nefes darlığım var acaba normal mi yeni başladı tuıkanmalar

canım nefes darlığı bendede oluyo zaman zaman hele ilk hamileliğimde çok oluyordu bu daha az.sürekli kafanda bebekle ilgili sorular şüpheler nasıllar olduğu sürece dahada nefesin daralıcaktır.biliyorum çok zor ama başka şeylerle uğraşmayı denesen.çok uzun bir yoldayız daha zamanımız çok.en zor ilk 3 ay ve son 3 ay.en rahatı ortadaki 3 ay :)

valla doğru zaten annem ve drum korkuyo kalp krizi geçircem diye

işim zor valla benden çok dr annem kayınvalidem kocişime yazık kızlarr ruh halim sürekli değişiyor

benimki aşermek de değil hep canım birşeyler ister benim şimdide aklıma gelyor ama kalıyorum öylece
o da olurrrr hiç hayır demem inanki hazır yemekler gelse hergün kapıma

Buraya aıtsın. 40 haftayı ilişki tarihinden değil 17 marttan itibaren hesaplaman gerekiyor.

Ay bilemedim ki kızlar ,eşimde kuduruyo ama bakalım,yani inanamama sebebimiz de şöyle 17 martta hasta oldum,sonra 5 nisana kadar hiç ilişkiye girmedik 5 nisanda ilişkiye girdik:26: o yüzden inanmak istemeyoz ama bakalım tahliller ve ultrason ne diyecek
siz bu kadar laftan sonra Aralık annesiysem beni aranıza almazmışsınız hahahahahahahahaha

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…