2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım maşallah aramızda ki en yeni bebeişe sahip olan sensin. 3. haftasındamısın ayy ne güzell... senın sat kac? ve bthcg degerlerin nedir?

evtttt çok gğzel artmış gün aşırı 2 ye katlaması gerek buna göre haftaya cuma gitsen vajinal görürsün ondan sonraki hafta karından görebilirsin

ayy benımde dusundugum zaman mayıs'ın ılk haftası gıtmekk... sızce alttan baktırayım mı?dayanamıyorum:)))

evtttt çok gğzel artmış gün aşırı 2 ye katlaması gerek buna göre haftaya cuma gitsen vajinal görürsün ondan sonraki hafta karından görebilirsin

ayy benımde dusundugum zaman mayıs'ın ılk haftası gıtmekk... sızce alttan baktırayım mı?dayanamıyorum:)))

aslında gerek yok bekle mayısın ilk haftasını hem büyümüş olur gördüm görmedim sorunun olmaz çok daha iyi olur
hamileliğimi 7-8 haftalıkken farketmek çok isterdim

Ay bilemedim ki kızlar ,eşimde kuduruyo ama bakalım,yani inanamama sebebimiz de şöyle 17 martta hasta oldum,sonra 5 nisana kadar hiç ilişkiye girmedik 5 nisanda ilişkiye girdik:26::KK17: o yüzden inanmak istemeyoz ama bakalım tahliller ve ultrason ne diyecek :KK49:
siz bu kadar laftan sonra Aralık annesiysem beni aranıza almazmışsınız hahahahahahahahaha:KK53:

işte gebelik sat a göre hesaplanır diye düşününce bütün sorun ortadan kalkıyor seninle aynı son adet tarihi olnlar var aramızda merak etme
kan verdin mi nezaman gideceksin dr a

canım maşallah aramızda ki en yeni bebeişe sahip olan sensin. 3. haftasındamısın ayy ne güzell... senın sat kac? ve bthcg degerlerin nedir?
17 Mart sat tarihim bthcg sonuçlarım çarrşamba günü belli olcak..inşallah

işte gebelik sat a göre hesaplanır diye düşününce bütün sorun ortadan kalkıyor seninle aynı son adet tarihi olnlar var aramızda merak etme
kan verdin mi nezaman gideceksin dr a
çarşamba günü haberleşcez şeker ,kan v.s.v.s. hepsini aldılar bakalım ak koyun kara koyun çıkacak ortya :KK1::KK49:

sen gördün mü ruzgarr bebişini?ne zaman kac haftalıkken gordun?

gördüm canım problemli geçiyor benim kanamam dfalan oluyor oldukça mecbur gidip görüyoruz
ilk 3 nisanda kan verdim
bu pazartesi karından keseyi görmüştük ama bnim sat 3 mart (ayrıca o gün alttan baksa bebeğide görürmüş)
çarşamba akşam da bebeği kalbini duyduk
şimdi 6+4 üm bebeğe göre
sat hesaplanınca 7+0 gibi birşey oluyor yani 3-4 gün geriden geliyor

eğer öyle ise biriniz anlatırsınız şu imzamıda değiştireyim :KK70: bide ben ocak annelerinde liste yapma işini üstlendim hehehehehe En Büyük TÜRKİYE:KK49:

eğer öyle ise biriniz anlatırsınız şu imzamıda değiştireyim :KK70: bide ben ocak annelerinde liste yapma işini üstlendim hehehehehe En Büyük TÜRKİYE:KK49:

profilince tahmni doum tarihini değiştireceksin
gebelik hesaplayıcılarda sat ı yaz tahmini doğum tarihi çıkar canım

gördüm canım problemli geçiyor benim kanamam dfalan oluyor oldukça mecbur gidip görüyoruz
ilk 3 nisanda kan verdim
bu pazartesi karından keseyi görmüştük ama bnim sat 3 mart (ayrıca o gün alttan baksa bebeğide görürmüş)
çarşamba akşam da bebeği kalbini duyduk
şimdi 6+4 üm bebeğe göre
sat hesaplanınca 7+0 gibi birşey oluyor yani 3-4 gün geriden geliyor

canım gözün aydın kalp atışlarını duymuşsun. inşallah sorunsuz şekilde ilerler. sata göre geriden ya da ileriden gitmesi çokta önemli değil çünkü zamanla aynı tarihi yakalıyor sakın bunun için üzülme. herkesin gebeliği farklı işte kimisininki daha zor geçiyor sabır...
benimde az bi yorulsam hemen kanama değilde artık kahverengi lekelenme şeklinde afedersin çamur gibi çok can sıkıcı...

selam annecikler ve cücükleriiiii ! herkes iyidir umarım...
bugün kendime beli lastikli pantolon ve iç çamaşırı aldım zira pamela gibiyim :KK1:

canım gözün aydın kalp atışlarını duymuşsun. inşallah sorunsuz şekilde ilerler. sata göre geriden ya da ileriden gitmesi çokta önemli değil çünkü zamanla aynı tarihi yakalıyor sakın bunun için üzülme. herkesin gebeliği farklı işte kimisininki daha zor geçiyor sabır...
benimde az bi yorulsam hemen kanama değilde artık kahverengi lekelenme şeklinde afedersin çamur gibi çok can sıkıcı...

yok canım biliyorum 10 haftaya kadar anca düzene giriyor sadece kaç haftalık gördün dedimişti arkadaş o yüzden dedim
7+0 çıkınca birde 8 haftalık diyor çizelge bebeğide gördüm çok ilerledim sanacaklar
sende dikkat etmeye çalış kırmızı görmediikçe sorun yok ama sürekliolmasıda dikkat etmen gerektiğin gösterir
bende o kahverengiler hep var normal akıntı dye kabul ediyorum ben onları :KK54:
rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimziin

ipeğe kardeşmi geliyor :) tebrik ederim hurişim .. ayyy canım :) benim kızada kardeş geliyor.

vaaayyy dedik yaz bebeğini gördük bide kış bebeği nasıl bakalım hahahahahaha....hayırlısı balım ya bakalım çarşamba günü belli olacak o zaman imzamı da, her şeyimi oturtmuş olacağım :)

vaaayyy dedik yaz bebeğini gördük bide kış bebeği nasıl bakalım hahahahahaha....hayırlısı balım ya bakalım çarşamba günü belli olacak o zaman imzamı da, her şeyimi oturtmuş olacağım :)

hayırlısı canım aynen bizde yaz bebeğini gödük bide kış bebişini görelim dedik. 1.leri çok büyüttük sankide hangi cesaret ikincileri yaptık :KK70: aferin kız bize biz çalışkan çıktık.

kızlar o tahmını dogrum zamanını gırdıgınde asagıda haftalıgı yazıpta gun gun degısen seyı degılde hanı sızın baska bır ımzanız var ya ben de onu sorucam nasıl yaptınız?

X