2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

herşey allahtan demekten başka çaremiz yok canım allahım inşallah bu dünyada rızkını vermiştir güzel günlerde.inşallah canım herşey yolunda gidecek.bende progestan kullanıyordum dr lekelenmen geçince bırak demişti şimdi bıraktım bu aralar içmiyorum çok şükür halime ama bu bulantılar ve kusamalar beni çok etkiliyor resmen herşeyden soğudum

benım bat: 18- 21 mart arasıydı ... ben gıtmeyeyım mı sımdı carsambaya yoksa mayıs ı beklıcem... uzulmek ıstemıyorum.

inşallah rabbim nasip eder bizede canım sağ salim kucağımıza almayı benimkide aynı durumda benim içim titriyo onu çocukları severken gördüğümde
canım rabbim ne eylerse güzel eyler diyorum ve öylece bekliyorum sabretmeyi öğreniyorum bu arada bende bulantı falan yoktu bugün midem çok kötüydü ve başımda çok döndü yap annecim dedim sen iyi olda ben razıyım herşeye dedim
benım bat: 18- 21 mart arasıydı ... ben gıtmeyeyım mı sımdı carsambaya yoksa mayıs ı beklıcem... uzulmek ıstemıyorum.

canım erken gidipte hayal kırıklığına uğrama ama belkide alttan bakarsa görür canım bence bekle acele işe şeytan karışır ben acele ettim ve şuanda sabretmeyi öreniyorum

ayy canım yaaa benden bır gun once mı doguracaksın kızzz cok sevındırık oluyorum boyle yakın tarıhler gorunce:))) benım de cok sukur hıcbırseyım yokk. ılla olacak dıye de yokk umarım bızım ıı gecerr..salı cagırdıysa ben de o zaman persembe gıdeyım henuz dr. gorusmesı yapmadım ben ama. hadı hayırlısı bakalım..haberlerını beklıyorum.

ben son hamileliğimde hemen gittim b-hcg 1500 küsür çıktı daha önce 2 düşük yaşadığımı söyledim doktor o zaman bhcg takibi yapalım dedi ve benim için kabus dolu günler başladı ve ben bukez bekleyip keseyi görüp hiç bhcg yle falan uğraşmak istemiyorum...istersen sende cuma falan git...eskiden kadınla adet üzerinden en az 10 gün geçmeden hamileyim demezlemiş ve bu yüzden kimyasal gebelik diye bir kavram yokmuş oluşmayan bebek, gidecek olan bu arada kendiliğinden gidermiş kadın da hiiiç düşük yaptım demezmiş...ben ilk 3 hamileliğimde çok acele ettim hep hüsranla sonuçlandı, ikisinin kalbi durdu birisi hiç oluşmadı... o yüzden şimdi cumadan önce hamileyim demeyeceğim...sizden başka (tabi bir de bu işin baş sorumlularından olan kişi-babamız) kimse bilmiyor...

benim BAT da 17 nisandı

Son düzenleme:

harika bi yöntem bu canım gerçekten mantıklı çok içim rahatladı şimdi benim valla Allah senden razı olsun

harika bi yöntem bu canım gerçekten mantıklı çok içim rahatladı şimdi benim valla Allah senden razı olsun

kesinlikle canım..için rahat olsun...ne yaşarsak yaşayacağız zaten...kendine, hislerine, yavruna, Yaradana güven sen şimdi tembelliğini yap keyfini çıkar...

Son düzenleme:
pekı sat kac?bu durumda benden bır gun sonra mı doguruyorsun))

benim sat 23 mart...gebelik org da sat 23 mart girince 28 aralık dedi muhtemel doğum tarihi için...haha çok keyifli ama böyle aynı zamanlarda doğum yapacak olmak....oğlak burcu annesi olacağız :))))

iyi geceler aralık anneleri.
sohbetiniz bol olsun.
yatmadan önce bir bakayım dedim...

BENIMDE 21 MART evet bırbırıne yakın gunler cok guzel ama senın bthcg cok ıyı benım oyle degıl ıstee... sanırım ben burda yaılan 5. haftaya uymuyorum kan degerıne gore su anda 4+2 bıtmek uzere bu aksam....yavrucum benım ya daha cok mınıcıkkkk

kesinlikle canım..için rahat olsun...ne yaşarsak yaşayacağız zaten...kendine, hislerine, yavruna, Yaradana güven sen şimdi tembelliğini yap keyfini çıkar...
içim rahatlasın diye araba falan kullandım kafamı dağıttım şimdiiyiyim biraz daha ama yine hep bi kuşku var rabbm yar ve yardımcımız olsun
iyi geceler aralık anneleri.
sohbetiniz bol olsun.
yatmadan önce bir bakayım dedim...

hoş geldin canım nasıl oldun ? iyisindir umarım aklım hep sizlerde valla

oy kıyamam ben ona :))) minik şirinnnn :))) olsun geç oluşmuştur...söylediğim gibi en güzeli biraz beklemek galiba sen perşembe ya da cuma git...bak şöyle yapalım senin SAT benden önce o yüzden sen perşembe git ben de cuma gideyim sonra güzel haberler verelim herkese :)))

canım benım senın kan degerlerın gayet ıyı benım senın degerıne gelmem ıcın 1 hafta daha beklemem lazım sanırım. neye gore hareket edecegımı sasırmıs durumdayım. benım bebıs daha cok kucucukkkk.bence senınkısı benden once gorunur dıye dusunuyorum ama bılemıyorum persembe gıdıcem ben de...

hoşbuldum canım iyiyim hamd olsun.
şu düşük riskleri kalksa daha iyi olucam
RABBİm yardımcımız olsun.
bende çok dua ediyorum sizlere..
ama benim artık uykum geldi.
yarın görüşürüz.
kendinize çok dikkat edin. çok öptüm sizi
bebişlere iiyi bakın emii

iyi geceler sana ve bebişine canım öptümm bb bende kaçtım uyuyayım biraz bende yarın kociş görevden gelcek hayırlısıyla :)

ben kanda baktırmadım ki o değer bir önceki hamileliğimdeydi canım...şu an bilmiyorum baktırmayı da düşünmüyorum açıkçası cuma direk doktor amcaya :))

kıslar 3 gundur butun yedıklerımı cıkarıp bugunde hıc bırsey yemeyınce esım boyle olmaz deyıp doktora goturdu sımdı geldık bebegı gorduk kalp atısını doktor duymus ama bıze dınletmedı ben kalkınca soyledı sınır oldum gercı carsamba randevum var kendı doktorum ayrıntılı dınletır olsun gormek bıle ıyı geldı allahhım cok buyuksun sukurler olsun yaraabbiimmmmm
bakın teyselerı buyumus mu?

içimden direk "aman da çok yakışıklıymış" demek geldi :))) neye delalettir acaba...

maşallahhhhhhh çok da tatlıymışşşşşşş yerim onu ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…