2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bende dr a gittim yine bebeiş 5.8 mm 6+3 teymişiz byük bir kanama alanı var ama kese düzgün kalp atışı devam ediyor
yapılacak birşey yok bu durumda gelenlere çok sancısı vrsa serum takıp progestan iğne yapıyoruz sen zaten iğne oluyorsun ağrın çok varsa serum takalım dedi yk dedim bol su iç dinlen ani hareketler yapma dedi

Selamlar herkese. bende aralik 8 de ikinci bebegime kavusacagim insallah allahin izniyle. yarin ilk doktor randevuma gidecegim saat ikide. saglik ocaginda tahmini hesaplama yaptilar ve 8 aralik dediler:)
9.5 aylik bir oglum var. hepimiz bebklerimizi saglikla kucagimiz aliriz insallah.

Günaydın güzel anneler
Bursada hava güneşli ve nefis bir pazar sabahı.Fasulyem bugün kuzenlerinin doğum gunu için bruncha gidecek
Hepinize sağlıklı,güzel ve pozitif bir pazar diliyorum.

Geçmiş olsun.Ama allaha çok şükür bebek sağlıklıymış.
Doktorun ne diyorsa mutlaka yap inşallah tez zamanda bu sıkıntıların biter

canım salı günü doktorda yaşanan tüm gelişmeleri aldığım bilgileri burda paylaşırım.iyi düşünelim iyi olsun herşey.annelik duygusu içgüdüsel olarak insanda hemen oluşuyo galiba.benim yemek düzenim hareketlerim herşey 1 günde değişti.en çokda su içebiliyor olmama çok şaşırıyorum.1 günü 1 bardak suyla geçirebilen ben günde 1,5-2 lt. su içmeye başladım.colayı çok severim.önümde içen olsa bile hiç canım istemiyo.çok garip.sende de böyle şeyler oluyo mu?

maşallah diyerek başlayım canım :) günaydın...şimdi senin 2 mart benim 4 mart satım.keseyi geçen hafta böyle görmüşsün.benim adetim 29 -30 günde oluyor belli olmaz.

bu da benim mercimeğimin kesesi teyzeleriii.Eki Görüntüle 395454

14.04.2012 cumartesı
5+1 gunluk 10.94 mm

ben de 20 nisan cuma günü görüm keseyi en son 10,11 mm çıktı.doktorum boş gibi dedi.moralimi bozdu.haftaya tekrar gidicem.senin takibini görünce merak ettim sana da boş olabilir filan dediler mi.1 hafta sonra görmüşsün sn de.ben geç döllenme diye düşünüyorum.ama işkence gibiydi şu 2 gün.inşallah benim bebeğimde kendini gösteriri.nolurr duanı esirgeme benden...

Son düzenleme:

hoşgeldinizzzzzz sağlıkla hep beraber kucağımıza alalım inşallahhhh

Günaydın güzel anneler
Bursada hava güneşli ve nefis bir pazar sabahı.Fasulyem bugün kuzenlerinin doğum gunu için bruncha gidecek
Hepinize sağlıklı,güzel ve pozitif bir pazar diliyorum.

Geçmiş olsun.Ama allaha çok şükür bebek sağlıklıymış.
Doktorun ne diyorsa mutlaka yap inşallah tez zamanda bu sıkıntıların biter

ohhhhh afiyet olsun şimdiden iyi eğlenceler bizde babaannemizde kahvaltıdayız bu sabah bütün aile
çok sağol canım gidince o pıt pıtı görüyorum ya dünyalar benim oluyor

canım senin muayeneni karından mı yaptılar

hoşgeldin hayırlı olsun yeni bebişimiz :) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

hoşgeldinnnn hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Allah kucağına almayı da nasip etsin.ne güzel yaşları yakın büyüyecekler.darısı bize.keseyi ya da bebişi gördn mü?
hoşbulduk kızlar ,çok teşekkürler.)))))
geç döllenme olmuş olabilir,bence bi sıkıntısı yok,çünkü kimyasal gebeliklerde değer o kadar yükselmiyor,inşallah bi sorunu yoktur...
evet canım hemen hemen aynıyız,aynı olanları görünce seviniyorum,takip ve hatırlatmalar açısından faydalı oluyor,ilk olması daha bi heyecanlı tabi,inşallah sorunsuz bi şekilde kucağına alırsın kuzunu:)
benimde kızımda öyleydi,12. haftada hiç bişeyim kalmamıştı,umarım seninkide kısa sürer canım,resmen çubuk krakerle yaşadım,ama şimdilik tık yok bende:S
busemmm sanki seni hatırladım,bende aralık 2010 annesi olacakken,kızım geç gelmek istedi,3 ocakta doğdu:)))inşallah hayırlısıyla vakitlice gelir bebeğin...
aminnnn canım,Allah tamamına erdirsin
aynen canım sağlıklı olsunda,3-5 gün hiç önemli değil...-*0

canım çok sakin olmaya çalış,bak elinden geleni yapmışsın,bende ilk bebeğime kavuşmadan önce 2 kayıp yaşadım,paniğini çok iyi anlıyorum,bu kez olucak de,çok dua et,inşallah bu dönemi sorunsuz atlatırsın
vay kaderdaşım benimde 5 aylık bi oğlum var ve sat 9 mart bonus olarakta 3.5 yaşında tatlımı tatlı mehmet efem var
canım klavyenin azizliğine uğradım,benim kızım 15 aylık oldu şükür,bu arada kocaman maaşallah sana 3. kuzun geliyor demekki:))))

hadi hayırlısı bakalım,inşallahhhhh
amanda kocaman olmuşşş,maşaşllahhhh

hayırlı olsun canım,oğluşunla beraber büyürler artık,bende aynı şekilde çok ara vermek istemedim,bakalım kardeşli hayata nasıl alışıcaklar...

bende kızıma hamileyken aynı şekilde çay-kahve-kola ve cipsden birden soğumuş ağzıma bile almamıştım,annelik içgüdüsü galiba

canım su ıkı haftadır bu fotografı gorebılmek ıcın ne kadar dua ettım bılemezsın.ben pkoluyudum ama sans eserı ılk denememızde hamıle kaldım.adetlerım 32-33 gunde bır oluyordu.bende o hafta hem keseyı hem bebegı gormeye dıye gıtmıstım ama doktor sadece keseyı gorebılıyoruz net konusmak ıcın 10 gun sonra gel demıstı yanı bos da kalabılır olusabılır de demıstı ama pkolu oldugun ıcın buyuk ıhtımal olur demıstı.carsamba randevum ama ben aksam fenalasınca acılde gorduk mercımegımııı.
allahım sana da nasıp etsın dua edıcem senın ıcın bıtanem uzme kendını ben dun hıc yataktan kalkmadım ruhsal olarak da etkılenıyoruz mıde bulantılarımızı ama gorunce bugun cok enerjığım.
senın mercımegınde fotosunu koyarsın arkadaslıkları keseden baslar :)))))

ayyy maşallahhhhh. cok mutlu oldum ya sankı benım kesemı gormus gıbıyım.senın adına cok sevındım canım. Rabbım sen ne buyuksun yaa suna bakkk oy yerım ben onu

canım ben cay kolıkımdır karadenızlı olarak:))) ama gunde en fazla 2 bardak ıcıyorum anca bu kadar ındırebıldım o da acık... hala eskı huylarım devam edıyor. tuzlu sevıyordum hala tuzlu yıyorum. sadec canım sulu meyvelerı ıstıyor. onun dısında tatlı hıc sevmem hala sevmıyorum:)))su ıcme konusunda aynı ıstıkrarım var maalesef bende gunde en fazla 2 bardak ıcıyorum galıba. bır turlu ıcemedım en fazla onceden sıstıt oldugumda gunde 1.5 lıtre ıcıyordum o kadr.. ve ne mıgde bulantısı ne bırsey sadece kasıklarım arada acıyor. hareketleırmı engellıyor bebikim:)))) haberleerini bekliyorum ben persembe dr. gıtmeyı dusunuyorum.

kzılar sorum varrrrrrrrr?:))) bthcg degerlerımı paylasayım szıınle yardımcı olurmusunuz...

16 nisan:13,57
18 nisan:40,07
22 nisan:252,60

normal mi arkadaslaerrrr

canım tuz konusunda bende malesef senin gibiyim.en zor o gelecek heralde.şimdilik tuzu azaltmadım.inşallah ilerleyen zamanlarda azaltırım.bende çok çay içiyordum ama artık sabah ve öğlen 1er bardak içiyorum.akşam onun yerine süt içmeye çalışıyorum.yada sadece su içiyorum.gerçi ben havalar ısınınca çayı az içerim belki birazda onun etkisi olmuştur.suyu da küçük 500 ml.şişelerden içiyorum.bardakla içince bende az içiyorum ama şişede çok içiyorum.evde sürekli yanımda bi küçük şişe bulunduruyorum.tv izlerken internet başında aklıma geldikçe içiyorum.3-4 şişeyi yavaş yavaş bitiriyorum öylece.sende bi dene istersen belki faydası olur.

Gercekten soyledıgın gıbı kucuk sıselerde oldugunda ınsanı tesvık edıyor ve farkında olmadan icıyorsun...

kzılar sorum varrrrrrrrr?:))) bthcg degerlerımı paylasayım szıınle yardımcı olurmusunuz...

16 nisan:13,57
18 nisan:40,07
22 nisan:252,60

normal mi arkadaslaerrrr

benim doktorum tahlili 2 gün arayla yaptır demişti.her tahlil bir öncekinin en az 2 katı olmalıymış.buna göre seninki de normal bence.hamile kaldığın güne göre değer değişiyomuş ama artış oranı dediğim gibi en az 2 katı olmalıymış

amin canım inşallah o kadar çok istiyorum ki.

maşalllah allah'ım esirgesin teyzesi yesin onu rabbim kucaına almayı nasip etsin

canım bozma moralini inşallah normale döncez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…