2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım nasıl anladın hamilelğini idrarda mı çıktı kandamı baktırdın birde adetine kaçgün kala?

canım benim adet 1 gün gecikmişti.daha önce dış gebelik geçirdiğim için hemen gittik kan tahlili yaptırdık.beta hcg 361 çıkt 3 ayrı doktorla görüştüm hepside hamilesin dedi.Bugün 2. kan testini yaptırdık.şimdilik herşey normal görünüyo.salı yada çarşamba günü kontrole gitcez.keseye bakcaz.1 yılı aşkındır çocuk istiyoruz.inşallah bi aksilik olmaz.allah herkese en kısa zamanda hayırlısıyla bebeklerini kucağına almayı nasip etsin.

slm arkadaslar bende aralikta ins anne olmaya hazirlaniyorum Allah herkese saglikli hayirli evlatlar dogurmayi nasip eder ins

benim son adet tarihi 20 mart.benim hesaplarıma göre 25 aralık doğum olması gerekiyo ama burdan baktığımda 26 aralık çıktı.ama benim zaten daha önce geçirdiğim bi sezeryan ameliyatı var.o yüzden bu tarihte olmaz sanırım.allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsinde 3-5 gün erken geç olsun.

ne gibi sorunun var cnm? umarim gecici bir durumdur

canım geçen pazar kanamam oldu çok şükür aynı gün kesildi ama korkuyorum çok ya kalp atışını duymazsam diye önceden 3 düşüğüm var malesef halada lekelenmelerim var doktorum kese güzel falan demesine ramen çok fena durumdaydım bugün biraz rahatladım artık elimden bişey gelmiyo çünkü

gecmis olsun cnm uzuldum:2: cok fazla stres yapma cunku bebegine yansiyor ve bu nedenle kendini de bebegini de zor durumda birakiyorsun.daha once dusuk yapmissin bu yuzden senin daha dikkatli olman gerekir.ev isi yapma cok fazla yorulma.eger esin bu cocugu istiyorsa sana yardim edecektir ve bazi konularda fedakarlik gosterecektir eminim. olacagi varsa olur zaten kismet.Allah saglikli bir bebis nasip edecektir ins sana.kafana takma sadece bebegini dusun

canım zaten saolsun kayınvalideme annem yanımda kaldırmıyolar bile beni ama işte insan takıyo bu arada eşim görevde yarın gelcek inşallah oda çok istiyo zaten bu bebeği ama işte nasipten öte yol yok zaten bunu bilincindeym ve sıkıntı yapmıyorum artık

SATa göre 7. Haftasında, bhcg sı de yuksek o nedenle gözükmesı gerekirdi, bence alttan baktırsın Allah korusun dış gebelik falan olmasın.
Belki de geç döllenmedır o yüzden gorunmemıstım ama takip edilmesi lazım. Çoğunlukla (istisnaları var) 5 hafta bitince alttan, 6 haftadan sonra da karından görülüyor.

herkese iyi akşamlar annelerr) dayanamadım nöbette girdim yine .aklım burda kalıyor:))) benım henuz hıc mıgde bulantım yok. normal mı? daha 5. haftamdayım. ayrıca 1 hafta sonra gıtsem kese gorunur mu....

canım benimde 26 aralık doğum görünüyo.5. haftadayım bende.senin gibi benimde şu anda hiçbir bulantı kusma problemim yok ama anladığım kadarıyla bu durumlar 6. haftada daha çok oluyo.inşallah çok ağır şekilde geçirmeyiz bu durumu.ayrıca keseyi görmek için doktor bizi salı günü çağırdı gitcez bakalım.inşallah görürüz

herkese iyi akşamlar annelerr) dayanamadım nöbette girdim yine .aklım burda kalıyor:))) benım henuz hıc mıgde bulantım yok. normal mı? daha 5. haftamdayım. ayrıca 1 hafta sonra gıtsem kese gorunur mu....

canım benimde 26 aralık doğum görünüyo.5. haftadayım bende.senin gibi benimde şu anda hiçbir bulantı kusma problemim yok ama anladığım kadarıyla bu durumlar 6. haftada daha çok oluyo.inşallah çok ağır şekilde geçirmeyiz bu durumu.ayrıca keseyi görmek için doktor bizi salı günü çağırdı gitcez bakalım.inşallah görürüz

canım çok çok geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın.baya kanamanmı oldu yoksa leke leke miydi? benim oğlumdada şimdide lekelenmelerim oldu.oğlumda daha fazlaydı ama tam 3 ay sürdü.dha önce 3 düşüğün olmuş ölemi yanlışmı okudum yoksa.dualarım seninle ve tüm bebek isteyenlerle allahım bu sefer bebeğine sağlıkla kucağına almanı nasip edicektir buna inanıyorum

Kızlar merabalar bende aralık annesi olucam inşallah, 2. Bebişim kısmetse,a5 aylık bi kızım var:) son adet tarihim 9 mart,tahmini doğum 14 aralık:)

vay kaderdaşım benimde 5 aylık bi oğlum var ve sat 9 mart bonus olarakta 3.5 yaşında tatlımı tatlı mehmet efem var

vay kaderdaşım benimde 5 aylık bi oğlum var ve sat 9 mart bonus olarakta 3.5 yaşında tatlımı tatlı mehmet efem var

tebrikler canım hoşgeldin aramıza.ben 2 düşünürken maşşallah canım sen 3 geçmişsin.benimde 3 yaş oğlum var.nasıl canım iki kardeş arası.zor oluyormu senin için? hem çok korkuyorum hemde yapabilirim diyorum :/

tatlım evet 3 düşüğüm var kimyasal gebelik ve boş gebelik şeklinde dualar için sağol canım pazar günü sıvı şekilde 1 pedi doldurmucak kadar oldu ama sonra hep lekelenme şeklinde oldu halada toz pembe şekilde ara ara devam ediyo bakalım hayırlısı ama doktorum 5+4te kese boyunu 8mm olarak ölçtü normal dedi bi sıkıntı izlemediki 20 gün sonra çağırdı kalp atışı için kesin olsun dedi moralin bozulmasın erken gelipte dedi ve progestan verdi işte yatıştayım sürekli çok şükür bugünüme diyorum şimdi

Kızlar bugün yegenlerımın ilk dogumgunuydu, bir kız bir erkek. Eşim oğlanın sıralamasını görünce ağladı, o kadar çok istiyor kı baba olmayı... Hatta benden de cok istiyor, çocukları görünce içi titriyor...onu öyle görünce ben de dayanamıyorum. Umarım bu sefer sonuna kadar gider kucagımıza alırız. Bugün abımlerin yaşadığı mutluluğu bız de yasarız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…