2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

sadece bi fikirdi çoğunluk ne isterse o olsun

benimde işyerimde kapalı ama evden takip edebilirim
kuralım ama 3 aydan sonra kursak olurmu çünkü benim ailemde henüz kimse biilmiyo hamile olduğumu sadece siz işyerindeki müdürüm ve aynı odada çalıştığım mesai arkadaşlarım akrabalar şimdi o sitedeki yazdıklarımı görür:KK1:

Son düzenleme:
dün akşam verdim ben süprizi eşime. ve bizde bebişin kalp atışları başlayana kadar kimseye söylememeye karar verdik. ilk hamile olduğumu öğrendiğimde herkese hbr vermişti ama malesef bebişimin kalp atışları başlamadı bizde o yüzden bu sefer kimseye söylemicez. söylemeden durmak çok zor ama sabredicem artık napalım

bende kimseye söylemedim söylemeyide düşünmüyorum anlaşılana kadar şu kritik haftaları bir atlatalım allahın izniyle:nazar::nazar:

dün akşam verdim ben süprizi eşime. ve bizde bebişin kalp atışları başlayana kadar kimseye söylememeye karar verdik. ilk hamile olduğumu öğrendiğimde herkese hbr vermişti ama malesef bebişimin kalp atışları başlamadı bizde o yüzden bu sefer kimseye söylemicez. söylemeden durmak çok zor ama sabredicem artık napalım

Ben keseyi görür görmez 7 düvele duyurdum.
Çocuk çocuk diye başımın etini yiyorlardı.Hep beraber sevinelim hep beraber üzülelim yok öyle tek biz çekelim diye düşünmüştüm:KK1:

aynen tatlım bizde siz gibi yapmıştık dayanamamıştık ama bu kez 3 ayı bitirmeden yok söylemeyeceğiz hatta göbüş belli olmasa cinsiyeti bile bekleyeceğiz vallla:KK9:
kış olsa kolay olurduda yazın biraz zor kıyafetlerden dolayı:KK9:

aynen tatlım bizde siz gibi yapmıştık dayanamamıştık ama bu kez 3 ayı bitirmeden yok söylemeyeceğiz hatta göbüş belli olmasa cinsiyeti bile bekleyeceğiz vallla:KK9:
kış olsa kolay olurduda yazın biraz zor kıyafetlerden dolayı:KK9:

valla cnm 3. aya kadar durabilirmiyiz biz bilmiyorum ama zaman ne göstercek bakalım tatlım duruma göre bi kalp atışlarını duyalım düşünürüz bişeyler

grup kurarsanız banada özelden mesaj atın
bizim ocak anneleriyle var gizli grup kimse grubun adını bile bilmiyor
ne çok konumuşsunuz

X