2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

BENDE COK SEVERIM TATLIM BANA DA GELISI AL BIR KAC KILO:))SAKA bır yana bende alsam cok ıyı olcak cok faydalıyımıs yemek lazım:)

aaa nedemek lafı bile olmaz tabiki alırım canım benim et olsun teyzesinin kuzusuna:KK16:

Son düzenleme:
benim yaş 21 kilo 45 malesef çok zayıfım inş kilo alırım

yasın daha kucuk sayılır bu kılo cokk zayıf olmuyor onemlı olan boyunla orantılı olması.. ama alırsın merak etme canım. ben 47 kılodan yukarı cıkamazdım ama bır sure sonra alıyorsun ıstemesen de...

yasın daha kucuk sayılır bu kılo cokk zayıf olmuyor onemlı olan boyunla orantılı olması.. ama alırsın merak etme canım. ben 47 kılodan yukarı cıkamazdım ama bır sure sonra alıyorsun ıstemesen de...

boyuma göre de düşük kilodayım tatlım

manyak yaa bunlar ! hayır sebep ne kürtaj için of canını sıkma .sana diyorum ama içimde fırtınalar kopuyo.ama biraz olsun rahatladım.siz olmasanız napardım.zaten kimseye söylemedik.çaresisiz :KK43: Allah ım inşallah bebeğimizi gösterir

canım kendini çok üzüyorsun lütfen olumsuz şeyler düşünme inşallah bir dahaki kontrole görürsün bebeğini

ben de nobete gıdıcem sanırım yetısemıcem kalksam ıyı olur. yarın sabah gorusmek uzere herkese bol muhabetlı gunler. saglıcakla kalın.bebişlere dıkkattt:KK66:)

yas 25 boy 1,68 kılo 58. kalp rahatsızlığımdan dolayı çokda kılo almamam lazım :KK43: zayıflama topiğini kesinlikle açalım bebişlerden sonra :KK52:

yas 25 boy 1,68 kılo 58. kalp rahatsızlığımdan dolayı çokda kılo almamam lazım :KK43: zayıflama topiğini kesinlikle açalım bebişlerden sonra :KK52:

Benim bir arkadaşım hamileliği boyunca diyetisyene gitti.
Belki seninde işine yarayabilir.Doktor bana ilk 3 ay serbest sonra liste vereceğim dedi.

Benim bir arkadaşım hamileliği boyunca diyetisyene gitti.
Belki seninde işine yarayabilir.Doktor bana ilk 3 ay serbest sonra liste vereceğim dedi.

aynen canım bende planladım gideceğim. ama zaten 61 ıle başladım şu an 58 ım iştah denen bişey yok şu bulantılar bir bitse herşey düzene girecek ama hiç bitmeyecek gibi geliyor.

içinde aglamaklı bir mutluluk varmı kızlar sizinde :KK66:

Çok farklı hissediyorum Rabbime şükürler olsun.. :KK66:

X