2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

dikkat etmek şart tabiki ama ben doğum sonrasına saklıyorum tüm numaralarımı,zayıflamak için artık tıpta ne var ne yok kullanacağım :KK1:

ben doğum sonrasına kalmayayım bende diyetisyene gitmeyi düşünüyorum benim doktor toplamda 9 kiloyla sınırladı beni :2::2:

slm kızlar nasılsınız
ben bugün bebişimi gördüm :KK16: 5.7mm olmuş bebişim
pıt pıtlarını duymadık ama gördük ben duyabilirmiyim dedim doktor duyabilirsin ama sıcaklık vereceğini için bebeğe zarar verir daha sonraki haftalarda dinleteyim dedi ama ekranda belliydi zaten pıtpıtları ayy görünce içim bi tuhaf oldu ağlayacaktım neredeyse :KK16: ultrasonda 6+2 gözüküyo :KK49:

canım benim de 4 mart adetlerin düzensiz miydi?keseyi görmüşsindir haehalde benim bugün baya morelimi bozdu doktor.sen ne zaman kalp atışı için gidiceksin?

dikkat etmek şart tabiki ama ben doğum sonrasına saklıyorum tüm numaralarımı,zayıflamak için artık tıpta ne var ne yok kullanacağım :KK1:

ben doğum sonrasına kalmayayım bende diyetisyene gitmeyi düşünüyorum benim doktor toplamda 9 kiloyla sınırladı beni :2::2:

kızlar size bi sorun ilk muayenenize gittinizmi neler oldu

ben çarşama günü gittim daha çok küçükmüş kalp atışını falan duyamadık biraz üzüldüm açıkçası
doktor yemene içmene dikkat etmene gerek yok dedi on beş gün sonra tekrar çağırdı
birde ilişki yasağı koydu biraz korktum düşük tehditi falan mı var diye ama kanamam falan yok

sizler neler yaşadınız merak ettim

kızlar size bi sorun ilk muayenenize gittinizmi neler oldu

ben çarşama günü gittim daha çok küçükmüş kalp atışını falan duyamadık biraz üzüldüm açıkçası
doktor yemene içmene dikkat etmene gerek yok dedi on beş gün sonra tekrar çağırdı
birde ilişki yasağı koydu biraz korktum düşük tehditi falan mı var diye ama kanamam falan yok

sizler neler yaşadınız merak ettim

Aynı prosedürü uyguladı.
Keseyi gördük bebek için çok erken dedi.10 gün sonra gel dedi.
Yiyeceklere dikkat et dedi(belki yaşım kilom ve süper kahve sigara alışkanlığım nedeniyledir) ve yasak bizede geldi.Genel uyarılar ve uymakta fayda var.

Aynı prosedürü uyguladı.
Keseyi gördük bebek için çok erken dedi.10 gün sonra gel dedi.
Yiyeceklere dikkat et dedi(belki yaşım kilom ve süper kahve sigara alışkanlığım nedeniyledir) ve yasak bizede geldi.Genel uyarılar ve uymakta fayda var.

teşekkür ederim içim rahatladı insallah kalp atışını 15 gün sonra duyabilirim

ayrıca şu meşhur sosyal paylaşım sitesinde bir grup kuralım mı ne dersiniz ? erken mi? zamanı mı? gereksiz mi? bu üçünü istiyorum :KK1:

X