2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

selam güzel anne adayları aranıza yeni katıldım bende allah kısmet ederse 24 aralık annesi olucam.

slm kızlar hoş geldiniz yeni katılan arkadaşlar rabbim hayırlı uurlu etsin inşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsiniz benim artık çıldırmaya ramak kaldı :KK43::KK43::KK43::KK43:
bu arada bencede grup kuralım....

slm kızlar hoş geldiniz yeni katılan arkadaşlar rabbim hayırlı uurlu etsin inşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsiniz benim artık çıldırmaya ramak kaldı :KK43::KK43::KK43::KK43:

obsesif bence sende bir el işi ile uğraş.
Örgü,dantel,kanaviçe,cup cake vs.Kendini sürekli dinleyip elinde büyüteç ile wc'de vakit geçirme.
örgü ör çocuk esirgeme kurumuna bağışla,kurabiye yap bize gönder ve kendinle değil başka şeylerle uğraş:KK16:

obsesif bence sende bir el işi ile uğraş.
Örgü,dantel,kanaviçe,cup cake vs.Kendini sürekli dinleyip elinde büyüteç ile wc'de vakit geçirme.
örgü ör çocuk esirgeme kurumuna bağışla,kurabiye yap bize gönder ve kendinle değil başka şeylerle uğraş:KK16:

ahh canım ne güzel diyosun bi yapabilsem bu belirsizlik bitirdi beni ömrümden ömür gitti artık kalmadım ben kürtaja falan girmeye bile karar verdim

selam güzel anne adayları aranıza yeni katıldım bende allah kısmet ederse 24 aralık annesi olucam.

hoşgeldinizzzzz
sağlıkla kucağımıza"alalım inş hep beraber

yok öyle birşey sen o gıcık dr a gitmed,n sanada birşey demedi
o ii dr a kalp atışı için gitmeyi bekliyorsun

kızlar birşey sorucam koyu renkli akıntınız ve kasık ağrınız oluyormu

kasık ağrısı normal sanırımakıntı hakkında bilgim yok benim kanamalı geçtiğinden hiç açık renk olmadı

hoşgeldinizzzzz
sağlıkla kucağımıza"alalım inş hep beraber

yok öyle birşey sen o gıcık dr a gitmed,n sanada birşey demedi
o ii dr a kalp atışı için gitmeyi bekliyorsun

kasık ağrısı normal sanırımakıntı hakkında bilgim yok benim kanamalı geçtiğinden hiç açık renk olmadı

canım çok sağolun çok desteksiniz ama ben dayanamıyorum bu kadar geç çağırması kafamı karıştırdı

ahh canım ne güzel diyosun bi yapabilsem bu belirsizlik bitirdi beni ömrümden ömür gitti artık kalmadım ben kürtaja falan girmeye bile karar verdim

canım benim sat ım 3 mat ve kalp atışı 3-4 gündr var ne bu umutsuzluk sende KAnaman vaR AMA "olumsuZ giden bİRŞEY yokki kesE gÜZEL BÜYÜYOR YETER BUNalıma sokma kendin kendine meşgale birşeyleR BUL kızıM YAnımda o yüzden bir büyük bir küçük oluyoyor yazdıklarım

canım çok sağolun çok desteksiniz ama ben dayanamıyorum bu kadar geç çağırması kafamı karıştırdı

iyide kötü birşey olduğunda değil iyi olunca geç çağırırlar çok sık ultrasona girdin belkide arası açılsın diye ileri atmıştır
yoksa problemolsa gel kontrol edelim derdi

canım benim sat ım 3 mat ve kalp atışı 3-4 gündr var ne bu umutsuzluk sende KAnaman vaR AMA "olumsuZ giden bİRŞEY yokki kesE gÜZEL BÜYÜYOR YETER BUNalıma sokma kendin kendine meşgale birşeyleR BUL kızıM YAnımda o yüzden bir büyük bir küçük oluyoyor yazdıklarım

yesin teyzesi kızını senin rabbm sana bağışlasın canım benm aktif bi kanamam yok bi pazar günü oldu ama şimdi sadece ara ara lekelenmelerim var bunada canım sıkılıyo

saçmalama,düşecek ise bırak doğal yollardan olsun.
Bence o sana sımsıkı yapıştı ama dr ve sen farkında değilsin.:13:
tutki bebek düşmedi ve kalp atışalrını duydun 8,5 ay bu tedirginlikle geçermi?

saçmalama,düşecek ise bırak doğal yollardan olsun.
Bence o sana sımsıkı yapıştı ama dr ve sen farkında değilsin.:13:
tutki bebek düşmedi ve kalp atışalrını duydun 8,5 ay bu tedirginlikle geçermi?

valla geçmez ama bugün kasık ağrılarım var ara ara çok kasılıyorum kalp atışını duysam rahatlarım ama onada çok geç tarih verdi ne bileyim korktum ben daha 17 gün var gitmeme kalp atışı için

şu an çok uzun geliyor ama böyle düşündükçe geçmeyecek kendine uğraiacak şeyler bul lğtfen şuan olumsuz birşey yok sancın olmasınormal kalbiatsa sancın oldukça kalbi hala atıyormu yoksa birşey mi oldu diyeceksin
korkun hiç bitmeyecekki

valla geçmez ama bugün kasık ağrılarım var ara ara çok kasılıyorum kalp atışını duysam rahatlarım ama onada çok geç tarih verdi ne bileyim korktum ben daha 17 gün var gitmeme kalp atışı için

kısmetse senden 9 gün önce doğuracağım ve benim doktorum p.tesi kalp atışını duyma konusunda garanti veremem bir bakalım dedi sadece.
çok acele edip kendini ve bebişi üzme lütfen.
bu kadar stresle kalp krizi geçirmediğine dua et bence bırak kasık ağrısını...
kendini sakinleştirmek için hemen ama hemen bir yöntem bulmalısın.

afiyet şeker bal olsun :)

saol bitanem benim ya ben kapalı dondurma sevmiyorum çünkü eşki dondurmaları seviyorum pandanın vişneli var ama onunda dışı çikolata kaptı o yüzden alasım gelmiyo o yüzden en iyisi açık almak limanlu vişneli felan :KK56::KK56::KK56:

yesin teyzesi kızını senin rabbm sana bağışlasın canım benm aktif bi kanamam yok bi pazar günü oldu ama şimdi sadece ara ara lekelenmelerim var bunada canım sıkılıyo

canım aynı durumları yaşadığımızdan rahat ça konuşuyorum böyle benim kanamam kızımda 24 hafta sürdü kaç kere elimde parça dr a gittim ben bunda yine geçen gün misket kadar parçalar attım tutunacağı varsa dururrrrr
yaşadıklarını tekrar yaşamak istemiyorsun hayal kırıklığı kolay değil umutlu olmak ama bebğinin senle kalması için umutlu olmalısın
zaten beni bekleyen yokki demezmi lütfen canım ya yapma böyle

X