2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

günaydın kızlar canım çok sıkkın benm :KK43: bugün başka bi doktora gittim canım çok sıkıldı kahrolası şehirde doğru düzgün doktor yok ki bugün daha önceki gebeliğimi farketmeyipte onun yüzünden kürtaja girdiğim doktora gittim canımıda sıktı yok düzgün değil falan diye gider bu bebek falan diye oysaki dün kendi drum kalp atışı için gün vermişti şimdi çok korkuyorum ben:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım bende kötüyüm ya bu doktorlar niye böyle canımı sıktı benimde 10 gün önceki değerin düşükmüş dış gebelik olabilir bilmem ne ağladım ağladım şimdi kan sonucunu bekliyorum ama umudum kırıldı yaa nolcak halimiz devlet hastanelerinden nefret ediyorummmmmmm :KK14::KK14::KK14:

arkadaşlar merhaba,

13 nisan cuma günü beta hcg 154 çıktı ve hamile olduğumu öğrendim, 17 nisan salı testi tekrarladım 1406 çıktı bu artış normalmi.Pzt doktor randevum var sizce kese görünürmü çok heycanlıyım, 5. haftadayım :)

hoşgeldin canım senin ikize benziyor :))

$Fotoğraf0438.jpg $Fotoğraf0439.jpg $Fotoğraf0440.jpg

işte bu kesem :KK43: doktor zumlayarak baktı.

kızlar hiç umudum kalmadı benm lekelenmelerde kesildi ama çok korkuyorum bu arada 1.25 cm olmuş bugünkü kontrolde ama bebegi göremedm offf offff:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ALLAHIM herkeste bugün kötü ya :KK43:
bende gördüğüm rüyalardan ötürü kötüyüm.
aramızda 5 gün var senin sat kaç ? şu an sanırım 5+5 falansın.
dur bakalım 6. haftada görürsün bebeği

kızlar hiç umudum kalmadı benm lekelenmelerde kesildi ama çok korkuyorum bu arada 1.25 cm olmuş bugünkü kontrolde ama bebegi göremedm offf offff:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

sen de mi? Allah yardımcımız olsun arkadaşım doktor ne dedi sana.bana boş gebelik gibi haftaya gel öle dedi.çok kötüyüm ben de :KK43:

Son düzenleme:
burcu valla heder oldum ağlamaktan Allah ım inşallah nasip eder ne diyim ki.keşke seninki gibi olsa.bebek yok ama yolk sac mıdır nedir o da yoktu.sen de var mıydı?şimdi yüklicem fotomu

Ne bebek ne de yolk sac vardı, sadece içi siyah karanlık bir kese görüntüsü vardı.

ALLAHIM herkeste bugün kötü ya :KK43:
bende gördüğüm rüyalardan ötürü kötüyüm.
aramızda 5 gün var senin sat kaç ? şu an sanırım 5+5 falansın.
dur bakalım 6. haftada görürsün bebeği

Arkadaşlar benim doktorum 7.haftada baktı bebeğe ancak o zaman göründü.
Biraz acele etmiyormuyuz?

merhaba güzel anneler ve güzel bebişleri.benim bebişte hiç beklenmedik zamanda belli oldu.allah nasip ederse ilk bebişimiz yaş:31 kilo:60 muhtemel doğum tarihi:26 aralık tabloya ekleyebilirsiniz benide.allah hepimize hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin
hoşgeldin seninle aynıyız benimde 25 aralık allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu arada belirtilerin varmı bende hiç bir şey yok

günaydın kızlar canım çok sıkkın benm :KK43: bugün başka bi doktora gittim canım çok sıkıldı kahrolası şehirde doğru düzgün doktor yok ki bugün daha önceki gebeliğimi farketmeyipte onun yüzünden kürtaja girdiğim doktora gittim canımıda sıktı yok düzgün değil falan diye gider bu bebek falan diye oysaki dün kendi drum kalp atışı için gün vermişti şimdi çok korkuyorum ben:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
canım moralini bozma lütfen doktorlar öyle olumsuz konuşmayı çok severler aklın kötü şeyler getirme

doktordan geliyorum kesem büyümüş ama bebek yok yok işte :2: aranızdan hiç istemeyerek ayrılıcam sanırım çok üzgünüm.haftaya tekrar bakacak o zaman belli olacak ne yapılıcağı?boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.of Allah ım :KK43:
canım dur bakalım hemen moralini bozma biraz bekle derim hemen gözükmeyebilir

arkadaşlar merhaba,

13 nisan cuma günü beta hcg 154 çıktı ve hamile olduğumu öğrendim, 17 nisan salı testi tekrarladım 1406 çıktı bu artış normalmi.Pzt doktor randevum var sizce kese görünürmü çok heycanlıyım, 5. haftadayım :)

hoşgeldin artışın çok iyi inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın

5 hafta 5 gün oldugumda doktor kese görmeye çagırmıstı erken gşdeyim mi gitmeyeyim mi bilemiyorum.
Çok merak ediyorum,ama görünmezsede çok korkarım diye gidemiyorum :KK43:

X