2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

merhaba güzel anneler ve güzel bebişleri.benim bebişte hiç beklenmedik zamanda belli oldu.allah nasip ederse ilk bebişimiz yaş:31 kilo:60 muhtemel doğum tarihi:26 aralık tabloya ekleyebilirsiniz benide.allah hepimize hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin

bu arada canım bende hamileysem tam seninle aynı gün doğuracaz
benim son adet tarihim 21 mart ve doğum tarihine 26 aralık diye gösterdi bakalım hayırlısı
senin son adet tarihin kaç mart aynı olması lazım

doktordan geliyorum kesem büyümüş ama bebek yok yok işte :2: aranızdan hiç istemeyerek ayrılıcam sanırım çok üzgünüm.haftaya tekrar bakacak o zaman belli olacak ne yapılıcağı?boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.of Allah ım :KK43:

umudunu kaybetme canım umarım herşey yolunda gidecek allah büyük

saloun kızlar destek için inş acısını çıkarır oturdum hüngür hüngür alıyorum artık hayal kırıklığı olursa bi daha istemiyorum elendil sakin ol inşallah görürsün bebeği :KK43:rabbim yar ve yardımcımız olsun :KK43::KK43::KK43::KK43:

Arkadaşlar,
Doğa dengeler üzerine kuruludur.
Eskiden tarlada çalışan kadına kesen düzgün görünmüyor,yok içi boş diyen mi vardı?
Eğer bebek olmayacak ise bünye kendi kendine bunu atacaktır.
Bu yaşanan streslerle olumsuz etkiliyorsunuz.
Eğer çalışmıyorsanız güzelce hazırlanın ve kendinize nefis bir öğle yemeği ısmarlayın:KK56:
Giyinin süslenin biraz pozitif olun...

Üzülme lütfen,
Biraz sabıretmeye ve olumlu düşünmeye çalış.
Yakınlarda gidebileceğin başka bir il yokmu?
Olmadı uçağa atla gel Bursa'ya ben seni çok iyi 2 doktora götürebilirim.

aaa cnm bursa mı dedin bende çarşamba bursa ya geliyorum daha babam oğlumu görmedi süpriz yapıcam iyi bi dr araştıracaktım ve de hastane önerilerini bekliyorum bu arada bursa nın neresindensin

hepimizin ulrtrason görüntüsü farklı dimi

bende kızım olsun çok isterim ama erkek doğuyor içime:KK16:
bu arada senin bızdık erkek gibi kesen damlaya benziyor dimi tatlım:KK1:

Allah eli ayağı sağlam hayırlısını nasip etsin tabi ama benimde gönlümden hep kız geçiyordu ama çin takvimine baktım erkek çıktı:KK1:
Çin takvimi arkadaşlarımın %80'ninde doğru çıktı.
Birde kesem yuvarlak değildi sanki...

Gerçekten herkesin farklı. 5. haftadakiultrason görüntüsünde kese yuvarlaktı, 1 hafta sonraki ise böyle damla gibi çıktı. Eğer kese şekli rivayeti doğruysa erkektir, hatta kesenin soluna yerleşirse erkektir rivayeti doğruysa o da olur çünkü sol tarafa kurulmuş bizim ufaklık. Çin takvimi de erkek diyor, Rus takvimi ise kız. Benim içime bu sefer erkek doğuyor her ne kadar kız istesemde. Ama inanın hiç farketmez, artık kucağıma alayımda, sağlığı yerinde olsun da hiç sorun değil. İnsan 4 kez bebeğini kaybettikten sonra hiçbirşeyin önemi kalmıyor.

aaa cnm bursa mı dedin bende çarşamba bursa ya geliyorum daha babam oğlumu görmedi süpriz yapıcam iyi bi dr araştıracaktım ve de hastane önerilerini bekliyorum bu arada bursa nın neresindensin

Yaseminparkta oturuyorum ama işyerim Nilüferde.
Bursada Türkiyenin en büyük özel doğum hastanesi Jimer var.Ben orada Türkan Yavuz'a gidiyorum.
Hastane tercih ettim çünkü çalışıyorum.Testi ayrı yere gideyim sonuç alayım vs uğraşamazdım.
Ama biraz problemli bir hamilelik ise Jineplus Murat Aslan tek geçeceğim doktor.
Hatta önemli testleri(2'li-3'lü test gibi) yaptırdıktan sonra 2.doktor olarak onada gitmeyi planlıyorum:KK49:

doktordan geliyorum kesem büyümüş ama bebek yok yok işte :2: aranızdan hiç istemeyerek ayrılıcam sanırım çok üzgünüm.haftaya tekrar bakacak o zaman belli olacak ne yapılıcağı?boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.of Allah ım :KK43:

canım kese kaç mm ki ?
kaçıncı haftadasın.
belki daha erkendir.
burda geç gören çok olmuş.
lütfen kendini de bebeği de üzme kuzum

gerçekten olumlu olabilmek çok zor.zaten 2 tane kaybım vardı.inananın düşük yapmayan kürtaj olmayan anlamaz.zaten moral bozukluğu üstüme yapışmış durumdaydı.Allah tan umut kesilmez ama çok mutsuzumm.:KK43: :KK43:

Canım benim ya dur bekle haftaya kadar, ne diyebilirim ki...inşallah değildir, inşallah daha miniciktir o yüzden doktor amcası görememiştir. Hep aynı korku, umarım korktuğumuz gibi olmaz

canım hiç üzülme benimde hem kanda hem idrarda pozitif çıkmıştı ama kese bıle gorunmuyordu hemen dış gebelık olabılır dedı. ama bu tür
teşhişler ıcın çok erken sonrakı hafta gorundu sonrakı hafta kalp atışlarını bıle gördüm allaha şükür. inancını kaybetme inşallah herşey yolunda gidecek

canım kese kaç mm ki ?
kaçıncı haftadasın.
belki daha erkendir.
burda geç gören çok olmuş.
lütfen kendini de bebeği de üzme kuzum

kesem büyümüştü.1cm olmuş ama içinde bi oluşum yoktu.doktor boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.elimde değil ki üzülüyorum.

Gerçekten herkesin farklı. 5. haftadakiultrason görüntüsünde kese yuvarlaktı, 1 hafta sonraki ise böyle damla gibi çıktı. Eğer kese şekli rivayeti doğruysa erkektir, hatta kesenin soluna yerleşirse erkektir rivayeti doğruysa o da olur çünkü sol tarafa kurulmuş bizim ufaklık. Çin takvimi de erkek diyor, Rus takvimi ise kız. Benim içime bu sefer erkek doğuyor her ne kadar kız istesemde. Ama inanın hiç farketmez, artık kucağıma alayımda, sağlığı yerinde olsun da hiç sorun değil. İnsan 4 kez bebeğini kaybettikten sonra hiçbirşeyin önemi kalmıyor.

bende 5+3 te gittiğimde kese yuvarlak değildi elipse benziyordu aynı :KK70:

Canım benim ya dur bekle haftaya kadar, ne diyebilirim ki...inşallah değildir, inşallah daha miniciktir o yüzden doktor amcası görememiştir. Hep aynı korku, umarım korktuğumuz gibi olmaz

canım hiç üzülme benimde hem kanda hem idrarda pozitif çıkmıştı ama kese bıle gorunmuyordu hemen dış gebelık olabılır dedı. ama bu tür
teşhişler ıcın çok erken sonrakı hafta gorundu sonrakı hafta kalp atışlarını bıle gördüm allaha şükür. inancını kaybetme inşallah herşey yolunda gidecek

keşke dedikleriniz doğru olsa keşke haftaya görebilsem.keşke...:KK43:

kesem büyümüştü.1cm olmuş ama içinde bi oluşum yoktu.doktor boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.elimde değil ki üzülüyorum.

gebelik haftan ne canım ?
ben 5+3 te gittiğimde boyuna 0.99 cmdi
enine de 0.42 cm.
doktora dedim yolk kesesi var mı diye daha erken dedii.
kesenin boyutuna göre yorum yapacaksa bilmiyorum ama gebelik haftan neydi gülüm

Tatlım bir daha söyleyeyim, ben ilk gittiğimde kese 1 cm di ve içinde bebek falan yoktu, ondan 1 hafta sonra gördük bebeği.

burcu valla heder oldum ağlamaktan Allah ım inşallah nasip eder ne diyim ki.keşke seninki gibi olsa.bebek yok ama yolk sac mıdır nedir o da yoktu.sen de var mıydı?şimdi yüklicem fotomu

arkadaşlar merhaba,

13 nisan cuma günü beta hcg 154 çıktı ve hamile olduğumu öğrendim, 17 nisan salı testi tekrarladım 1406 çıktı bu artış normalmi.Pzt doktor randevum var sizce kese görünürmü çok heycanlıyım, 5. haftadayım :)

Tatlım bir daha söyleyeyim, ben ilk gittiğimde kese 1 cm di ve içinde bebek falan yoktu, ondan 1 hafta sonra gördük bebeği.

bak aynıyız sanırım.
benimde öyleydi 5+3 te.
doktor on gün sonra gel dedi.
pazartesi randevum var şimdi
6+5 olucaz.
inşallah hayırlısıyla görünür tüm bebekler..

kızlar hiç umudum kalmadı benm lekelenmelerde kesildi ama çok korkuyorum bu arada 1.25 cm olmuş bugünkü kontrolde ama bebegi göremedm offf offff:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

X