2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

benimde agrımlarım oluo..birden gelioo..sanki adfet olacakmısım gibii..
birde 3-4 gündür sürekli bir gaz hissii...çk şişim..gazımı cıkaramıorum..dr normall dedii..inşallah öyledir.
bagırsaklar vs.yer acarmıs rahme.bu degişiklikler ondanmıs

Aynı sıkıntılar bende de var.
Davul gibiyim:KK59:
Doktor folik asit olarak elevit vermişti.O bende şikinlik problemimi arttırdı.İlacı değiştirdik şimdilik daha iyiyim.

kızlar bugünkü kesem 1.25 cm olmuş ama doktor çok korkuttu bi bakın sizde $100_1696.jpg
buda dünkü 8mm idi daha $100_1693.jpg

kızlar aptal doktorun dış gebelik şüphesiyle tekrar istediği kan tahlilimin sonucunu şimdi interneten aldım 10 gün önce 263tü şimdi 9104 olmuş birazdan gidip gözüne sokacam mahvetti bizi kadınların en hassas dönemlerinde bu insanlar neden böyle yaparlarki anlamam obsesif ve elendil merak etmeyin mutlaka düzelecek herşey bu insanların amacı moral bozmak başka bişey değil parayı bastırıca melekler gibi davranıyorlar yok ben sağlık güvencemi kullanayım hakkımı alayım diyorsan böyle sürünüyorsun işte...
okudum şimdi cnmm..
iyi çıktıgına yukseldigine sevindmmm bhcg nin.ç
bende calışıorum bidaha gidemedim:KK43:
en sn 1491di.gerçi bana 10gün snr gel demişti.hafta ortası 10gün olacak inşallah...

Aynı sıkıntılar bende de var.
Davul gibiyim:KK59:
Doktor folik asit olarak elevit vermişti.O bende şikinlik problemimi arttırdı.İlacı değiştirdik şimdilik daha iyiyim.
ay bende elevit içiyorumm..
nolurr şimdi ne içtigini söyle..bnende değiştiriyim..
sürekli gaz..ne geyirebiliorum ne baska bişi..zaten normaldede hayatta beceremem..bide söylemeyi unuttumm..kabızdım..o allahtan gecti bari:)))

ne dedi sıktı..
ya bu dr lar neden bu kadar dobra..
benim dr um ck rahatt..inşallah üzmez benii.
ama ben yinede bir dr daha bulmak istiyorum ck uzakta cünkü dr um...
mesela agrılarım vr dedim.progestan verdi..biz önceden tedbirimizi alalım düşük riskini oluşturmayalım dedi..mesela baska arkadasım vr..lekelenmöesi oldu..dr u normal demişşş..
yerleşme kanaması olur hep demiş.progestan vermemiş.kızcagınız bebeği düştüü..ha ondan mı bilinmez amaa..dr her önlemmi alsın isterim.o kadar ümit baglıyoruz kolay değill.kimimiz aylarca bu anı bekliyoruzz

canım eğer memnunsan doktorundan hiç değiştirme bence çünkü iyi doktor bulmak o kadar zorki hepsi burunlarında kıl aldırmıyorlar aslında ceplerine giden paraları biz veriyoruz onlara ama işte bak arkadaşın senin kadar şanslı değilmiş allah onunda yüzüne gülsün inşallah bana dış gebelik falan filan diye konuştu sinirlerim boşaldı benimde neyse birazdan tekrar gidicem bakalım ne diyecek iyi bak kendine öptüm.

ay bende elevit içiyorumm..
nolurr şimdi ne içtigini söyle..bnende değiştiriyim..
sürekli gaz..ne geyirebiliorum ne baska bişi..zaten normaldede hayatta beceremem..bide söylemeyi unuttumm..kabızdım..o allahtan gecti bari:)))

Solgar'ın Folik Asitini verdi.Kabız içinde ilaç yazdı MAGNEZİ KALSİNE (Toz).Kabızlık bende de vardı ama elevit'i bırakınca geçti.
Benim bulantım olmadığı için sabahları 2 kuru kayısı 1 bardak ılık su içmeye çalışıyorum.

Büyük ihtimalle doktorunda sorun var. Dün 8mm bugün 1,25cm olması pek mümkün değil gibi.
"Gebelik kesesinin çapı günde ortalama 1 milimetre büyür" diye okudum ben.

zaten problemli bi doktor heralde çok korkuttu beni diğer doktor gittiğim ildeki en iyi doktor ve kalp atışı için gün verdi bi sorun göremedim kanamn kesilmiş falan dedi ama benm bi türlü içim rahat etmiyo kafamda çok bunaldı bugün ultrason kağıdındada yazıyo 1.25 cm diye ayyy sinir oldum varya delirmek üzereym Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

canım eğer memnunsan doktorundan hiç değiştirme bence çünkü iyi doktor bulmak o kadar zorki hepsi burunlarında kıl aldırmıyorlar aslında ceplerine giden paraları biz veriyoruz onlara ama işte bak arkadaşın senin kadar şanslı değilmiş allah onunda yüzüne gülsün inşallah bana dış gebelik falan filan diye konuştu sinirlerim boşaldı benimde neyse birazdan tekrar gidicem bakalım ne diyecek iyi bak kendine öptüm.
hadi hayırlısı cnm benimm..sıkma canıını..hangi ildesinn..

dr çok önemli
ben çok sıra bekl,yorum ama vazgeçemiyorum progestanımı 1 hafta iğneye çevrdi önceki gün kanamam çok oldu diye geçmişimi de biliyor bebği gördük bak tamam kalbinide gördük bunuda atlattık falan diyor

çok vicdansız olıyor bazıları
obsesif yanlış ölçüm yapmış olablir kanaman mı oldu yine neden gittin dr a kalp atışı için gidecektin

zaten problemli bi doktor heralde çok korkuttu beni diğer doktor gittiğim ildeki en iyi doktor ve kalp atışı için gün verdi bi sorun göremedim kanamn kesilmiş falan dedi ama benm bi türlü içim rahat etmiyo kafamda çok bunaldı bugün ultrason kağıdındada yazıyo 1.25 cm diye ayyy sinir oldum varya delirmek üzereym Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

canım dediğin gibi bazı doktorla hakikaten problemli hamilelerin canını sıkmak hoşlarına gidiyor heralde böyle moral bozarak düşürcekler bebeklerimiz allah korusun moralini bozma kolay değil biliyorum ama istersen bi 3. doktora daha git imkanın varsa evet allah hepimizin yardımcısı olsun.

dr çok önemli
ben çok sıra bekl,yorum ama vazgeçemiyorum progestanımı 1 hafta iğneye çevrdi önceki gün kanamam çok oldu diye geçmişimi de biliyor bebği gördük bak tamam kalbinide gördük bunuda atlattık falan diyor

çok vicdansız olıyor bazıları
obsesif yanlış ölçüm yapmış olablir kanaman mı oldu yine neden gittin dr a kalp atışı için gidecektin

çok az toz pembe renkte akıntı gibi dün akşam 1 damla gördüm ama rengi çok açıktı korkttum başka doktora gittim oda beni iyice bunalıma soktu canm sinirlerim boşaldı geldiğimden beri ağlıyorum vallaa

bak sana bişi anlatıyım 2. düşüğümde Allah ım bir daha yaşatmasın,kalp atışlarını duyarım diye acile gittim hafifte ağrım vardı o gün yorulmuştum gün içinde.artık ne b k olduğu belirsiz iki kız baktı bana vajinal.en az 15 dk baktılar bu arada :) kese göründü haftaya göre küçük dediler.kan tahliline göre iyi değil dediler.hatta kese göründüğü halde bana goca kafalılar dış gebelik seninki dedi.o yüzden devlete hele hele acile gitmek çok zor :KK43:

canım dediğin gibi bazı doktorla hakikaten problemli hamilelerin canını sıkmak hoşlarına gidiyor heralde böyle moral bozarak düşürcekler bebeklerimiz allah korusun moralini bozma kolay değil biliyorum ama istersen bi 3. doktora daha git imkanın varsa evet allah hepimizin yardımcısı olsun.

tatlım bu gittiğim 5. doktor 3ü iyi dedi 2si moralimi bozdu sonra kötü diyenlerden birinin asistan olduğunu öğrendim ve sallamıyorum onu ama bugün bütün sinir yapım alt üst oldu vallaha yani benm kendi drum bulunduğum ildeki en iyi doktor düşün işte mayıs başına kadar randevuları dolu bi sıkıntı izlese söylerdi diyorum yani

HERKESE MERHABA

sıradan fırçalıcam bazılarınız haaa :KK47: bu ne olumsuzluk bu ne mutsuzluk yakışıyo mu annelere böyle şeyler??

elendil ve obsesif bi doğurun elinizden alcam cücükleri ben bakıcam :KK47: artık olumlu düşünün ya lütfen ikinizin de gebeliği sağlıkla devam edicek..doktorlarınızı değiştirin bir de bu ne karamsarlık yahu...acele etmeyin lütfen,acil bişey olmadıkça gitmeyin doktora..bekleyin biraz nolurrrr..iyi olacak valla hak verceksiniz sonra bana artık ne ısmarlatırım bilmem :KK47:

superisi canım senin de adet günü geçince degerlerinin iyi bi şekilde artacağına inanıyorum sen de inan lütfen.içini ferah tut..dualarımız seninle...

çok az toz pembe renkte akıntı gibi dün akşam 1 damla gördüm ama rengi çok açıktı korkttum başka doktora gittim oda beni iyice bunalıma soktu canm sinirlerim boşaldı geldiğimden beri ağlıyorum vallaa

Diyarbakır çokmu uzak?
Bu kadar üzülüp kahrolacağına Dicle Ünv filan gidemezmisin?

ne dedi sana büyümüş kesen kanaman var mı halen ?

yok canım kanmam yok lekelenme oldu akşam oda çok hafif renkte bi pembe çok dikkatli bakmassam anlamam belki lekeyi o kadar açık ne diyecek hemen kürtaja almamız lazım seni dedi rahimde kanaman yok ama dedi yinede kürtaja girmen lazım dedi herhangi bişeyde söylemedi bende bağırdım çıktım valla

HERKESE MERHABA

sıradan fırçalıcam bazılarınız haaa :KK47: bu ne olumsuzluk bu ne mutsuzluk yakışıyo mu annelere böyle şeyler??

elendil ve obsesif bi doğurun elinizden alcam cücükleri ben bakıcam :KK47: artık olumlu düşünün ya lütfen ikinizin de gebeliği sağlıkla devam edicek..doktorlarınızı değiştirin bir de bu ne karamsarlık yahu...acele etmeyin lütfen,acil bişey olmadıkça gitmeyin doktora..bekleyin biraz nolurrrr..iyi olacak valla hak verceksiniz sonra bana artık ne ısmarlatırım bilmem :KK47:

superisi canım senin de adet günü geçince degerlerinin iyi bi şekilde artacağına inanıyorum sen de inan lütfen.içini ferah tut..dualarımız seninle...
canım valla yakınımda olsan gel döv beni derdim çünkü artık dayanamıyorum
canım il dışına ah bi çıkabilsem malatyaya direk gitcem çok iyi doktorlar biliyorumda gidemiyorum valla

X