2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

merhaba güzel anneler ve güzel bebişleri.benim bebişte hiç beklenmedik zamanda belli oldu.allah nasip ederse ilk bebişimiz yaş:31 kilo:60 muhtemel doğum tarihi:26 aralık tabloya ekleyebilirsiniz benide.allah hepimize hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin

bu sene herşeyden muhafız:13:
hem doktorlar hemde din bilginleri hamilelikte orucu doğru bulmuyorlar

bu yazda çok sıcak olcakmış kızlar hele birde çalışınca baya zor olcak arkadaşımda tumuştu birkaç gün hemen bebeğin hareketleri kesilmişti garibim susuz kalmış :KK1:
bence en iyisi tutmamak sonra kazasını yaparız inşallah

iyi bakalım kızlar allah hepimizin yardımcısı olsun..allah afettsin:KK9:

gğnaydınnn ,aslında benimde adım yok admine söylemek gerek:) bacak ağrısı benim dizimin arkası ağrıyor ama zaten hamişlikten öncede ağrıyordu

sorma bende işten yazıyorum boşluk buldukça:)
adet sancısı bendede oluyor bazen bulantı oluyor,ohhh ped kullanmamak çok güzel:KK24: ben kız istiyorum erkek hissediyorum aslında hissetmekten çok insanlar öyle söylüyor.

bide kızlar ramazanda oruç tutamıcaz dimi:26:
evett tutamıycamm..bebege yazık olur cünküü.onun bize ihtiyacı vr..
benim bulantım yk ck sükür
sadece hap yutmakta zorlanıorumm...hap yutmaya calısırken öğütrtü gelio..dişimi fırcalarken...sadece o kadar:)))
inşallah güzel hamilelik geciririzzz.
ben kız hissediyormm..neden bilmiorum..gerçi hiç farketmez.ayıpsız saglıklı hayırlı evladım olsun kız erkek farketmez..ama kız cocuklarını ck seviorum...

ve benimde adım yok:KK43:(
16 aralık gibi görünüyoo benimde bebişimin doğumu şimdilik :))):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

bu arada dün o kadar çok yemek yedimki anlatamam siz ne durumdasınız,sağlık ocağınada kayıt yaptırdım ağustosta gel dediler

kese şekli tam yuvarlaksa kız şekilsiz derken fasulye tanesi kayık su damlası..... gibi sekildeyse erkek

Bu da benim ultrason çıktım, bu damla gibi, 2 resim daha vardı onlar da fasulye tanesi gibi :) benim içime de erkek doğuyor bakalım ne çıkacak.
$DSC_3100.jpg

günaydın kızlar canım çok sıkkın benm :KK43: bugün başka bi doktora gittim canım çok sıkıldı kahrolası şehirde doğru düzgün doktor yok ki bugün daha önceki gebeliğimi farketmeyipte onun yüzünden kürtaja girdiğim doktora gittim canımıda sıktı yok düzgün değil falan diye gider bu bebek falan diye oysaki dün kendi drum kalp atışı için gün vermişti şimdi çok korkuyorum ben:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Bu da benim ultrason çıktım, bu damla gibi, 2 resim daha vardı onlar da fasulye tanesi gibi :) benim içime de erkek doğuyor bakalım ne çıkacak.
Eki Görüntüle 395845

bende kızım olsun çok isterim ama erkek doğuyor içime:KK16:
bu arada senin bızdık erkek gibi kesen damlaya benziyor dimi tatlım:KK1:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 395845

Allah eli ayağı sağlam hayırlısını nasip etsin tabi ama benimde gönlümden hep kız geçiyordu ama çin takvimine baktım erkek çıktı:KK1:
Çin takvimi arkadaşlarımın %80'ninde doğru çıktı.
Birde kesem yuvarlak değildi sanki...

günaydın kızlar canım çok sıkkın benm :KK43: bugün başka bi doktora gittim canım çok sıkıldı kahrolası şehirde doğru düzgün doktor yok ki bugün daha önceki gebeliğimi farketmeyipte onun yüzünden kürtaja girdiğim doktora gittim canımıda sıktı yok düzgün değil falan diye gider bu bebek falan diye oysaki dün kendi drum kalp atışı için gün vermişti şimdi çok korkuyorum ben:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hayırlısı tatlım sıkma canını düzelir herşey bakma sen o doktora delimidir nedir çok sinirlendim şimdi dengesiz adam

İnşallah dediğin gibi olmaz, sen bence kendi doktoruna güven...

Üzülme lütfen,
Biraz sabıretmeye ve olumlu düşünmeye çalış.
Yakınlarda gidebileceğin başka bir il yokmu?
Olmadı uçağa atla gel Bursa'ya ben seni çok iyi 2 doktora götürebilirim.

doktordan geliyorum kesem büyümüş ama bebek yok yok işte :2: aranızdan hiç istemeyerek ayrılıcam sanırım çok üzgünüm.haftaya tekrar bakacak o zaman belli olacak ne yapılıcağı?boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.of Allah ım :KK43:

Üzülme lütfen,
Biraz sabıretmeye ve olumlu düşünmeye çalış.
Yakınlarda gidebileceğin başka bir il yokmu?
Olmadı uçağa atla gel Bursa'ya ben seni çok iyi 2 doktora götürebilirim.

İnşallah dediğin gibi olmaz, sen bence kendi doktoruna güven...

canım malatyaya gidiyordum normalde ordaki drumda kendi çocuğu rahatsızlanınca ankaraya gitmiş terslik üstüne terslikkk

merhaba güzel anneler ve güzel bebişleri.benim bebişte hiç beklenmedik zamanda belli oldu.allah nasip ederse ilk bebişimiz yaş:31 kilo:60 muhtemel doğum tarihi:26 aralık tabloya ekleyebilirsiniz benide.allah hepimize hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin

canım nasıl anladın hamilelğini idrarda mı çıktı kandamı baktırdın birde adetine kaçgün kala?

doktordan geliyorum kesem büyümüş ama bebek yok yok işte :2: aranızdan hiç istemeyerek ayrılıcam sanırım çok üzgünüm.haftaya tekrar bakacak o zaman belli olacak ne yapılıcağı?boş gebeliğe doğru gidiyor dedi.of Allah ım :KK43:

canım Allah yardımcın olsun inşallah oluşur hiç umudunu kaybetmme
bazen doktorlar çok olumsuz konuşuyorlar
sakın umudunu kaybetmeeeeeee sende bebeğine tutun oda sana tutunsunnnnn

Allahtan ümit kesilmez,
Doktorlar annemede çocuğu olmaz diye rapor vermişler ama ben 34 kızkardeşim 31 yaşında
Lütfen ümitsizliğe kapılmayın yüce mevlam harici kimse bilemez.
Lütfen biraz sabır.Gün doğmadan neler doğar.

burcu cum senin bızdık bu yöntem doğruysa erkek gibi çin takviminde ne çıktı

obsesif çok üzdün beni ve inan boşuna gibi gelio bana hence hiç bu dr dedikllerini düşünme beceriksiz olduğu açık pembe damla da sıkıntı yok bence sorun olsa kanaman olurdu ne olur üzme bebişimin arkadaşını tekme atmaya başladıklarında çok canını yakacak bence intikamı acı olacak ona göre

su perisi cnm bence sende acele ediyon daha adet tarihin geçmemiş güzel düşün güzel olsn onlar bizden kuvvetli sana sımsıkı sarılmıştır of ya bu kadınlarda ne mızmız deyip duruyodur

X