2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Merhaba bende Aralık annesiyim İnşallah 20 Aralık gibi bekliyoruz.
Yalnız doktor konusunda öeneri bekliyorum sizlerden Kağıthane Şişli civarında önerebileceğiniz
hastahaneler varsa çok sevinirim.

canım yaa allahım tez zamanda sana isteyen herkese nasip etsin.dualarımız seninle.moral çok önemli canım moralini yüksek tutmaya çalış :KK43:
amin canım teşekkür ederim hayırlısı bakalım artık..
canım emin mi doktor başka bi doktora daha git.yanılmıştır belki kese gözükmedi mi?
canım benim değerlerim çok az yükseliyor mesela pazartesi 25.7 falan çıkmıştı bugün 100 olması gerekirken 40 falan yani 2 ye katlaması gerekirken 5 er 5 er artıyor
ay cok üzüldüm amin inşaallah tez zamanda saglıklı bi gebelikle bebegine kavusursun:26::26:
teşekkür ederim canım Rabbim inşallah sizlerinkini sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı ve büyütmeyi nasip eder..
canım bak bi doktora daha görün hemen karar verme benim kanamam başladığında araştırma hastanesinde baktılar 5 doktor bi arada hemde kesin bi şekilde kürtaja alıncan dedi bana izin vermedim ve çok şükür o gün keseyi ölçtüler ve 3.5 mmdi kese ertesi gecetekrar hastanelik oldum ve doktor normal dedi kese şekli falan bozulmamış dedi ve 4.8 mm olmuştu bugünse 8mm olmuştu ve doktor düzgün dedi kese maşallah korkma dedi ve sakın kendiliinden düşene kadar hiç bi yerde işlem yaptırma dedi lütfen acele etme ve bi doktora daha görün lütfen üzme bizide bak en iyi örnek benm

canım ben siirtteyim görevimiz dolayısıyla kendi doktorum diyarbakırda dün burada devlet hastanesine gittim dr öyle söyledi kendi doktorumda beklemekten başka seçeneğimiz yok diyor dün ankarada bir dr buldum netten çok isim yapmış onu aradım anlattım durumumu şu an için hiçbirşey diyemeyiz çünkü adet günün geçmeden değerler 2 ye katlanmaz dedi benim adet günüm salı yani salıyı bekleyelim dedi kafam karıştı artık hayırlısı diyorum ama 3. kez kaybetmek istemiyoprum inşallah salı günündan sonra normal bir şekilde artmaya devam eder

kızlar lütfen banada dua edin bugün mübarek gün açılan eller geri çevrilmezmiş çok ihtiyacım var ..

nigarsu aynıyız yani canım.bakalım bu halimiz ne kadar devam edicek :)

canım bende tedirgin olmaya başladım bende hiç belirti yok ve acayip enerjiğim bugün sabah yine 5de uyandım bir dahada uyuyamadım doktora gitmişmiydin sen ben daha gitmedim kese görünmez diye biraz daha bekleyim diye düşünüyorum

günaydın kızlar bulantılar ne durumda ?

hapinize günaydınnnnnnnnnnnnlarrrrrrrrrrrrrrr annneciklerrrrrrrrrrr,iki yürekliyiz heğimiz bunu düşünmek çok güzelll:KK39:

benim dün ve ondan önceki gün vardı bu gün çok enerji doluyum.cuma diyedir belki:KK53:

slm kızlar ben bugün doktora gittim ve doktorum büyük ihtimalle ddış gebelikd edi dış gebelik olmasa bile sağlıklı bir gebelik değil dedi bt sonucum doğru bir şekilde artmıyor üzülerek aranızdan ayrılıyorm Allaha emanet olun Rabbim sizi ve meleklerinizi korusun ne hamileliğinizde nede doğumdan sonra sıkıntı yaşatmasın inşallah bu arada sizlerde bana dua edin bir mümin insanın başka bir mümin kardeşine ettiği dua geri çevrilmezmiş :)

aaaa hiçbiryere gitmek yok canım sonucun ne olursa olsun burda durmaya devam etceksin biz arkadaş olmadıkmı aşkolsun:KK50:
hem sonucunda düzelecek bence kafana takma taktıkca bebişinide sıkarsın onun güçlü bir anneye ihtiyacı var şimdi :KK16:

Sağol canım seninkide inşallah ilk bebişin mi ne kadardır istiyordunuz şimdidn tebrik ederim kendine çok dikkat et bol bol dinlen hamileliğin tadını çıkar öptüm :KK9::KK9:

ilk bebeğimm...aslında bayadr istiyorduk.ama son iki koruynmadık diyebilirm....bide düzensiz regl olunca korkuyordm..çk şükürr allahım yüzüme güldü:)))
nasılsınız iyimisinn..nasıl egciyoo hamilelikk

günaydın kızlar bulantılar ne durumda ?

aaaa hiçbiryere gitmek yok canım sonucun ne olursa olsun burda durmaya devam etceksin biz arkadaş olmadıkmı aşkolsun:KK50:
hem sonucunda düzelecek bence kafana takma taktıkca bebişinide sıkarsın onun güçlü bir anneye ihtiyacı var şimdi :KK16:

canım hayırlı zamanda hayırle evlat de..lütfen bozma moralini,,allah hayırlısını nasip etsin.sonesintinin dediği gibi kafana takma lütfen

ilk bebeğimm...aslında bayadr istiyorduk.ama son iki koruynmadık diyebilirm....bide düzensiz regl olunca korkuyordm..çk şükürr allahım yüzüme güldü:)))
nasılsınız iyimisinn..nasıl egciyoo hamilelikk

teesüf ederim bize niye hal hatır sorulmuyor ,,ayrımcılık mı var yoksaaa:KK43: hamileyim alınganım:KK1:

günaydınlar sanatçı arkadaşlarım benim he he
nasılsınız umarım herşey yolundadır yanlız
şu çizelgeyi güncellemiyormusunuz yoksa yeni kişilermi yok hamileliğini bekleyen ben başka topiklerden bir kaç kişi davet ettim
en son 17 aralıkta kaldıda onun için
bu arada bacak ağrısı çekiyormusunuz arkadaşlar yaaa
bu aralar çok ağrıyorda başka belirtilerde var acaba hamilemiyim diye düşünüyorum o yüzden soruyorum?

günaydın Mart satları:)
nasılsınız kuzucuklarım..
işten yazıyorm.o yüzden ck giremiorumm...
benimde bu hafta kontrolüm var.inşallah keseyigörürüzz.dua edin benim için...
benim hç bulantım yk..arada adet sancısı gibi sancım oluyor hafif sadece..
szilerde durum nasıll...

ve en önemlisiii...çk erken ama kız yada erkek bişi hisseden var mı????

Günaydın arkadaşlar,hayırlı cumalar,
34 yaşındayım ve ilk defa anne olacağım.
Hamile olduğumdan ilk şüphelendiğim günden itibaren sol kasığımda sancı vardı ve hala devam ediyor.
Annem 2 kere dış gebelik ameliyatı olduğu için genetik olarak dış gebelik bu dedik.
Fakat doktora gittiğimde önce keseyi,bu haftada kalp atışlarını gördük.
Yüce mevlam inşallah hepinize nasip eder.
Kasık sancısıyla ilgili ise doktorum şöyle bir açıklama yaptı;
Kesesinin ve bebeğin etrafından geçen kordon solda başlar ve solda biter.Kese ve bebek büyüdükçe sancı yapması normal dedi.
Elbette kendimizi dinlemeliyiz.Sağlıklı olmak için elimizden geleni yapmalıyız ama bizler "Hasta" değil "Hamileyiz" :KK49:
Stres nedeniyle kasılmalar bebeklerimizi rahatsız eder.
Çok tedirgin olduğum zamanlar fasulyemle konusmayı tercih ediyorum...
Bu özel günlerin keyfini sürmeniz dileğiyle...

günaydınlar sanatçı arkadaşlarım benim he he
nasılsınız umarım herşey yolundadır yanlız
şu çizelgeyi güncellemiyormusunuz yoksa yeni kişilermi yok hamileliğini bekleyen ben başka topiklerden bir kaç kişi davet ettim
en son 17 aralıkta kaldıda onun için
bu arada bacak ağrısı çekiyormusunuz arkadaşlar yaaa
bu aralar çok ağrıyorda başka belirtilerde var acaba hamilemiyim diye düşünüyorum o yüzden soruyorum?

gğnaydınnn ,aslında benimde adım yok admine söylemek gerek:) bacak ağrısı benim dizimin arkası ağrıyor ama zaten hamişlikten öncede ağrıyordu
günaydın Mart satları:)
nasılsınız kuzucuklarım..
işten yazıyorm.o yüzden ck giremiorumm...
benimde bu hafta kontrolüm var.inşallah keseyigörürüzz.dua edin benim için...
benim hç bulantım yk..arada adet sancısı gibi sancım oluyor hafif sadece..
szilerde durum nasıll...

ve en önemlisiii...çk erken ama kız yada erkek bişi hisseden var mı????

sorma bende işten yazıyorum boşluk buldukça:)
adet sancısı bendede oluyor bazen bulantı oluyor,ohhh ped kullanmamak çok güzel:KK24: ben kız istiyorum erkek hissediyorum aslında hissetmekten çok insanlar öyle söylüyor.

bide kızlar ramazanda oruç tutamıcaz dimi:26:

canlarım ben kızımda tamamnı olmasada büyük çoğunluğunu tutmuştum
doktor herhangi bir sorun yaşamazsan tutabilirsin çokda bebişi etkilemez demişti o yüzden tutmaya çalışmıştım ama
çalışınca zor olmuştu hafta sonları ve bazı yoğun olmayacağım günler
tutmuştum orucumu çok şükür bebişim çok sağlıklı doğdu ama tabii sorun yaşarsanız sakın tutmayın ok?

canlarım ben kızımda tamamnı olmasada büyük çoğunluğunu tutmuştum
doktor herhangi bir sorun yaşamazsan tutabilirsin çokda bebişi etkilemez demişti o yüzden tutmaya çalışmıştım ama
çalışınca zor olmuştu hafta sonları ve bazı yoğun olmayacağım günler
tutmuştum orucumu çok şükür bebişim çok sağlıklı doğdu ama tabii sorun yaşarsanız sakın tutmayın ok?

kaç aylıktın peki ozaman biz 5aylık olucazda:KK49:

gğnaydınnn ,aslında benimde adım yok admine söylemek gerek:) bacak ağrısı benim dizimin arkası ağrıyor ama zaten hamişlikten öncede ağrıyordu

adet sancısı bendede oluyor bazen bulantı oluyor,ohhh ped kullanmamak çok güzel:KK24: ben kız istiyorum erkek hissediyorum aslında hissetmekten çok insanlar öyle söylüyor.

bu sene herşeyden muhafız:13:
hem doktorlar hemde din bilginleri hamilelikte orucu doğru bulmuyorlar

bu yazda çok sıcak olcakmış kızlar hele birde çalışınca baya zor olcak arkadaşımda tumuştu birkaç gün hemen bebeğin hareketleri kesilmişti garibim susuz kalmış :KK1:
bence en iyisi tutmamak sonra kazasını yaparız inşallah

X