2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

slm kızlar nasılsınız bebişler nasıl
burcu çok sevindim canım ayy ne güzel pıt pıt sesini duymak istiyorum bendeee inşallah bu hamileliğin sorunsuz ilerler canım

kızlar bişi sorcam benimle aynı haftalarda olan arkadaslar dr ziyaretlerine gidip kalp atısını duyanınız varmı?

slm kızlar nasılsınız bebişler nasıl
burcu çok sevindim canım ayy ne güzel pıt pıt sesini duymak istiyorum bendeee inşallah bu hamileliğin sorunsuz ilerler canım

slm cnmmm,inanmiyorumm gunumuz ayni senlee
senin kacinci bebekkk,benim iki kizim var bu ucuncu inss

slm kızlar nasılsınız bakalım. burcu maşallah canımpıtpıtları duymuşsun darısı bizlerinde başına inşallah. benimde sol alt kasıkta ara ara sancılar giriyo beni korkutuyodu ama normalmiş bunlar rahim büyüdükçe olurmuş içim rahatladı biraz. bende mide bulantısı tiksinme veya aşerme yok şimdilik. eğer sabredebilirsem haftaya perşembe gidicem doktora ama benim sorunum alttan baktıramamki ultrasondan vajinismus denen bi hastalıkla mücadele ettim malesef 1 yıl. alttan bakılmasından çok korkuyorum

bugün gittik doktora bebeğim çok sağlam maşallah :) 7 hafta 1 günlük herşey gayet normal sata göre 6 hafta 6 gün çıkıyo ama bebiş 7 hafta 1 gün.... haftaya iki aylık kcaman bebiş olacak ya doktor abartmamak şartyla herşey normal dedi.. ne demek istediğimi sen anladın dedi.. :) kücücük bi nokta gibi olsa da bebeğimi resmin görmek çoook güzel:))

:))) nickiimizi mi değiştirsek napsak sucuklu yumurtacığımm:))) ben de ne baş dönmesi ne bulantı, belki bunlar kötü ama insan anlamak için arada istiyo:)) hiç belirti yok bir tek regl olmama hali :))

şuan ağlıyorum biliyo musun ?? Allah ım harika bi haber bize de nasip eder inşallah.gün yaklaştıkça daha çok merak ediyorum korkudan başka bi doktora da gidemiyorum Allah yüzümüzü soldurmasın amin...

Canim benim. Senin de az kaldi insallah sen de duyacaksin, icini ferah tut. Cok guzel bir duygu Allah her isteyene nasip etsin

günaydınn anneciklerr..herkes duyuyo pıtpıtları ben nası beklicem 23ünü yahuuuuu

belim ağrıyo bi de zaten hava da kapalı hiç keyfim yok bugun

günaydınn anneciklerr..herkes duyuyo pıtpıtları ben nası beklicem 23ünü yahuuuuu

yine iyisin tatlım beni 26 sında çağırdı benim durum senden vahim

ama sen benden önce duyacağın için pıt pıtları o muhteşem sesi benimde için ferahlayacak tecrübe olcak bana

bol bol dinlenin kızlar ayaklarınızı yükseye koyun bende işyerindeyim valla koli buldum onun üstüne uzattım

günaydınnnnnn.kocişi işe yolladım uyuyamadım tabi. ben eskiden h.sonları 12ye kadar uyurdum kocişi yollasam bile, şimdi bi dinçlik geldi onunla kalkıom bi daha yatamıom. ama akşamları uykudan ölcemmm.

sizde de var mı böyle garip bi hal??:26:

egemm ben seninle aynı gündeyim ama henüz kalp atışlarını duymadım.doktor kalp atışları var dedi ama duyulmazmış daha.çarş.günü test sonuçlarımı göstermek için gidicem belki o gün duyarım diye ümitliyim

Günaydın. Dün akşamdan beri birden benim de belim çok ağrımaya başladı.

oooff korkuyorummm

ben de işyerindeyim koli moli de yok belim bacaklarım ağrıyor offf keşke çalışmıyo olsaydım

ay bende öle dişiklik sabahları erken kalkıp aksamda erkenden uyuyorum bu sabah acaip nesem vardı uyanıncaaaaaaaaeşimde güldü bana ay kalp atışlarını duyarsan haber ver inş bu arada ne testleri yaptırdın?benm kontrolüm 20de inşaallah dr ulturasonda bakıp kaç haftalık dedi? ay cok soru sordum kusura bakma

merhaba kızlar bende aralık annesi olacağım inşallah allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi ayın 11 inde kesesini gördük meleğimizin 26sında kalp atışlarını göreceğiz inşallah :)

maşallah kuzuya :)) hani ultrason resimlerini paylaşıyoduk.bebişini görenler koysun işte :))

slm kızlar günaydın doktora gittim geldim çok acelecisin dedi bana bebişim 4.5 haftalıkmış salı günü kese için çağırdı hayırlısı bakalım malesef bugün göremedm keseyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…