2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

varrrrrr benimde bulanıyor ama çıkan yok sen gibi ve sürekli içim çekilir gibi bi baş dönmesiyle dolanıyorum canım

insan böyle olunca haerşeyi kafasına takıyor şidide mol gebeliği okudum hcg değerleri normalden çok yükseliyomuş o yüzdende miğde bulantıları çabuk oluyonuş(tabi onların bulantılarının sonucu bitmeyen istifralar oluyormuş benim ilk kan tahlilim 183 2. 567 falandı galiba yani 3 katından biraz fazla ve 48 saat ara vererek yaptırdım şimdi korkmaya başladım biraz ufffffffffff çarşamba birtielü olmak bilmeyecek

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................pıt pıtlar haftaya inş

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5mm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. .5+0.................................6+0

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................28 nisan

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

s_tekinozcanan............19660................... ................................7+1

egemm44.........................................5+ 0.................................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... ..5+0..................................21 nisan

wool............................102............... .4+6......................................27 nisan

gyshnky........................................... ....................................19 nisan

oflu...............................31............. .....................................

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. ....................................

esleem..........................567............... ......................................

sonesinti.........................37.............. ........................................pıt pıtlar ve kesemiz 26 nisan

yazgülüm.........................171.............. .....................................

glikozym01........................131............. .......................................

afraHatun.........................197............. .......................................

obsesif22..........................115............ ........................................17 nisan

zzyyno.......................................................................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

EGEMM44.........................1564.92..............5+0 ,3.8mm...................

3 kat çok fazla bi yükseliş değil canım molda baya bi yükseliyor değer arkadaşımda olmuştu ordan biliyorum seninki normal allahın izniyle

3 kat çok fazla bi yükseliş değil canım molda baya bi yükseliyor değer arkadaşımda olmuştu ordan biliyorum seninki normal allahın izniyle

inş dediğin gibidir çarşambaya kadar nasıl beklicem bilmiyorum pazartesi başka bi doktora daha mı gitsem acaba her gittiğim ayrı bi masraf

canım ben 5+2 yim şimdilik takvim yapmıyorum korkuyorum kalp atışlarını duyduktan sonra yapıcam Allah kısmet ederse...

Merhaba arkadaşlar.Ben de kısmet olursa aralık annesiyim. Bebeğim şu an 6 hafta 2 günlük.Bir sorum olacak.Bugün farkında olmadan hapşırığımı tuttum.Yani hapşırmamı engellemek için burnumu sıvazlıyordum bu şekilde hapşırma hissim gidiyordu ama bu sefer ben burnumu tutarken hapşırdım ama çok içten oıldu yani baya tutmuş oldum hapşırığı.Bu sırada yatıyordum.Ayağa kalktığımda kasığıma çok feci bir sancı girdi ve ayakta duramadım nefes alamadım.Sonra tekrar uzandım ve şuan birşeyim yok ağrım geçti ama bebeğe birşey olmuş mudur?Bu sebeple doktor aranır mı sizce?

olmamıştır herhalde kötübirşey ama için rahat etcekse sor doktoruna canım
ama bundan sonra sakın tutma hapşırığını allah ne verdiyse tutma içinde hapşır gitsin en gürültülüsünden ))

Son düzenleme:

bende özelden mesaj atmaya çalıştım ama yeni olduğum için kabul etmedi ne yapabilirmmm

ne güzel canımmmm darısı bizlere olsun.

Son düzenleme:
bende dün gittim doktora karından baktı bir türlü göremedi doktor.panikledim alttan bakacaz dedi ben aslında hiç istemiyordum ama kafamda soru işareti kalacağına bakalım diye düşündüm.neyseki gördük keseyi 5 haftalıkmışş.sonra da her ihtimale karşı tekrar kan testi yaptırdık kese boş olması ihtimaline karşımı verdidi bilemedimmm yani.neyse değer 6200 o civarlarda bişey çıkmıştı bir sorun yok dedii.ama taaaaa 30 nisana gel kalp atışlarını duyalım dediiii çok uzun süre yaaaa bekle bekle geçmez bu günler yaa

dün dişlerim ağrıyordu ,dudağımı iyice aşağı çekince dişetlerinin alt tarafı var ya morarmış gibi kanlanmış gibi yaa resmenn.çok korktum doktora sordum vucudunda böyle renk değişikliği olacak dedi karnındada olacak dedi korkma dedi.

burda bir arkadaş yazmıştı dişleri ağrıyordu doktor bebek kalsiyumu alıyordur demişti benimkide öyle bişey olabilirmi acaba.yoksa vucutta kalsiyummu eksik neden böyle bir renk aldı sizceee.ama şu var öyle dudağımı alta çekmesem hiç belli olmuyor en alt tarafı zor görünen kısmııı.sizlerde varmı öyle bi değişiklikk

slm cnmmm,inanmiyorumm gunumuz ayni senlee
senin kacinci bebekkk,benim iki kizim var bu ucuncu inss

benim 2. bebeğim canım ama kızım melek oldu cennette annesini bekliyor
inşallah sağ salim kucağımıza almak nasip olur bakalım hangimiz önce doğurcak

tatlım benim dişlerim ağrıyodu ki hala ağrıyo doktor kalsiyum eksikliği dedi korkma dedi senin dişlerindeki kalsiyumu alıyo dedi korkulacak bişey değil dedi ilk zamanlar olur dedi ve ekledi sakın dişlerine müdahale ettirme dedi :)

19960 7+1 11.3 mm. 13 nisan da duydum :))

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................pıt pıtlar haftaya inş

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5mm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. .....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44.........................................5+ 0.................................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... ..5+0..................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... ....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. ....................................

esleem..........................567...................................................

sonesinti.........................37.............. ........................................kese ve pıt pıtlar 26 nisan

zzyyno............................................ ..........................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm.......... ............13 nisan

Son düzenleme:
dişlerinizin ağrıma sebebi kalsiyum eksikliğinden kaynaklanıyo bol bol kalsiyumlu şeyler yemeye bakın birde folik asit kullanmaya başladınız mı ben kullanıyorum günde 3 tane dişlerimde ağrı falan oluyo hiç hem dişlerinizin çürümesini önlersiniz yoksa doğumdan sonra dişçiden çıkamazsınız
ben her sabah 1 bardak süt içiyorum kahvaltıdan önce sonra bol bol peynir yiyorum her yemekte bir kase yoğurt yiyorum

canım ben nerdeyim ilk tahlil 115 kese 17 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…