2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bende kalp atışlarını duyduğum günkü resmini koyayım
bende kime benzeyecek çok merak ediyorum valla
inşallah duyarım bu arada o pıt pıtları
26 nisandada beni çağırdı doktorum o gün duyarım herhalde dimi kızlar

Son düzenleme:

keseyi gördün mü kaç mm di 15 gün var duyarsın muhtemelen canım

ben de 23ünde gidicem duyarız inşallah sonra gel derse deli olurum heralde

keseyi gördün mü kaç mm di 15 gün var duyarsın muhtemelen canım

inşallahhhhh canımmm ya duyduğumda dünyalar benim olcak ve derin bir ohhhh çekeceğim o sesi duyduğumda
yok canım keseyi görmedik ogün hepsini bir görcez bakalım
2 ay önce bir bebeğimi kaybettim kalbi atmadığından doktor bukez herşey yolunda değerlerin falan dedi ultrasona gerek görmedi normalde kesemizi görürdük bu günlerde çarşamba gün değerim 500 idi çünkü hayırlısı bakalım
diğerinde çokk heyecan yaptım bukez daha sakinim sakınan göze çöp batar misali allaha emanet ettim ben sıkıldıkça onuda sıkıyorum sanırım
ama korkmuyorda değilim hani

Son düzenleme:
canım ne yaptın?inş duymuşsundur.offf ben de pazt gidicem ama 6. hafta erken değil mi?korkuyorumm...

Canım geldim. Gözlerimi doktora diktim, nefesimi tuttum bekledim. Önce çok güzel dedi, sonra da sesini açtı ultrasonun duydum miniğimi. Tam 6 haftalıkmış, yani sen de duyarsın inşallah. Ne olur hep böyle devam etsin, hep gülerek çıkalım o odadan.

Son düzenleme:

canım korkular bitmez benimde bir dşüüğüm var kalbi durdu
kızımdada sürekli kanamam vardı hep korkuyla geçti
hiç daraltma kendini inşallah herkes güzel haberler verecek burada

çok sevindim canım allah kucağına almayıda nasip etsin doğum aralığın kaçında senin

ayyyyy hadi hayırlı olsun gözünaydın

benımde aynı bu durumda bende yarın pıt pıtı duyabılırım yanı ayyy heyacanlandımmmmmm

hepimiz duyalım pıt pıt pıt :))) ne güzel böyle iyi haberler almak: ))
kızlar bu arada ben de ara ara çok sancı oluyor. kanama yok neyse ki ama özellikle sol karın alt kısmına sancı girio regl sancısına benzer. ilk ayda normal mi dersiniz sizde de var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…