2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

selam tatlımm...benimde çok oluo hem regl sancısı gibi göbüşümün altına hemde belime,öle olunca hemen yatıp dinleniyorum..bugün evi temizledim mesela biraz ağrı gircek gibi olunca bırakıp uzandım yavaş yavaş yaptım..öyle işte..normal yani cnm

bu arada ultrasona giren arkadaşım hayırlı uğurlu olsun bebişinin yakışıklı fotosunu bekliyoruz:)

benımde aynı bu durumda bende yarın pıt pıtı duyabılırım yanı ayyy heyacanlandımmmmmm

inş. duyarsın cnm. bana doktor 2 gün önce alttan da baktı kalp atışları olan yaklaşık 6 haftalık bi bebek dedi ama ben henüz duyamazmışım.çarşamba günü genel test sonuçlarım çıkacak o gün tekrar ultrasona girmeyi düşünüom belki duyarım ben de inşşşşşşş.

sağol :) bence temizlikte kendini çok yorma, eşler yardımcı olucak artık:)

şuan ağlıyorum biliyo musun ?? Allah ım harika bi haber bize de nasip eder inşallah.gün yaklaştıkça daha çok merak ediyorum korkudan başka bi doktora da gidemiyorum Allah yüzümüzü soldurmasın amin...

sağol :) bence temizlikte kendini çok yorma, eşler yardımcı olucak artık:)

oluyor eşim sağolsun hatta akşam gelince yine kızacak temizlik yaptım diye,ama napiim ben raporluyum işe gitmiyorken yapayıum dedim..ağaırlaşınca zaten yapamıcaz ama ilk 3 ayda çok önemli yavaş yavaş yapıyorum işte...iş varken oturamıyorum içim rahat etmiyor

biftek ,sucuklu yumurta sizin bu nickleriniz yüzünden aşermekten bi hal oldum.dün sucuklu yumurtanın nickini gördüm bu sabah sucuklu yumurta yedim..seninkini gördüm eşime biftek alalım dedim...bu topicte yiyecek nickini yasaklıyorum

ahahaaaa cidden yaaaa ben farketmemiştim nicklere bakıom ama nedense o gözle bakmamışım :)))
bu arada aynı gün görünüyoruz bulantı falan başladı mı sende? bende henüz yok da,bugün halam aradı kutlamak için bebiş haberini, bulantı yoksa daha da olmaz dedi ama inanasım gelmio daha erken diil mi ki?

h.sonu ben de perde ve camlara girişicem ama eşim yardım ederse.söz verdi bi aksilik olmazsa aradan çıksın istiyorum ben de

allah tamamına erdirsin cnm benim ne kadar mutlu oldum anlatamam
sana bişey sorcam iğneyi kolundan mı göbeğinden mi yapıyosun benim kollarım mosmor oldu :44:

allah tamamına erdirsin cnm benim ne kadar mutlu oldum anlatamam
sana bişey sorcam iğneyi kolundan mı göbeğinden mi yapıyosun benim kollarım mosmor oldu :44:

Sağol canım. İğneyi göbekten yapıyorum çoğunlukla, çok fazla morarmışsa o zaman kol veya bacağa geçiyorum. En çok acıyan yer kollar bence.

tatlım benim bulantı baş dönmesi hiç bişi yok,geçen gün biri daha öyle demiş şimdiye kadar olmadıysa hiç olmaz ,inşallah olmaz,hele ki çalışan için çok zor ,naparız iş yerindee,,5.haftadada başlıyormuş bazılarında...bakalım kendimiz burdan takip ederiz.

gidelim biz o zaman biftekleeeee

gitmeyinn kalın ,ama sizin canınız istemiyomu nickiniz okuyunca:))

ayrıca o evler 9 ayda 9 kere kirlenir kızlar yapmayın etmeyin üstten üsttten yapıverin yahu

doğru söylüyorsun ama insanın içi rahat etmiyor,,ağırlaşınca kadın alırız,ben geçen hafta perdeleri yıkadım,kocişe taktırdım..bugünde halıları yıkamayt verdim,yatak yorgan nevresim değiştirdim,yerleri sildim evi süpürdüm,,dinlene dinlene yaptım.işte sen yapmıyomusun..kadınmı gelio sana:26:

selam kızlar ben çok sık giremiyorum, malum bitane göbüşte bi tanede evde minik olunca :) pek fırsat kalmıyor. umarım herkes iyidir. önce selam veriyim dedim sonra geçmişi okuyacağım.

dün dr ziyaretimiz vardı. 6+6 olmuşuz dün kesemiz 3 cm, bebişimiz 1 cm :)) Allaha şükür kalp atışlarınıda duyduk. bu arada mide bulantıları tavan yaptı. ne yesem çıkıyor hem alttan hem

üstten felaket durumdayım. ona rağmen akşam olunca şişkinliğimin önüne geçemiyorum. bizden haberler bu kadar.

hayır kadın almadım hiç hep kendim yaptım ben de sadece halıları şirkete gönderiyorum.ama hamileyken hele ki ilk 3 ayımda yapmıcam...üstten siler süpürürüm ama camdı halıydı dursunlar kirli kirli napıyım....doğumdan önce nasipse kadın alırım

zaten çalışıyorum gün içinde yoruluyorum akşam tek isteğim yatıp dinlenmek

Son düzenleme:
gidelim biz o zaman biftekleeeee
aşkolsun olur mu hiçççççç
ayrıca o evler 9 ayda 9 kere kirlenir kızlar yapmayın etmeyin üstten üsttten yapıverin yahu
haklısın cnm artık öle yapıom zaten de eşim sayesinde şu camları bi halletsem içim de rahat olucak

inş. olmaz ben de çok korkuyorum yemekten de hiç vazgeçemem naparım yemek yiyemezsemmm

halıları ben de vericem yakın zamanda, onları da halledersem her şey tamam olacak uzun zaman idare eder. bende kist olduğu için fazla yorma dedi kendini doktor bana.
asla yormam zaten çok dikkat ediyorum

maşallah çok sevindim alttaki takvimde yazandan farklı söylüyor doktor dimmi:26:

inş. en yakın zamanda geçer bulantıların da

hoşgeldin tatlım,geçmiş olsun kendine dikkat et...mide bulantısı en kötü şeydir eminim..allahtan bizde olmadı.şişkinlik hepimizde sorun maalesef.

evet bende çalışıyorum raporlu olduğum için çok yaptım bu aralar yoksa benimde zamanım yok nereye yapıcam.ev kadını olmayı özlemişim.zaten hamile kaldığımdan beri çalışmayı hiç istemiyorum

evet hepimizin bebişi kıymetli iyi bakalım kendimize,,ben şimdi kapatıyorum kocişim gelcek..söylemesi ayıptır bişi aşerdim ondan yicez sölemeyeyimde canınız çekmesin..görüşürz annecikler

oyy cidden aşerio musun yaaa

iyi akşamlar herkese kızlar, çok istiyorum ama pek giremiyorum topiğe işlerden dolayı. umarım ilerleyen zamanlarda daha fazla vakit bulurum, çok şey öğrenicez hep beraber. herkese sağlıklı günler iyi hafta sonlarııı

slm kızlar nasılsınız benim bugün günüm vardı oraya gittim geldim maşallah nasıl muhabbet kaçırmışım aman :)

Bende de kan pıhtılaşması var canım, bu benim 5. gebeliğim. İğne kullanıyor musun?

yok canım doktor gerek duymadı önce doktorda bizde iğneye kesin gözüyle bakıyoduk ama çok iyi dedi iğne sadece eziyet olur size rahim falan çok güzel kalınlaşmış dedi bende doktoruma çok güveniyorum çünkü o kadına gittim gide kan pıhtılaşması yaşamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…