2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Merhaba eslem seninle değerlerimiz çokk yakın: ) benm de dün 575 ti değerim. dr yarın için radevu verdi. 1000 i geçmesi lazım dedi. minicik bir nokta göründe ama kese oluşmamış daha dedi.

kese oluşmamış ne demek? bebek oluşmamış mı yoksa :)

kese oluşmamış ne demek? bebek oluşmamış mı yoksa :)

yanlış mı ifade ettim acaba:))) ya, çok küçük dedi toplu iğne başı kadar bir karaltı görünüyor ultrason fotoğrafında, değerin de daha 1000 i geçmediği için her şey olabilir dedi iç -dış gebelik belli olmaz dedi yani. ya da benm doktorum ümitsiz davranıyor herkese:))

selm kızlar, ben edirne deyim dr tavsiyesinde bulunacak arkadaşım olursa memnun olurum. Cenk Sayın ı tavsiye ettiler ne dersiniz bilen var mı?
Teşekkürler.

Merhaba ben de edirneliyim.sana özelden yazmak istedim ama mesaj sayım yeterli olmadıgı icin yasamadım

merhabalar canım ben yeni katıldım aranıza
yazdığını görünce cevap yazayım dedim hemen zaten bhcg değerin 1500 olduğunda ancak vajinal ultrasonla görebiliyorsun keseni karından içinse 5000i geçmen lazım endişelenmene hiç gerek yok

selam kızlarr aramıza yeni katılan hamişler annişler hoşgeldiniz allahım hepimize hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin
canlarım ben dayanamayıp bi kandaha verdim sonuç 14836 çıktı şok oldum 16 sında kese kalp atışım var çatlıyorum meraktan tüp bebek ya benimki 2 transferim vardı ikizmi diye dahada meraklandım allahım hayırlısını versinnn dün benimde istifralarım başaldı çok olmaz inşallah allahım hepimize hayırlısından kolayından bi hamilelik nasip etsin

çok teşekkürler, dediğim gibi benm doktorum ümitlenmemen için ne gerkirse söyledi hatta kan grubum o olduğu için pek bilgi vermeden hii kan uyumsuzluğu bile dedi:)) ama o kadar korkulacak bir şey değilmiş araştırmalarıma göre. bu arada vajinal veya karından da olsa bana bakıp bebekle ilgili olumlu şeler söylese de moralim düzelse.. yarın mutlaka yazacağım gelince.

canım kaç haftalıksın sen ?
bende henüz çokca bulantı yok.
çok güzel yemek yiyorum maşallah diyelim
bende bugüne kadar süper yiyordum bu sabah böyle bulantı değilde çalkantı oldu gibi.ama akşam iyiydim bol bol yedimm
bu arada son adet tarihim 4 mart kaç haftalığız filan cuma günü belli olacak

canım süpermiş karnından mı baktı alttan mı.tatlım olumsuzluğu çekme bişey olmayacak olumlu düşün.bak daha keseyi bile görmedim.bugün sabaha kadar bişey yoktu bu sabah çalkantı gibi mide bulantısı oldu bendede

canım 5haftada bendede bişi yoktu 6.haftada basladı hemde yogun olarak iştahımda kesildi

evet canım bendede var sabah kahvalt bile yapamadım süt içmek yetti
5 hafta bitti 5+3 oldum bendede başladı tam mide bulantısıda değil çalkantı gibi bişey

ben 3000 karından yeterli biliyordum vayy 5000 mi olmalıymış değerr

ayyyy süper yaaa.benide cumaya kadar bişey dürtüyor git tekrar kandan baktır diye sabretmek ne zormuş yaaaa.

kizlarr yeni anne adaylarii ozelden bilgileri yollayin lutfenn ben cok fenayim takip edemiyorum
hepinize huzurlu gebelikler diliyorum
benim gibi olmayin amannn

Yok canım doktor bilgim yok.sadece konuşuruz diye iletişime gecmek istedim.

tamam canm istediğin zaman , mailime de yazabilirsin. ben yarın için çok heycanlıyım . yarın da kötümser konuşursa doktorum ben ondan vazgeçicem sanırım. değerde normal bir artış varken olumlu tek cümle söylemez mi insan..

merhaba bende aranıza yeni katıldım inşallah bende bebeğimi 9 aralık da kucağıma alıcam. sat.ım 4 marttı ve ben hamile olduğumu cuma günü öğrendim. evde test yaptım çift çizgi çıkınca inanamadım ve hemen sağlık ocağına gidip kan testi yaptırdım. inanın onun sonucunu bile alamadım daha sadece telefonla arayıp hamile olup olmadığımı sordum. onlarda hamile olduğumu söylediler ve değerlerim ne kadar çıktı daha gidip alamadım. bu arada doktorada daha gitmedim tecrübeli olan arkadaşlarım hemen gitme önce sadece kese görünecek haftaya çağırıp bebek varmı diye bakacak tabi bu arada sen kendini yiyeceksin ya boş gebelikse diye ondan sonraki haftada kalp atışını duymak için çağıracak sen en iyisi direk 6. haftada git stres olma dedi bende ona uydum. ve haftaya doktora gideceğim bugün bebeğim 5 hafta 2 günlük oldu. şimdiye kadar varlığını bilmem dışında hiçbir belirti yok bulantım falan olmuyo arada sadece kasıklarımda ağrı ve batma hissediyorum o kadar inşallah rahat bir hamileleik geçiririrz ve bebeklerimizi sağlıkla aralık ayında kucağımıza alırız

kızlarr bulantılardan öğğ geldi desem tam yerinde olacak sanırım.

üstüne birde tuvalette sıkıntı çekmek...

sen mi ben miiii

adeta ölüyorummm sikinti derkenn kabizlik mii

orkidem ya walla yavaştan başladı sinsi sinsi çoğaldı bulantılar heran bulanıyor ya ilk hamileliğimde böyle olmamıştı. ayyy sorma ya karnımda bir şişkinlik tuvalet yapamama. neyseki içtim bugun sıcak suları, kayısılı çayları en sonunda operasyon başarılı. ama şişkinliğim geçmedi.

yaa demek ilkinden olmadii oda zor ya bulantilar cok zor canim benim bu daha agir geciyor bakalim kismet

ben bisey yemiyorumki ciksinn istah sifirrrrr

herkese iyi geceler..ben de geldim :) benim de son adet tarihim 5 marttı...7 nisanda kanda 2154 çıktı ve dün sabah 4.5 mm lik kesemizi gördük...15 gün sonra da inşallah miniğimi ve pıtıpıtısını duyacağız...

günaydın güzel anneler

ayyyy miğdeler bulanmaya başladı kızlar yavaş yavaş Allah yardımcımız olsun inşallah

kızlar bende bu cumartesi tekrar gidicem inşallah doktora geçen hafta kese görmüştü ama bu hafta bakalım ne dicek

kızlar ya ben hamile olduğumu bilmeden dişçişye gitmiştim yani 4 mart son son adet tarihim 17 martta gittim vu uyuşturdu doktor sizce bebeğime zararı olmuşmudur??

günaydın canım,
bende sadece dun oldu bugun bulantı yok ınsallah boyle gıder kayınvalıdem uc tane cocuk doğurmus hıc mıdesı bulanmamıs herkes 6.ayda karnı cıkmaya baslayınca ogrenmıs bana da ınsallah bana cekersın dedı.valla mıde bulantısı konusununda ınsallah cekerım ama benımkını sımdıden herkes duydu :))
ya inşallah bısey olmamıstır.gercı o zaman daha dollenme asamasında oluyo ama doktoruna sordun mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…