2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

cumartesı keseyı gorecekler coğaldı desene :)) ben karnımdan baktırmak ıcın bekledım gecen hafta karnından gorunmez demıstı doktorum.

evet :)
bende 6. haftanın içinde olayım istedim karından görünmesi için .
hayırlısı olsun bakalım

düzelttim şimdi son adet tarihim 3 mart oldu :))
2 mart aksamı artık 3 oluversın :))

selamlar herkeseee

bende de henüz bulantı yok, inş. olmaz die dua ediyorum. 5+5im ben, yarın doktor randevum heyecan basıo yavaş yavaşşşş

düzelttim şimdi son adet tarihim 3 mart oldu :))
2 mart aksamı artık 3 oluversın :))
olsun bakalım :)))

selamlar herkeseee

bende de henüz bulantı yok, inş. olmaz die dua ediyorum. 5+5im ben, yarın doktor randevum heyecan basıo yavaş yavaşşşş

selam canım hoşgeldin.
bende cumartesi gidicem 5+3 olmuş olucam beni şimdiden heyecan bastı
hadi hayırlı haberlerle gel

selamlar herkeseee

hayırlısı olsun canım hayecan basmaz mı ?...benımde bu sabah hafıften basladı bulantı ınsallah olmaz.senın son adet tarıhın hangı gun?

selm kızlar, ben edirne deyim dr tavsiyesinde bulunacak arkadaşım olursa memnun olurum. Cenk Sayın ı tavsiye ettiler ne dersiniz bilen var mı?
Teşekkürler.

slm kızlar benim sat 11 mart 9 martta hcg 567 çıktı yarıb doktorla randevum var kese büyük ihtimal gözükmez ama yinede dayanamayıp randevu aldım sizin kese ne zaman gözüktü

evet :)
bende 6. haftanın içinde olayım istedim karından görünmesi için .
hayırlısı olsun bakalım

canım merhaba Allah kısmet ederse hemen hemen aynı zaman da doğum yapacağım seninle benım kesem dün gözüktü yalnız ben hamıle olduğumu bılmeden 3.haftada ilaç kullandığım için biraz moralsizim doktorum 27 nisana kalbini dinleyecğiz dedi çok korkuyorum ılk gebelığımde de kalbi atmadığı için almışlardı inşallah bu sefer bişey olmaz...

herkese merhaba
nasip olursa bende aralık annesi olucam benide aranıza alırmısınız
şu an 5+3 haftalık hamileyim

slm kızlar benim sat 11 mart 9 martta hcg 567 çıktı yarıb doktorla randevum var kese büyük ihtimal gözükmez ama yinede dayanamayıp randevu aldım sizin kese ne zaman gözüktü

canım kesin gözükür ben en son 8 martta regl oldum dün gittim gözüktü şükür...

canım dün keseyi gördüm çok şükür ama kalbini duyana kadar doktorda umutlu konuşmadı malüm ılkıde gitti ya kalbi atmadığı için bu sefer cok umut vermek istemedi bakalım bekliyorum 27 nisan kalp atışını dinlemeye gidicez o zaman kadar içim rahat değil...

ay üzüldüm canım inşaallah senin umudun kaybolmaz da duyarsın meleginin kalp atıslarını:26::26:

selamlar herkeseee

canım 5haftada bendede bişi yoktu 6.haftada basladı hemde yogun olarak iştahımda kesildi

evet canım bendede var sabah kahvalt bile yapamadım süt içmek yetti

Merhaba eslem seninle değerlerimiz çokk yakın: ) benm de dün 575 ti değerim. dr yarın için radevu verdi. 1000 i geçmesi lazım dedi. minicik bir nokta göründe ama kese oluşmamış daha dedi.

Son düzenleme:
Merhaba eslem seninle değerlerimiz çokk yakın: ) benm de dün 575 ti değerim. dr yarın için radevu verdi. 1000 i geçmesi lazım dedi. minicik bir nokta göründe ama kese oluşmamış daha dedi.

Merhaba eslem seninle değerlerimiz çokk yakın: ) benm de dün 575 ti değerim. dr yarın için radevu verdi. 1000 i geçmesi lazım dedi. minicik bir nokta göründe ama kese oluşmamış daha dedi.[/

Son düzenleme:

bende yarın gidicem kısmetse beklemek çok zor o yüzden biraz aceleci davranıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…