2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Daha önce ölçtüklerinde kaçtı ve kaç gün önceydi. Oradan tahmin edebilirsin ikiz mi değil mi diye. Genelde 2 günde bir 2 katına çıkıyor, ikiz olursa 2 kattan daha fazla artıyormuş. Benim değerim de çok yüksek, 30. gündeki değerim 4725ti, şimdilik tek kese var ama bakalım ikinci kese veya ikinci bebek çıkacak mı? Normal yolla oldu benimki ama ailede çok ikiz var belki benim de olur.

slm kızlar bende 2011 aralık annesiyim ne çabuk zaman geçti şimdi siz aralığı bekliyorsunuz rabbim kucagınıza aldıgınız günleride göstersin inşallah
selam canım.
ALLAH evladınla birlikte uzun ömürler görmeyi nasip etsinn :))
darısı bizlere olsun inşallah...

satım 5 mart 9 nisanda gördüm ( ultrasonda 4+2 yazıyordu )

çok güzell yaa şu cumartesi gelsin artık

bi kere mi kan verdiniz peki?

selam canım.
ALLAH evladınla birlikte uzun ömürler görmeyi nasip etsinn :))
darısı bizlere olsun inşallah...

çok güzell yaa şu cumartesi gelsin artık

24 nisan da gelsinnnnnn,pıtpıtını duyalım kendisini de görelimmmmm geçer mi 2 hafta ya

Doktor tam gününü söylemedi 5 haftalık dedi ama SATa göre 4+5 veya 4+6 günlük oluyordu. Vajinal baktı.
hmm anladım canım :)
inşallah bizde görürüz...

24 nisan da gelsinnnnnn,pıtpıtını duyalım kendisini de görelimmmmm geçer mi 2 hafta ya
gelir ALLAHIN izniyle :)

onun 4 gün öncesinde bir daha vermiştim o da 977 çıkmıştı.

bence değerin normal.
tek gebelik :)

hmm anladım canım :)
inşallah bizde görürüz...

gelir ALLAHIN izniyle :)

bence değerin normal.
tek gebelik :)

Bence de tek, sadece ilk defa bu kadar yüksek bir değer gördüm o yüzden ufak bir soru işareti var köşede. Adetim bir gün geçmişti 977 çıktığında, ama sonra öyle ciddi 3-4 katlık bir artış olmadı.
bana bile ikiz olabilir diyo eşim falan..burcunun tekse benim kesin tek

Valla belli olmaz kuzum.

benim eşimde niye karnın büyümedi diyor
diyorum daha ne ki ne olsun

Daha pirinç tanesi kadar bile olmadı babası sabret biraz :)

4 gün sonra vermişsin zaten 4000lerde bi değerin çıkması gerekiyodu senin gayet de güzel yükselmiş :))
evet babamız çok sabırsız

daha tuz tanesi kadarlar yaaaaaaaaa insan düşündükçe çıldırır :88:

sorma ya :))
bende bulantı flan yok çok şükür

benim arada bulanıyor,bulandıkça basıyorum aferini..iyi ol da bulandır annecim diye buldumcuk mu oldum ben

benim arada bulanıyor,bulandıkça basıyorum aferini..iyi ol da bulandır annecim diye buldumcuk mu oldum ben

bilemem artık
anneme sormam lazım bakalım onun çok bulanmış mı.
çook az bi bulantı o da sabhları.
şükür etmek lazım

benim annem 9 ay çekmiş ona göre yine iyiym çok aç kalırsam bulanıyo benim galiba..sık ve az yersem sorun yok

Hiç boş kalmasın miğden, dışarı çıktığında da yanına kraker falan al lazım olur.
Valla benim annem çok rahat hamile kalmış, çok rahat geçirmiş. Bense annem kadar kolay hamile kalamıyorum, bulantım falan yok ama 4 tane düşüğüm var. Keşke tamamen anneme çekseymişim bende :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…