2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

inşallah yarın güzel haberlerini alırız:nazar::nazar::nazar: yatıp kalkı hepimize dua ediyorum. hayırlısıyla Aralık ayına ulaşabilip kuzularımızı kucaklarımıza alabilseydik:KK49:

ıns tatlım ıns dualarımız hep bırlıkte olsun.....allah gonlumuze gore sagl salım mutlu seklde sonlandıralım hamılelıgımızı.....

gecen hafta doktora gittiğimizde kalp atışlarını duyamamıştık, ben radyoloji ultrasonda çalışıyorum kendimi tutmaya calışıyorum doktoruma bir kez daha baktırsammı acaba yoksa haftaya kadar kadın doğum randevumu beklesemmi çok kararsız kaldım

duyamazsan moralin bozulur içine kurt düşer.bebişlerde gün be gün değişiklikler oluyor.benim tavsiyem kadın doğum randevunu beklemen.

saol cnm peki muayene ücretini biliyormusun ben bu doktoru medikslden biliyorum

kardeşim ilk acıbademde başladı murat beyle medicale geçti.sonra murat bey kendi yerine geçti.faruk beyden çok farkı yoktur.ikisi içinde inanılmaz paralar istedikleri söyleniyor.

ahh ya hergün yemek zorunda değilmi?yoksa hafta sonları babaya bırak bu işi derdim:KK1::KK1::KK1:
yada akşamları babası yedirse olabilirmi?

hergun yıyor tabı hemde kac sefer aslında yemıyor ben yedırmeye calısıyorum yemeyınce baska yapılıyor vs:KK43:(
ama bugun epey kotuyum suan mıdem bulanıyo off
babamız zaten cok yardımcı gece mamaları ondan sorulur ben kalkmıyorum:)):KK53:

hergun yıyor tabı hemde kac sefer aslında yemıyor ben yedırmeye calısıyorum yemeyınce baska yapılıyor vs:KK43:(
ama bugun epey kotuyum suan mıdem bulanıyo off
babamız zaten cok yardımcı gece mamaları ondan sorulur ben kalkmıyorum:)):KK53:

ikiz sahibi olmak gibi birşey olacak senin için.inşallah hamileliğin problemsiz geçer :nazar::nazar::nazar:

KIzlar ben daha hastane doktor belirleyemedim ya
İStanbul avrupa yakasındayım..Türkiye hastanesinde doğurdum ilk kızımı Dr.ayşe dumandı ayrıldı hastaneden...ne yapsam bilmiyorum nereye gitsem...çok karasızım bana yakın kimler var acaba tavsiye edebileceğiniz dr. varmı??

bu arada şikayetlerim var ilkinde hiç bu kadar olmadım daha ilk haftalardayım ama ellerim şiş kalkıyorum yataktan ayaklarıma batıyor halılar yüzüklerimi çoktan çıkardım parmaklarım acıyor sanırım magnezyum erken başlayacak :KK6:
birde çok agresifim sinirliyim kalp kırıyorum ben yaaaaa...:KK25:

işte bişey yazıyorum bana kimse cvp vermiyo ama :KK25::KK25::KK49::KK50:
ben zaten ortadayım ocak annesi olucam galiba öffff....31 aralık gecesi doğurcam ben :KK52:

kzlarrrr ben cok yıyorum ve yedıkten sonra pısman oluyorummm.çünkü;acayıp derecede sıkıstırıyor benı nerdeyse nefes alamıyorum. bebeğe bırsey olur mu yaa:KK43:(( ama cok acıkıyorumm mıgdem sısıyor bu seferde .bunun dısında da sırtım ve karnım agrıyor hala neden kiiii?

İStanbul avrupa yakasındayım..Türkiye hastanesinde doğurdum ilk kızımı Dr.ayşe dumandı ayrıldı hastaneden...ne yapsam bilmiyorum nereye gitsem...çok karasızım bana yakın kimler var acaba tavsiye edebileceğiniz dr. varmı??

bu arada şikayetlerim var ilkinde hiç bu kadar olmadım daha ilk haftalardayım ama ellerim şiş kalkıyorum yataktan ayaklarıma batıyor halılar yüzüklerimi çoktan çıkardım parmaklarım acıyor sanırım magnezyum erken başlayacak :KK6:

Doktor ve hastane konusunda ne yazıkki sana yardımcı olamayacağım.istanbulu hiç bilmiyorum.
benim canım sürekli tuzlu ve ekşi yemek istediği için sanırım ödemde yapıyor davul gibi bir karnım var hamile kıyafetleri almayabaşladım.sonra düşünüyorum acaba tüm bunlar psikolojik mi inan bilmiyorum.bazen amaan boşver hamileyim ben diyorum bazen daha şimdiden böyleyse sonumuz nasıl olur diyorum. kafam çok karışık bu konularda:KK37:

kzlarrrr ben cok yıyorum ve yedıkten sonra pısman oluyorummm.çünkü;acayıp derecede sıkıstırıyor benı nerdeyse nefes alamıyorum. bebeğe bırsey olur mu yaa:KK43:(( ama cok acıkıyorumm mıgdem sısıyor bu seferde .bunun dısında da sırtım ve karnım agrıyor hala neden kiiii?

arkadaşım niye pişman oluyorsun.hamilelik hayatın boyunca vicdan azabı çekmeden yemek yiyebileceğin tek dönem:KK1::KK1::KK1: bence keyfini sür mercimeğim besleniyor ohhh yarasın de geç :KK49:

hayatım umarım böyle devam edersin. ye boşver sıkıştırsın ama inş mide bulantın olmaz bende ılk çok yiyordum dediğin gibi şişiyordum ama şimdi yediğim herşeyden tiksiniyorum 3 haftadır ağzıma severek bir lokma koymadım hep zorla. yiyebilirken ye şişkinlik için bol meyve ve su içmeni tavsiye edebilirim rahatlatır. umarım böyle devam edersin :)

hayatım umarım böyle devam edersin. ye boşver sıkıştırsın ama inş mide bulantın olmaz bende ılk çok yiyordum dediğin gibi şişiyordum ama şimdi yediğim herşeyden tiksiniyorum 3 haftadır ağzıma severek bir lokma koymadım hep zorla. yiyebilirken ye şişkinlik için bol meyve ve su içmeni tavsiye edebilirim rahatlatır. umarım böyle devam edersin :)

doktor bulantıların için ne diyor ne zaman geçecekmiş?

canım çok erken değilmi şişmeler için tuzlu falanmı yiyorsun öyleyse tuzu azalt ve bol su tüket şimdilik tavsiyem böyle :2::2:

X