2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ben evde bir koca ile zorlanıyorum allah sizlere kolaylık versin.evi bol bol havalandırmaya çalışın kokular konusunda çok hassasız bu ara:KK49:

zormus ama olsun sabrın sonunda bır kardes daha gelcek kızıma:)
yaa tatlım yumurta kokusu bıde has koy yumurtası oldugunu dusunursen acık havada acsan ıcını cumle alem kokar:))ıgrenc yaa napcas bılmem

zormus ama olsun sabrın sonunda bır kardes daha gelcek kızıma:)
yaa tatlım yumurta kokusu bıde has koy yumurtası oldugunu dusunursen acık havada acsan ıcını cumle alem kokar:))ıgrenc yaa napcas bılmem

ahh ya hergün yemek zorunda değilmi?yoksa hafta sonları babaya bırak bu işi derdim:KK1::KK1::KK1:
yada akşamları babası yedirse olabilirmi?

melos tuzlu yiyormusun acaba tansiyonundan mı oluyor?biliyorsun ben fare gibi sürekli peynir yiyorum tuz tansiyonumu düzenliyor olabilir.

canım çok yememeye çalışıyorum ama leblebi falan yıyorum tuzlu çubukta yıyorum. ödem yapıyormuş tuz şu dönem şişmeye başlarmışız çok yersek

kızlar tünaydın ::)) anca pc başına oturabildim ve sadece 5 dk.malum sabah kalk oğlanı okula götür,kahvaltı et evişi yemek çamaşır derken anca vakit bulabiliyorum.ikinci olunca o zaman napçam bilmiyorum :/ allah yardımcımız olsun.kızlar benim geçen hafta 3 gün süren bulantım ve kusmam geçti inşallah bi dahada olmaz.oğlumda tam 5 ay sürmüştü o zaman rahattım sürekli yatıp dinleniyodum şimdi tekrarlamasından korkuyorum.malum şimdi sorumluluklarım daha fazla.allah miğde bulantısı yaşayanlara yardım etsin.pozitif düşünmek çok iyi geliyor.ben azcık daha işe devam edeyim 1 saatim kaldı oğlanın eve gelmesine o gelene kadar herşeyim bitsin.kendinize ve cücüklerinize iyi bakaın...

Herkese merhaba..

Uzun zamandır takip ediyorum topici fakat yazmak için hamileliğimin kesinleşmesini bekledim. Çok şükür bugün kalp atışlarını duyduk. Allah nasip ederse 13 Aralık tahmini doğum tarihim. Bu 2.bebeğim, 6 yaşında bir oğlum var. Allah hepimize yavrularımızı kucaklamayı ve o süt kokularını içimize çekmeyi nasip etsin. Amiiiiinnnn..:KK16:

Herkese merhaba..

Uzun zamandır takip ediyorum topici fakat yazmak için hamileliğimin kesinleşmesini bekledim. Çok şükür bugün kalp atışlarını duyduk. Allah nasip ederse 13 Aralık tahmini doğum tarihim. Bu 2.bebeğim, 6 yaşında bir oğlum var. Allah hepimize yavrularımızı kucaklamayı ve o süt kokularını içimize çekmeyi nasip etsin. Amiiiiinnnn..:KK16:

Amiiiiin:KK16: hoşgeldin:KK49:

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
autumnleaf-İstanbul-çalışmıyorum(KPSS ye hazırlanıyorum)
anestek- istanbul - çalışıyorum

burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım

sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum

tamarix-bursa-çalışıyorum
maya887-bursa-çalışmıyorum iyiki yoksa işte de uyurum ben

ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:

obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)

Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)

Fikirolog - izmir - çalışmıyorum

hurser-manisa-çalışıyorum

PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))

Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

yakamoz1910- urfa- çalışıyorum

kızlar eksik varmı gözümden kaçmış olabilir
yakamoz urfa merkezdemisin benim eşim birecikli daha 15 gün önce oradaydık

tatlım bende konya kpss calısyorum

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
autumnleaf-İstanbul-çalışmıyorum(KPSS ye hazırlanıyorum)
anestek- istanbul - çalışıyorum

burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım

sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum

tamarix-bursa-çalışıyorum
maya887-bursa-çalışmıyorum iyiki yoksa işte de uyurum ben

ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:

obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)

Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)

Fikirolog - izmir - çalışmıyorum

hurser-manisa-çalışıyorum

PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))

Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

yakamoz1910- urfa- çalışıyorum

kızlar eksik varmı gözümden kaçmış olabilir
yakamoz urfa merkezdemisin benim eşim birecikli daha 15 gün önce oradaydık

cnm bir önceki listede vardım bunda yokumm:KK14:

günaydın anneler

cereyan - aydın - çalışıyorum

kızlar bende bulantı falan yok sadece göğüslerde hassasiyet vardı artık oda geçti
bide bu günlerde acayip depresifim nedense herşeye ağlayasım geliyor küçücük şeylere dünyanın sonu gibi üzülüyorum

ben evde bir koca ile zorlanıyorum allah sizlere kolaylık versin.evi bol bol havalandırmaya çalışın kokular konusunda çok hassasız bu ara:KK49:

aynen kokular dahı bahvedıyor ınsanı benım bulantılarımda cok kotuu basımın yerınden kaldıramıyorum yarın dr gıdecegım kalp atısalrını duymak ıcın dua edın kızlar gzuel haberlerle doneyım bukadar gelebıldık barı sonuna kadar hersey gzuel olsun..hepımız ıcın......

günaydın anneler

kızlar bende bulantı falan yok sadece göğüslerde hassasiyet vardı artık oda geçti
bide bu günlerde acayip depresifim nedense herşeye ağlayasım geliyor küçücük şeylere dünyanın sonu gibi üzülüyorum

uçan kuşa bile bakıp ağlayan biri olarak hoşgeldin aramıza:KK1::KK1::KK1:

günaydın anneler

Aynen, bende de fazlasıyla var bu. Durup dururken yaşlar akmaya başlıyor gözümden :KK43:

Herkese merhaba..

amın tatlımmm ..canım sen tecrubelı annesın gebelıktekı bulnatıların nasıldı oglun varmı oglunda nasıldı sımıdıkı gebelıgın de nasılsın senınle dogum tarıhlerımız cok yakın benım mıgde bulantılarım cok kotu kız cocugu cok mıgde bulnatısı yaparmıs boyle duydum ne kadar aslı var yok bılemem ama b bulantıalr barı ıns 3 ay surer dılerım allahtan...bende yarın gdıecegım kalp atsıalrını dınlemeye bakalım guzel haberlerle donerım ıns...

aynen kokular dahı bahvedıyor ınsanı benım bulantılarımda cok kotuu basımın yerınden kaldıramıyorum yarın dr gıdecegım kalp atısalrını duymak ıcın dua edın kızlar gzuel haberlerle doneyım bukadar gelebıldık barı sonuna kadar hersey gzuel olsun..hepımız ıcın......

inşallah yarın güzel haberlerini alırız:nazar::nazar::nazar: yatıp kalkı hepimize dua ediyorum. hayırlısıyla Aralık ayına ulaşabilip kuzularımızı kucaklarımıza alabilseydik:KK49:

gecen hafta doktora gittiğimizde kalp atışlarını duyamamıştık, ben radyoloji ultrasonda çalışıyorum kendimi tutmaya calışıyorum doktoruma bir kez daha baktırsammı acaba yoksa haftaya kadar kadın doğum randevumu beklesemmi çok kararsız kaldım

X