2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

sağol canım oradan arkadaşa geçeceğim bütün gün yatacağım onunda kızı var o ikisyle oynayacak :)))

canım tecrübeli annemiz sana birşey sorabilirmiyim
dün geceden beri bende ateş var öyle çok yüksek değil ama yüzüm sıcacık
normal yollarla nasıl düşer bu ateş doktorumu aradım ilerlerse sabah akşam alfosilin 1 gr ve günde 1 tane minoset iç dedi ne yapmalıyım sence:44:

:nazar: günaydın 2012 nin en güzel anne ve cücükleri bulantılar ne durumda ??

günaydın teyzesi:KK16: valla benim fasulyem yan gelmiş yatıyordur diye düşünüyorum:KK49:.bende bulantı olmuyor ama dün anne olanlar grubu şunu tavsiye etti daha gözünü açıp yataktan kalkmadan birkaç tane tuzlu çubuk kraker yiyip biraz bekleyecekmişsin.O zaman bulantıya iyi geliyormuş.

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
autumnleaf-İstanbul-çalışmıyorum(KPSS ye hazırlanıyorum)
anestek- istanbul - çalışıyorum

burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım

sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum

tamarix-bursa-çalışıyorum
maya887-bursa-çalışmıyorum iyiki yoksa işte de uyurum ben

ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:

obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)

Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)

Fikirolog - izmir - çalışmıyorum

hurser-manisa-çalışıyorum

PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))

Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

yakamoz1910- urfa- çalışıyorum

kızlar eksik varmı gözümden kaçmış olabilir
yakamoz urfa merkezdemisin benim eşim birecikli daha 15 gün önce oradaydık

canım karaköprüdeyiz.2 yıldır burdayız.birecik çok güzel.

günaydın teyzesi:KK16: valla benim fasulyem yan gelmiş yatıyordur diye düşünüyorum:KK49:.bende bulantı olmuyor ama dün anne olanlar grubu şunu tavsiye etti daha gözünü açıp yataktan kalkmadan birkaç tane tuzlu çubuk kraker yiyip biraz bekleyecekmişsin.O zaman bulantıya iyi geliyormuş.

ahhhh ahhhhh yapmadığım ne kaldı bilmiyorum ama hiç bir faydası yok :) benim tosunum beni yoruyo. maşallah demek lazım senın gibilere :nazar:

canım tecrübeli annemiz sana birşey sorabilirmiyim
dün geceden beri bende ateş var öyle çok yüksek değil ama yüzüm sıcacık
normal yollarla nasıl düşer bu ateş doktorumu aradım ilerlerse sabah akşam alfosilin 1 gr ve günde 1 tane minoset iç dedi ne yapmalıyım sence:44:

arkadaşım elbette tecrübeli anneler ve dotorlar daha iyi biliyorlardır ama ben ilaç kullanmamaya çalışıyorum.sonuçta kimyasal onlar.
bende çocukluğumdan beri yüksek ateş problemi var çok ateşim çıktığında soğuk bez ile kompres yaparlardı belki sende de işe yarar.

ahhhh ahhhhh yapmadığım ne kaldı bilmiyorum ama hiç bir faydası yok :) benim tosunum beni yoruyo. maşallah demek lazım senın gibilere :nazar:

melos tuzlu yiyormusun acaba tansiyonundan mı oluyor?biliyorsun ben fare gibi sürekli peynir yiyorum tuz tansiyonumu düzenliyor olabilir.

arkadaşım elbette tecrübeli anneler ve dotorlar daha iyi biliyorlardır ama ben ilaç kullanmamaya çalışıyorum.sonuçta kimyasal onlar.
bende çocukluğumdan beri yüksek ateş problemi var çok ateşim çıktığında soğuk bez ile kompres yaparlardı belki sende de işe yarar.

sorma valla elimde bezle dolaşıyorum duş aldım akşam şimdi vucudum soğudu sadece başımda kaldı ve hafiften terlemeye başladım iyiye gidiyorum herhalde sence bende ilacı içmemem taraftarıyım gece yükselirse diye soruverdim doktora olmazsa allah korusun acile giderim en iyiysi

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
zeyon - istanbul çalışmıyor
biftek- edirne-çalışıyorum
burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım
sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum
tamarix-bursa-çalışıyorum
eslem4847- bursa-çalışmıyor
ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:
seastire- kocaeligebze-
obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)
Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)
Fikirolog - izmir - çalışmıyorum
hurser-manisa-çalışıyorum
PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

Bende İstanbuldayım çalışmıyorum 15 aylık oğlum var şimdilik ona bakıp ikinciyi bekliyorum :emir_bebek:

evet tatlım banada dün sağlık ocağındaki ebe dedi başının ucunda çubuk kraker olsun kalmadan 1 kaç tane ye didi . bide kızlar hemen kalkmayın yatakdan önce oturun sonra kalkın bunuda ebe dedi

sorma valla elimde bezle dolaşıyorum duş aldım akşam şimdi vucudum soğudu sadece başımda kaldı ve hafiften terlemeye başladım iyiye gidiyorum herhalde sence bende ilacı içmemem taraftarıyım gece yükselirse diye soruverdim doktora olmazsa allah korusun acile giderim en iyiysi

sirkeli su en iyisi aslında hemen düşürür fakat küçük çocuklarda ani sıcaklık düşüşü nedeniyle önerilmiyor. hem kokusu hemde ani düşüş senide zorlarmı bilemiyorum

bulantım yok dıordum uc gundur felaketım
bugun kızımın kahvaltısını hazırladım ıcındekı yumurta mıdemı bulandırdı ne yedımse cıktı:KK43:(
halada mıdem calkalanıyor leblebı yıyorum suyunu alsın dıe.yınede ayaga kalksam cıkaraacak gıbıyım.bır bebekle zormus hamılelık galıba:KK43:(

sirkeli su en iyisi aslında hemen düşürür fakat küçük çocuklarda ani sıcaklık düşüşü nedeniyle önerilmiyor. hem kokusu hemde ani düşüş senide zorlarmı bilemiyorum

sağol tatlım uygulayayım hende biraz yatayım bari çok sağol ilgin için kendinize dikkat edin öptümmmm

Selam kızlarrrr dün sonunda iyi bir dr a gittim rahatladım artık kafam daha rahat oleyyy kalp atışları için haftaya gidecegiz agrım normalmiş yani ben boşuna pimpirikleniyor musum

bulantım yok dıordum uc gundur felaketım
bugun kızımın kahvaltısını hazırladım ıcındekı yumurta mıdemı bulandırdı ne yedımse cıktı:KK43:(
halada mıdem calkalanıyor leblebı yıyorum suyunu alsın dıe.yınede ayaga kalksam cıkaraacak gıbıyım.bır bebekle zormus hamılelık galıba:KK43:(

ben evde bir koca ile zorlanıyorum allah sizlere kolaylık versin.evi bol bol havalandırmaya çalışın kokular konusunda çok hassasız bu ara:KK49:

X