2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

slm bayanlar bişey sorcam yardımcı olurmusunuz.
Benim çok kaşıntı ve yanmam var bunun için travazol krem kullansam bebeğime bi yan etkisi olurmu bi fikriniz varmı doktorumada ulaşamadım soramadim

doktora ulaşmadan kullanma istersen.bana basit bir sivilce ilacı için bile hayır dedi.

kızlar ben geldim dr çok şükür herşey ylunda kalp atışınıda duyduk çok şükür.minicik ama pıtpıt görünüyor kalbi mercimeğimin :) allahım herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı.

ayyy hadi gözün aydın canım kaçıncı ultrasyona girişin üstten bakıyorlar degil mi

slm bayanlar bişey sorcam yardımcı olurmusunuz.
Benim çok kaşıntı ve yanmam var bunun için travazol krem kullansam bebeğime bi yan etkisi olurmu bi fikriniz varmı doktorumada ulaşamadım soramadim

bu krem bildiğim kadarıyla kortizonlu diye biliyorum.benim fikrim dr sormadan kullanma derim.

yakamoz1910-aslen adanalıyım ama görev sebebiyle ş.urfadayız-sınıf öğretmeniyim

bugün bizde doktorumuza gittik.keseyi gördük.doktor 5 mm. dedi fotomuzuda aldık çok şükür.ama bizim doktor hiçbişey konuşmadı beslenme konusunda dikkat etmem gerekn şeyler var mı dedim.yok dedi istediğin herşeyi yiyebilirsin dedi.vitamin ve folik asit verdi.15 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi.bu aşamada söylenecek başka bişey yok mu?ben bişeyler konuşur anlatır diye düşünüyodum.ama doktor hiçbişey söylemedi.aynı doktora 4 ay önce gitmiştim.dış gebelik teşhisi konmuştu.gerek ameliyatla ilgili gerek dış gebelikle ilgili gerekse ameliyat sonrası yapmam gerekenlerle ilgili çok açıklayıcı konuşmuştu.bu yüzden aynı doktora devam etmek istedik ama bugün hiçbişey söylemeyince kafamda bi soru işareti oluştu.sizce benim mi beklentilerim çok yoksa doktorda mı bi sorun var hiçbişey anlatmıyo????*

Seninle aynı dönemde düğünlerimiz oldu. Bende 18 haziranda evlendimm.. Hamileliklerimiz de 1 hafta arayla :) Bende sat 23 şubat :) muhtemelen doğum tahiri 30 kasım :)
Hadi hayırlısı olsunn :)

Aaaa evet guzel tesadüf :)benim düğünüm 11 Haziran'da oldu.benim sat 1 Mart muhtemel dogum da 6 Aralık ama sat ile bebek uyuşmuyor ultrasona gore bebek 6+5.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…