2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ben yemek yapamıyorum soğan kavuramıyorum asla :KK28: nolucaz bilmem baba isyan edecek yakında :KK1:

cnm bebişler okadar kıymetli oluyorki ben bütün gün yatıyorum eşim akşam geliyor yemek hazırlıyor sofrayı yapıyor sonrada topluyor yatmadan öncede meyve tabağı hazırlar bana böyle zamanlarda zor gelmez onlara

cnm bebişler okadar kıymetli oluyorki ben bütün gün yatıyorum eşim akşam geliyor yemek hazırlıyor sofrayı yapıyor sonrada topluyor yatmadan öncede meyve tabağı hazırlar bana böyle zamanlarda zor gelmez onlara

valla yapıcak bişey yok zaten.elimizde değil çok tuhaf bi his..ben de isterim hapurküpür yemek ama :KK1:

danışmanı olduğum fabrikanında yemeği kötüydü öğlen dalga geçtik:KK14: ben ne pişirsem bu akşam hiç bilemedim şimdi :KK28:

cnm konserve al yada garnitüğr en kolayı bide makarino haşla tamam işte

sağolsun benim kocişte yapar..

kızlar bebişşinize günlük tutyormusunuz ben tutuyprum..hergün düzenli yazamasamda yazıyorum herşeyi

türk erkeklerinde eger adam ısrarla annesı haksız da olsa onun tarafını tutuyorsa pılını prtını toplamak hatta boyle adamlarla evlenmemek en mantıklısı elbettekı. ama nedense bızım kadınlarımız bagımlılıgından sabrettım ben ozverıde bulundum degerımı bir gun anlar demeyı tercıh edıyor . cogu zaman da cocukları bahane ediyor. halbukı guclu olup aldatılma vb durumlarda cocuklara ragmen ayrılınsa uzun vadede nesıllere daha cok faydamız olacak..
cunku affedılen bir kere aldatmıs erkegın hıc aldatmamıs bir erkege gore aldatma oranı herzaman cok daha yuksek..
anne bagımlılıgına da gelınce bukonu cok uzun ve derdın bir konu ama özetle erkek eger objektif nbbakıp haklı olanı haklı oldugunda tutmayı bılmıyorsa neden kendını ezdıresın hemde aynı yastıga bas koydugun adama..
herseyden once birey odlguunuzuu unutmayın ve ayaklarınızın uzerınde durun bir sekılde.
calısmak gerekıyor evde oturan kadın ehrzaman bagımlı her konuda.. ama bakıyorum da tek amacı kadınların cocuk yapmak.. cocuga gelene kadar bir bakın adam gibi degecek bir adamdan mı cocuk yapmak ıstıyorsun yoksa salak gibi sana daha cok baglansın dıyemı cocuk yapıyorsun. eger oyleyse bitmişsiniz sımdıden soyleyeyım..

arkadaşım şakamısın sen hamile kalmayı planlayan lara yazsan bunları daha mantıklı değil mi
elinde yeterki meslek olsun aldatmayı geç eşimize yada bize ne kadar ömür biçildiğini kzim biliyorki
bizde eşimizde bir anda çocukla başbaşa kalabilirirz
ben kızımım bizim için yaptım şimdikinide daha çok kızım için yapt

süper olurr sekerim yaaa benim bir dr bulmam lazım istedigim gibi

benim arkadaşım var düşük ve problemli gebelik geçirmişti dr. unun adını sorarım bende

kanaası yada lekelenesi olanlar progestanı içiyormusunuz yokssa fitil olarakmı kullanıyorsunuz

ben önce hap olarak kullandım sonra iğne iğnem dün bitti bugün gidiyorum kontrole muhtemelen hpa çevirirr
ama fitil olarak alınınca 2 katı etki ediyor aklınızda olsun

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
zeyon - istanbul çalışmıyor
biftek- edirne-çalışıyorum
burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım
sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum
tamarix-bursa-çalışıyorum
eslem4847- bursa-çalışmıyor
ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:
seastire- kocaeligebze-
obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)
Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)
Fikirolog - izmir - çalışmıyorum
hurser-manisa-çalışıyorum
PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

bız bhem masallah derız hemde yerız bunu yerız ben ahdettım cıkınca ılk ayagnı ısırcam benım fasulyenınnn
bende öyle diyorum bi gelsin poposunu ısırcam :)))

maşallah benim tostikime beee :nazar: bu da sola yaslanmış,seni cücük seni :KK1:
canım sola yaslanınca noluyor ki...
:))
teşekkür ederiz bu arada teyzesi....
:)))
E maşallah o zaman, gözün aydın.
teşekkür ederiz teyzesi :))

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım
sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum
tamarix-bursa-çalışıyorum
ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:
obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)
Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)
Fikirolog - izmir - çalışmıyorum
hurser-manisa-çalışıyorum
PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

autumnleaf-İstanbul-çalışmıyorum(KPSS ye hazırlanıyorum)

kızlar ben geldim dr çok şükür herşey ylunda kalp atışınıda duyduk çok şükür.minicik ama pıtpıt görünüyor kalbi mercimeğimin :) allahım herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı.

kızlar ben geldim dr çok şükür herşey ylunda kalp atışınıda duyduk çok şükür.minicik ama pıtpıt görünüyor kalbi mercimeğimin :) allahım herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı.

çok sevindim tatlım gözün aydın. inş bizede nasip etsin Allahım:nazar::nazar:

slm bayanlar bişey sorcam yardımcı olurmusunuz.
Benim çok kaşıntı ve yanmam var bunun için travazol krem kullansam bebeğime bi yan etkisi olurmu bi fikriniz varmı doktorumada ulaşamadım soramadim

X