2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ben de istanbul-sağlık personeliyim.anestezı teknıkerıyım. ve hergun normal dogum sezeryana gırıyorum. hergun ultrasonda bebeklerı ızlıyorum.ve calısmak durumundyaım. benım durumumu dusunun herseyden bırsey cıkartıyorum cunku herseyı bılmek ve gormekk bıraz urkutucu...

Son düzenleme:
ayrıca arkadaslarrrr bugun ıs yerındekılerın sol kasıgımda kı sızı ve hassasıyetten dolayı belkı kıst vardır ya da sorun vardır deyıp ıcıme kurt dusurmelerıylee dr. soyleyıp ne olabılır dıye gıttıgımde uterusumun gayet temız oldugunu herhangı bırsey olmadıgını ve zayıf olmamdan dolayıı (zayıflıgının avantajı) bak mınıcık bır kesen olusmus dedı.ama su anda buna takılmayalım daha cok kusuk daha sonrakı haftalarda gel bakalım adetının ustunden 14 gun gecmesı gerek bellı olması ıcın dedı. ama benım bebegım bu kadar kucukken kesesını gormus olmak bıle bır mucızeee.... tum gormek ısteyenlere rabbım nasıp etsın ınsallahhh

Aaaa evet guzel tesadüf :)benim düğünüm 11 Haziran'da oldu.benim sat 1 Mart muhtemel dogum da 6 Aralık ama sat ile bebek uyuşmuyor ultrasona gore bebek 6+5.

ay onu bende çözemedim :) Nasıl hesaplanıyor. benimki ultrasona göre 8+4 filan şimdi.. Neye göre hesabımızı yapıcaz anlamadım valla :)

gözün aydın inşallah 15 gün sonra kalp atışlarınıda duyarsın

slm kızlar nasılsınız
ben daha yeni uyandım zaten uykucuydum şimdi neredyse 24 saat uyucam
ya kızlar biraz yavaş yazın hızınıza yetişemiyorum bugün yazılanları okuyana kadar canım çıktı

maya887-bursa-çalışmıyorum iyiki yoksa işte de uyurum ben

Kızlar ben pek anlamadım, neden bu kadar olumsuzsunuz veya her dakikayı ileride kötü şeyler olabilir diye mi yaşıyorsunuz..Bu düşünceler eşlere olan güven eksiklğinden mi kaynaklanıyor yoksa boşanmayı bu kadar basite almaktanmı..

Zamanında annelerimizde sıkıntılar çekmiştir sabretmişlerdir, yeri gelir adam karısının kötü huyuna sabreder ileride düzelmesi için çabalar sarfedilebilir ,evliliği kurtarmak için bazı fedekarlıkların yapılması gerekmiyormu sizce?

Boşanmak bu kadar kolaymı?
artık insanlar ''anlaşamazsam boşanırım zaten'' düşüncesiyle evlendiği için bu kadar boşanmalar arttı bence.

geçende tv de mehmet ali erbili izledim; diyor ki '' boşandıktan sonra oğlum bana geldiğinde, akşam olup annesine geri dönmek zorunda olduğunda onu göndermek o kadar ağrıma gittiki, bu denli zor bir duygu olduğunu bilseydim boşanmazdım'' ben bunu dinledikten sonra aklıma gelen aslında biraz evlilikleri için fedekarlık, sabır gösterselerdi boşanmama ihtimalleride vardı ama kendi egoları için boşanıyorlar..

son olarak;

insan güven duyduğu, kendisine saygı duyan bir insandan çocuk sahibi olmak ister. Böyle ortamda hamilelik yaşayan birinin pozitif düşüncelere sahip olması gerekirken,hamileliğini her an eşten ayrılma ihtimaliğini düşünerek geçirmenin mantığını anlamadım..

bir de nedense ev hanımı olunca ezilme, çalışınca saygı duyulma imajı çiziliyor... bence bu kadının çalışıp çalışmamasıyla değilde tamamen erkeğin karakteriyle,vicdanı durumuyla alakalı.

sucukluyumurta birşey soracağım.hiçmi hurma yok hiçmi soda içmeyeceğiz yoksa sadece abartmayacakmıyız?
benim doktorum istediğini ye iç ama abartma dedi
tatlım hurma yeme dedi çok canım isterse 1 tane yiyebilirmişim ama çok yemem kramplara sebep olurmuş..soda içinse hiç içme dedi hatta şaşırdım ben bi tane içmeye çalışıyodum..şuan gerek yok bize 2.5 lt su iç o mineralller sana yeterli dedi..su için de pınar-aroma yada saka marka al dedi..ph açısından bu 3ünü önerdi...
çok haklısın biz internet kurtları bile çok bilmekten kafayı yiyoruz ki sen doğrusunu biliyosun bi de ,oyy düşünemiyorum
15 gun sonra gorurmuyumm gercektennn ayyyy tuhaf bır duyguu yaa :
görürsün tabi annesiiiii,bak bize
canım haklısın ama bu konular burada hiç konuşulmuyodu zaten ta ki bugun dışarıdan bi arkadaşın pat diye bişiler yazıp çıkmasına kadar... bikaç cevap verildi,sen onlara denk geldin..yoksa mutluyuz mutlusunuz mutlular

çok haklısın biz internet kurtları bile çok bilmekten kafayı yiyoruz ki sen doğrusunu biliyosun bi de ,oyy düşünemiyorum

görürsün tabi annesiiiii,bak bize

canım yaa cok heyecanlanıyorum. ınsallahhh. annsiiii bıle yazman benı heyecanlandırmaya yetıyorrr:)))))))))

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
autumnleaf-İstanbul-çalışmıyorum(KPSS ye hazırlanıyorum)
anestek- istanbul - çalışıyorum

burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım

sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum

tamarix-bursa-çalışıyorum
maya887-bursa-çalışmıyorum iyiki yoksa işte de uyurum ben

ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum

obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)

Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)

Fikirolog - izmir - çalışmıyorum

hurser-manisa-çalışıyorum

PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))

Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

yakamoz1910- urfa- çalışıyorum

kızlar eksik varmı gözümden kaçmış olabilir
yakamoz urfa merkezdemisin benim eşim birecikli daha 15 gün önce oradaydık

biz de kontrole gittik bugün büyümüşüz biraz daha içerde yine kanama alanı var ama en azından bu sefer göbekten rahat göründü
ultrason kağıdını masada unuttum kızımda ağlıyordu tekrar çıkıp almadım
kan sulandırıcı iğneye başlıyoruz
sabah progestan iğne akşam fitil şeklince hap içilecek bir problem olmadıktan sonra haftaya cuma kontrol 8 haftayyı bir geçsek biraz rahatlasak diyor

oooyyyy oyyy oyyy valla ssardıra sardıra okudum gözlerim yoruldu bir gün boş bırakmaya gelmiyonuz ha,bişey değil sohbetten geri kalıyorum..
şu önce kötü hgaberi verme işini bende yaşadığım ilk 2 ayı dolmadan hamilemiyim değilmiyim anlamamıştım ,yok dış gebelik ,yok boş gebelik,yok kalp atışlarını duyamıyoruz illa o 9 haftayı doldurtuyorlar oh be demek için ama hiç değilse kızım 40+6 da doğdu içerde epey kaldı yani
şu anki durumum bende bilmiyorum ya,çok sinirliyim herkesi kırıyorum sonra gidip özür diliyorum sigara içiyordum hamileliği öğrenince bıraktım birden bırakmak zor geldi sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…