2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

benden 3-4 tüp kan aldılar birde idrar tahlili yaptılar.idrarı tam bilmiyorum ama kansızlık varmı diye baktı,hepatite bakıldı,troidlere bakıldı.
açlık kan şekerimi henüz yaptırmadım.

aynen hepsini yaptırdım dünya kadar daha tahlil istedi dosyamda olmalıymış artık özel hastahaneler ticarethane hiç güvenilmiyor. sigorta desen yoğunluktan insanı kadavra yerine koyuyorlar hiç bir değerin yok onların gözünde.

Ah canım çalışanlarında hali çok zor allah kolaylık versin birde bulantı o halde bide kıyafetmi düşünceksin boşver hayatının en free zamanını yaşıyosun hamilesin ve kimse umrunda değil boşveer evet çok erken bende kızdım annemlere ama napiim içim gidiyor allahım en güzellerini almayı nasip etsin zamanı gelince

Sende benim gibi şanslıymışsın şimdiden koli koli kıyafeti var bebişimin bizim ailenin 8. torunu olcak benim mercimeğim baba tarafınınsa ilk iki tarafta çıldırmış durumda tutabilene aşkolsun

ya kızlar ne tahlilleri istediler sizlerden çok şey yaptırdınızmı dünyanın tahlilini yaptırmıştım dr değiştirdim bir dünyada o yaptırmamı istedi neymiş eksıklerım varmış falan .

yaptırdığun tahlilleri neden bi daha istediki elindekileri göstermedin bu doktorlar çok hain ya iin ucunda para olunca bide hassas dönemdesin herşeye evrt diyosun bebeğime biley olmasın diye ahh ah

sağol teyzesi.bende bu kadar olmasa bende alırdım yavaştan.o alt eşofmanlar filan çok gidiyor,tam tulum tavsiye etmiyoruz(ikiz tecrübelerimden)giydirip soymak biraz zor.birde kesinlikle ve kesinlikle nakışlı üst alacağın zaman içini çevirip bak(atlet body gibi) o nakışlar bebişi tahriş ediyor. tulumlarda çok önemli değil içine başka birşeyler daha giydiriliyor nasıl olsa (önce teyze sonra anne olmanın faydaları)

kızlar bol bol zıbın felan alın en çok onlar rahat ve ii oluyo bende bebişimin kalp atışlarını duyim yavaş yavaş almaya başlıcam Allahın izniyle. kendimi bebek reyonundan alamıyorum

tahlilerini diğer doktordan alamıyormusun?kan ver ver nereye kadar zaten çok bulantın var.çdiğer doktorunu arayıp iste bence

yaptırdıklarımı verdım onların içinde eksik varmış anlamıyoruzkki terımlerı ne neler istiyorlar bilmiyorum aynen herşeyleri para olmuş durumda

tahlilerini diğer doktordan alamıyormusun?kan ver ver nereye kadar zaten çok bulantın var.çdiğer doktorunu arayıp iste bence

hayatım eski tahliller var zaten hiçde problem yok ama eksikmiş onlar başka şeylerde olmalıymış ne ne kadar doğru ve olması gerekli bilmiyoruz

yaptırdıklarımı verdım onların içinde eksik varmış anlamıyoruzkki terımlerı ne neler istiyorlar bilmiyorum aynen herşeyleri para olmuş durumda

bende çok para verdim.doktor olsak anlayamayız ayrıca anlasakta onlar isteyecek başka birşey bulurlar.boşver hiç takma kafana sağlığımız için ne yapalım.

bende çok para verdim.doktor olsak anlayamayız ayrıca anlasakta onlar isteyecek başka birşey bulurlar.boşver hiç takma kafana sağlığımız için ne yapalım.

aynen öyle yapacak bişey yok ama insanı keriz yerine koyuyorlarya sinir oluyorum
neyse sağlıkla kucağımıza alırız inş. cücükleri. ya bide bişey sormak istiyorum daha erken ama doğumu nasıl düşünüyorsunuz normal sezeryan ?

kızlar bol bol zıbın felan alın en çok onlar rahat ve ii oluyo bende bebişimin kalp atışlarını duyim yavaş yavaş almaya başlıcam Allahın izniyle. kendimi bebek reyonundan alamıyorum

benim eşimde her markete gittiğimizde bebek bezi reyonunda buluyor kendisini

Allah kısmet eder o günleri görürsem ve normal doğum yapabilirsin denirse normal doğum yaparım.Herşeyin doğalı güzel ve sağlıklı diye düşünüyorum

ben ah ettim valla bi tek hastane çıkışı alcam ama kayınvalidem ve annemi dürtücem şuu alın bunu alın diye tünüycem başlarına ben doğana kadar almıycam dedim

ben ah ettim valla bi tek hastane çıkışı alcam ama kayınvalidem ve annemi dürtücem şuu alın bunu alın diye tünüycem başlarına ben doğana kadar almıycam dedim

dayanamazsın ki zaten ilk bebekte kız tarafı hazırlık yapar derler bizde.yatağı yorganı beşiği kıyafeti kız tarafına ait denir.
kardeşimde de kayınvalidesi filan aldı ama çoğunu biz yaptık.

yengem bugün öğrendi hamile olduğumu hemen bitane battaniye ve yelek örneği görmüş onu söylüyo bana elindeki işin bitince kesein başlar çok merak ediyolar bide beni çok sevdiği için benim bebişim çok şanlı olcak Allahın izniyle. anneme de bugün söyledim kızlar ilkten şaka mı dedi yok dedim yoldaydık okula gidiyoduk canım annemmmm başladı ağlamaya Allahım dualarımı kabul etti diye. inş buna bişe olmaz diyo o ağlarken zaten çok ağlar oldum bende başladım ağlamaya canım annem benim ya onlar benim herşeyim

Dayanamiciim ve gösterteceğim hihih bebek bunun içinde kaybolur yahu

evet canım kısmetse ilk bebiş

maşallah maşallah benimde öyle olacak ama daha şimdiden doğum derdine düştüm bulantı için 2 hafta önce hst ye yattım serum yedim koskoca hastahanede boş oda yoktu doğumhaneye aldılar beni. yan odalarda doğum vardı akıllı girdim akılsız çıktım resmen bir bağırmalar ama canlı canlı doğrasan bi insan bu kadar bağıramaz çok korkuyorum. kısmet olursa bende normal doğuma daha sıcak bakıyorum ama çokda korkuyorum :18:

dayanamazsın ki zaten ilk bebekte kız tarafı hazırlık yapar derler bizde.yatağı yorganı beşiği kıyafeti kız tarafına ait denir.
kardeşimde de kayınvalidesi filan aldı ama çoğunu biz yaptık.

bizdede öyledir ama benim ki 2 taraf içinde ilk torun olduğu için biraz kıymetli bi bebek :) alır babaanneside anneanneside

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…