2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar başkanım:))
şu benim helikopter işini yaralarsın artıkın:))

canlarım bende çıkıyorum
sizleri ve meleklerinizi kocaman öpüyorum
iyi pazarlar diliyorum
ben de yarın ev bakıcam şans dileyin bana :))
Allah a emanet olunnopuyorumnanaktan

canlarım bende çıkıyorum
iyi pazarlar diliyorum

güle güle canım
inş kafana ve gönlüne göre bi ev bulursun
biz de öptük kızımla sizi
by by

sanada iyi pazarlar baska eve mi tasıncaksın allah yardımcın olsun cok zor bende 2 ay oldu tasınalaı hamıleyken cok yoruluyor insan

canlarım bende çıkıyorum
iyi pazarlar diliyorum

Kendine ve bebişe iyi bak, ayrıca da iyi şanslar diliyorum, kolay gelsin sana...

Merhaba kızlar biraz aradan sonra biizz geldik.Nasılsınız meleklerimiz nasıllar geçmişe bi üstünden bakalım bakalım...Bu aralar güzel havanın tadını çıkarıyoruz.Ev deseniz berbat durumda amaan boşver gitsin zemuszemus

Ben geldim kızlar.

Detaylı usgye girdim bebişim çok sağlıklı normal doktorda 380dr çıktı ama detaylı da 417 çıktı yani yanılma payı oluyormuş her şeyi çok düzgün kızımın. Doktor çok genç ama çok bilgiliydi. cd de verdiler sadece kalbinim solunda kreçlenme tarzı bir şey çıktı bu önemli değil sadece eğer başka durumlarla birleşse(ense kalınlığı, 2li testte risk vs) aminosentez isterdim ama şimdi gerek yok kalsiyum birikmesi hiç 1 zararı yok bebeğe dedi. 15dk kadar kaldı detaylı da çok da memnun kaldım. Sonra eminönüne gittik kapı süs ve canım kızım diye yazı aldık 3 tane pijama takımı biberon emzik vs aldık, odasını beğendim ama daha almadım şimdi geldik çooook yorulduk ama çok mutluyuz ayrıca kendi doktorum renkli resmini verdi kızımın çok güzel teyzeleri yersiniz valla maşşallah deyin

Maaşallah canım maaşallah Allah nazarlardan saklasın.

Bi geçmşe bakiim dedim kayboldum ne kadar kaynatmışsınız :) enson 15-20 sayfalardaydı galiba maaşallah 100 ü geçmişiz zemuszemus
Yeni gelen arkadaşa ve bebişine slmlar Allah kucağına da almayı nasip etsinnnn...

ohhh ne ghüzel cnm bak ne güzel haberlerle geldin bak maşallah kızına cnm

Kızlar artık montlardan göbek saklamak yok artık azıcıktı da zaten.Bugün pazara çıktık oğlumla göbüşümüzü gere gere ohh bee herkes bakıyor bir tuhaf oluyor insan,yeni pantolon aldım kot düükbel yanları penye lastik ayarlamalı dar paça filan spor öle de giyinince tabbi dikkat çekiyor burda biraz utandık ama artık bebek eşyalarına bakarken kime hediye mi diye sormuyorlar zemuszemus

Selam kızlar, sonunda düzelmiş site. Kimsecikler yok ama. sempatiksalakcinni aklinialirimsmile

tatlısım cok gzuel bı duygu ama demı... benımde hıcbır kıyafetım olmuyo... dun esımle dısarı cıktık... dusukbel etegım vardı gıydım olmadı hem uzuldum hemde svındım:):) bıde bellı bıraz yuruyunce penguenler gıbı yurumeye baslıyorum gobusumden dolayı:):) :teytey:

Selamlar, sanırım siteye yalnız ben girebilmişim. Domainde bir sorun var sanırım.

onu berrakada teklif etti şekerim.. ben jet göndercem:)

maşallah oh ne güzel haber bu maşallah maşallah kuzuna

pınar ne yaptı acaba?

onu berrakada teklif etti şekerim.. ben jet göndercem:)

maşallah oh ne güzel haber bu maşallah maşallah kuzuna

pınar ne yaptı acaba?

Günaydın sevgili hamişciklerim ve bal bebikleri, güzel ve huzur dolu bir hafta diliyorum hepinize

Cancanlar ben cumartesi doktora gittim, kuzum 20 cm-300 gr olmuş, herşeyi normal dedi doktor. 4 nisana da doppler için randevu aldım, inşallah bi sorun çıkmaz. Çünkü bebişime bişiler almak için, doppleri bekliyorum, içim rahat olsun ki, rahat rahat dolaşim ciciler için mağazaları. Umarım hepiniz iyisinizdir. hihoyyyt

Son düzenleme:
Gurbetcim görüceksin herşey süper çıkacak benim herşeyim çok iyi çıktı acayip keyfim yerinde ama bugün çok yazamam çok yogunuz.

Hepinizi öpğüyorum.

BU ARADA GÜNAYDINNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…