2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gurbetcim görüceksin herşey süper çıkacak benim herşeyim çok iyi çıktı acayip keyfim yerinde ama bugün çok yazamam çok yogunuz.

Hepinizi öpğüyorum.

BU ARADA GÜNAYDINNN

Sağol canım benim,içim rahat nedense inşallah sonuçlarda aynen öyle olur. Ben de çok yoğunum, bi dünya fatura var işlenmesi gereken, arada yazarım anca. Öptüm hepinizi.
kaydirigubbakcemile5

Günaydın sevgili hamişciklerim ve bal bebikleri, güzel ve huzur dolu bir hafta diliyorum hepinize

i685089_dilek-05.jpg

Cancanlar ben cumartesi doktora gittim, kuzum 20 cm-300 gr olmuş, herşeyi normal dedi doktor. 4 nisana da doppler için randevu aldım, inşallah bi sorun çıkmaz. Çünkü bebişime bişiler almak için, doppleri bekliyorum, içim rahat olsun ki, rahat rahat dolaşim ciciler için mağazaları. Umarım hepiniz iyisinizdir. hihoyyyt

Gurbetcim görüceksin herşey süper çıkacak benim herşeyim çok iyi çıktı acayip keyfim yerinde ama bugün çok yazamam çok yogunuz.

Hepinizi öpğüyorum.

BU ARADA GÜNAYDINNN

günaydın kıslarrropuyorumnanaktan
her ikinizinde sonuçları güzle çıkmış maşallah size

Günaydın.....iyi haftalar ..

Bende c.tesi doktora gittim oğluşumu gördüm maşallah eşşek kadar olmuş benim oğlum yaa..delikafadulden.yirim ben onu yirim...:asigim:
Boyumuz :24 cm kilomuz:362 gr olmuş..haftayla uyumlu dedi doktor..allaha çok şüür..ee siz neler yapıyorsunuz?

günaydınnnnn
ne güzel mutlu haberler var. hepinizin bebişine :nazar:maaşallah cumarteside bizim var inş.

günaydınnnn güzel anneler tatlı bebişler..

kızımla işlerimizi bitirip döndük aranızaa kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Günaydın.....iyi haftalar ..

Bende c.tesi doktora gittim oğluşumu gördüm maşallah eşşek kadar olmuş benim oğlum yaa..delikafadulden.yirim ben onu yirim...:asigim:
Boyumuz :24 cm kilomuz:362 gr olmuş..haftayla uyumlu dedi doktor..allaha çok şüür..ee siz neler yapıyorsunuz?

Angel gÜnaydın canım nbr?

günaydın canımcım
çok sevindim herşeyin yolunda olmasına
maşallah oğluşuna kocaman olmuşş

bende iyiyim canımcım sabah sabah geldim işe
alışmaya çalışıyorumkaydirigubbakcemile2
ev çok güzel yaa
dün baya bi iş yaptım ve ben iş yapınca çok mutlu oluyorum yaaa:hulya:

günaydınnnnn
ne güzel mutlu haberler var. Hepinizin bebişine :nazar:maaşallah cumarteside bizim var inş.

[sıze="2"][color="ındigo"]günaydınnnn...
Hadi hayırlısı canım inşalah sende güzel haberlerle gelirsin...[/color][/sıze]

günaydınnnnn
ne güzel mutlu haberler var. hepinizin bebişine :nazar:maaşallah cumarteside bizim var inş.

günaydın canımm nasılsın nasıl geçti hafta sonun
ohh sanada az kalmış
hayırlı haberlerle dönersin inşa
llah

günaydınnnn güzel anneler tatlı bebişler..

kızım işlerimizi bitirip döndük aranızaa kaydirigubbakcemile5

günaydın burcucum hoşgeldin
nasılsın nerelerdesin ösledik seniii:emir_bebek:
bebeğin nasıl :emir_bebek:

günaydın canımcım
çok sevindim herşeyin yolunda olmasına
maşallah oğluşuna kocaman olmuşş

bende iyiyim canımcım sabah sabah geldim işe
alışmaya çalışıyorumkaydirigubbakcemile2
ev çok güzel yaa
dün baya bi iş yaptım ve ben iş yapınca çok mutlu oluyorum yaaa:hulya:

EVET İNSANA ÇALIŞINCA İŞ YAPMAYI ÖZLÜYOR VALLA...EVDEYKENDE SİNİR GELİYOR İŞ YAPMAKTAN YANLIZ...SIKINTIDAN SÜREKLİ TEMİZLİK MODUNDA GEZİNİYROSUN...delikafadulden

ahh bende sizleri çok özledim kızım da iyi çok şükür geçen hafta drdaydık herşey yolunda 8inde detaylı usgmiz var. ama ben hala hareketlerini hissetmiyorum dr 3 hafta sonra hissedersin dedi bakalım

sen nasılsın? bebeğin nasıl cinsiyeti belli oldu mu?

EVET İNSANA ÇALIŞINCA İŞ YAPMAYI ÖZLÜYOR VALLA...EVDEYKENDE SİNİR GELİYOR İŞ YAPMAKTAN YANLIZ...SIKINTIDAN SÜREKLİ TEMİZLİK MODUNDA GEZİNİYROSUN...delikafadulden

evet canım aynen
3 haftadır üstünden geçiyordum ama bu hafta baya detaylı yaptım
sabah ta erken kalktım ev sil süpür toz al kocişle yaptık sonra ben mutfağa girdim aspratörü falan sildim ohh mis gibi oldu fırını falan çektim arkalarını aldım derken çok içime sindi dinlene dinlene yavaşca yaptım yorulmadım da kaydirigubbakcemile2

ahh bende sizleri çok özledim kızım da iyi çok şükür geçen hafta drdaydık herşey yolunda 8inde detaylı usgmiz var. ama ben hala hareketlerini hissetmiyorum dr 3 hafta sonra hissedersin dedi bakalım

sen nasılsın? bebeğin nasıl cinsiyeti belli oldu mu?

aman maşallah kızına büyüyolar artık :hulya:
hareketleri de hissedersin canım yavaş yavaş :kedi:

bende iyiyim canımcım geçen hafta salı doktordaydım:)
doktorum kız dedi ama benim inanasım gelmiyorrkaydirigubbakcemile2
bir ay sonra kesinleşir tam dedi 15 nisan kontrol zamanı bakalım hayırlısı tatlımmolumunekankayizsmile

evet canım aynen
sabah ta erken kalktım ev sil süpür toz al kocişle yaptık sonra ben mutfağa girdim aspratörü falan sildim ohh mis gibi oldu fırını falan çektim arkalarını aldım derken çok içime sindi dinlene dinlene yavaşca yaptım yorulmadım da kaydirigubbakcemile2

EVET CANIM YA İÇİNE SİNMESİ Bİ BAŞKA OLUYOR KAFAN SÜREKLİ MEŞGUL OLUYOR ÖTEKİ TÜRLÜ...BÖYLE İNSAN YORULSADA İÇİ RAHAT DİMİ...BİDE KEYFİNİ SÜREBİLSEK O TEMİZ EVİN HİÇ FENA OLMICAK AMA:roflol:

sen oğlan istiyorsun sanırım allah gönlünüze göre verir inşallah tabi önce sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar.

evet canım aynen

EVET CANIM YA İÇİNE SİNMESİ Bİ BAŞKA OLUYOR KAFAN SÜREKLİ MEŞGUL OLUYOR ÖTEKİ TÜRLÜ...BÖYLE İNSAN YORULSADA İÇİ RAHAT DİMİ...BİDE KEYFİNİ SÜREBİLSEK O TEMİZ EVİN HİÇ FENA OLMICAK AMA:roflol:

dimi ama şöle gerile gerile bi dinlensek ama nerdeeeeakannehir

neyse 3 ayımız kaldı evimizin sefasını sürmeyeee:kedi:

sen oğlan istiyorsun sanırım allah gönlünüze göre verir inşallah tabi önce sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar.

yok tatlım böle deyince herkes öyle anlıyor oğlan kız hiç farketmez yeterki sağlıklı eli ayağı düzgün olsun yeter :)
ama ilk günden beri oğlan hissediyodum annemler falanda oğlan diyodu
çin takvimi rus takvimi rüyalar arkadaşlar :kedi: derken herkes oğlan deyince bende elimde olmadan kendimi şartlandırmışım:) ondan yani çok şaşkınım
yoksa Allah ım hayırlısını versinde ne olursa olsun:emir_bebek:

Günaydın annecikler... Dün siteye bir şeyler olmuş: domain arızalanmış sanırım, girmek mümkün olmadı fazlaca. Eee nasılsınız bakalım?

X