2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben deldım kıslar:) kolum kopuyor tetenos ve dıfterı asısı ıkısı bır arada vurdular dustu kolum yaf akannehir
geçmiş olsun canım bizlerd evurulcaz offf çokmu yandı canın

Ya bu miyom dediğiniz şey neden hepinizde var belirtisi ne? Nereden anladınız miyomunuzun olduğunu? Doktor mu gördü yoksa daha önceden şikayetler mi vardı

canım gebelikten önce oluşmuştu bu bende kiminde olur çok korkulcak bi duurm değil ama büyürse tehlikeli işte bu duurm rahimde oluşan kistik yapılar diyelim zararsız ama bvüyürse başka zararları ortaya çıkıyo gebelikte hormonlardan dolayı ekstradan büyürmüş doktorum dedi banada gebelik sonrası küçülürmüş hatta sezeryan olursam myomlarım alınabilirmişte yani öyle herkeste olacak diye bişey yok endişelenme benim myomlar rutin kontorllerimde ortaya çıkmıştı

Ya kuşum sen şırnakta nerede doğurucan ayarladın mı ya siz dönmiycekmisiniz istanbula gfilan. Eşim mecburi hizmette senin di mi?

ben asıdan bıle tırsıyorum hakıkaten nasıl dogurcam ya.:-):-):-):-):-)( bıde esımın arkadası gecenlerde dogum yaptı bayag zor olmus kadın bı anlattı odum koptu ya

benım esım meraklıdır bıraz kendıde tıpcıya kadın asıyı atmadan aldı ınceledı dıfterıde var bunun ıcınde dedı hemsırede evet var dedı.kolum dustu dıye kadına ay acıdı dedım hemsırede ılk bebegınmı dedı bende evet dedım esımde dıyorkı hemsıre hanım demek ıstedıkı asıdan korkuyosn nasıl dogurcan onu soruyor dıyor hemsırede bayag guldu yok ben onu demek ıstemedım falan

senin eşin doktor mu canım? doktorsa ne doktoru :))

benım esım meraklıdır bıraz kendıde tıpcıya kadın asıyı atmadan aldı ınceledı dıfterıde var bunun ıcınde dedı hemsırede evet var dedı.kolum dustu dıye kadına ay acıdı dedım hemsırede ılk bebegınmı dedı bende evet dedım esımde dıyorkı hemsıre hanım demek ıstedıkı asıdan korkuyosn nasıl dogurcan onu soruyor dıyor hemsırede bayag guldu yok ben onu demek ıstemedım falan

:roflol::roflol::roflol::roflol: aman bu erkeklerınde herseyden haberlerı var canım...

geçmiş olsun canım bizlerd evurulcaz offf çokmu yandı canın

canım gebelikten önce oluşmuştu bu bende kiminde olur çok korkulcak bi duurm değil ama büyürse tehlikeli işte bu duurm rahimde oluşan kistik yapılar diyelim zararsız ama bvüyürse başka zararları ortaya çıkıyo gebelikte hormonlardan dolayı ekstradan büyürmüş doktorum dedi banada gebelik sonrası küçülürmüş hatta sezeryan olursam myomlarım alınabilirmişte yani öyle herkeste olacak diye bişey yok endişelenme benim myomlar rutin kontorllerimde ortaya çıkmıştı

ası olurken cok acımadı yanı acıdıda cok degıl sonrasında buz falan koydum sısmesın dıye ama suan bı -agırlık var kolm dusuyor gıbı

Yok ben kendim için endişelenmedim sadece merak ettim çünkü ben düzenli gidiyorum doktora olsa söylerdi zaten. Ay şimdi canım sıkıldı ya erken filan gelmesinler otursunlar oturdukları yerde sıpalar cadılar ne istiyorlar ekmek elden su gölden

Tatlım geçmiş olsun çok. 20. Haftada mı yapılıor? O zaman önümüzde ki kontrolde bende mi olcam :KK43:

evet canım 19-24.haftalarda yapılıyormus sende haftaya olursun aslında ben yaptırmayacaktım hamıle bayana asımı vurulur dedı esım ama turkıye sartlarında olmamız lazım heryerde cıvıler hastane malzemelerıde cok saglıklı degıl zaten

Ya kuşum sen şırnakta nerede doğurucan ayarladın mı ya siz dönmiycekmisiniz istanbula gfilan. Eşim mecburi hizmette senin di mi?

tatlım ben doktor ıcın Batman dıye ıl var bılıyomsuusn...(ben buraya gelmeden once bılmıyodum cunku yanlıs anlama tatlısım::::::) oraya gıdıyorum acıl bı dogum falan olursa batmana gıdıcem ama normal zamnında olursa antalyada olcak ıns.. okullar kapanınca antalyaya kayınvalıdemın yanına gıdıcezde....

didemcim baya heyacan yaptın sen yahu dur senin gözüne uyku girmez bu gün onatcım sanada geçmiş olsun benimde gidip yaptırmam lazım ama bir türlü fırsat bulamıyorum en yakın zamanda gideyim bari bende :KK43:

ası olurken cok acımadı yanı acıdıda cok degıl sonrasında buz falan koydum sısmesın dıye ama suan bı -agırlık var kolm dusuyor gıbı
ay canım geçmiş olsun tekrardan bi iki gün ağrı oluyomuş yaptıranlar hep öyle diyor

Yok ben kendim için endişelenmedim sadece merak ettim çünkü ben düzenli gidiyorum doktora olsa söylerdi zaten. Ay şimdi canım sıkıldı ya erken filan gelmesinler otursunlar oturdukları yerde sıpalar cadılar ne istiyorlar ekmek elden su gölden

iştee yaramazlık yapmadan duramıyorlarrrr kaydirigubbakcemile3

tatlım ben doktor ıcın Batman dıye ıl var bılıyomsuusn...(ben buraya gelmeden once bılmıyodum cunku yanlıs anlama tatlısım::::::) oraya gıdıyorum acıl bı dogum falan olursa batmana gıdıcem ama normal zamnında olursa antalyada olcak ıns.. okullar kapanınca antalyaya kayınvalıdemın yanına gıdıcezde....

Valla adını duymuştum canım. İşallah bir terslik çıkmaz da antlayada doğurursun.

ben kactım arkadaslar kendınıze ıyı bakın gorusmek uzere hoscakalınnnnnnnn

valla bugün pes ettim okuyamıyorumm bir açıyorum 20 sayfa olmuşşş:))))))
yaa bugün cumaaa seviniyorum ama pztesi geliyo diye üzülüyorum sonra 27sinde bebişimi görücem sevinyorum. psikolojim bozuldu sanırsam

KIZLAAAARR ŞUNLARA Bİ BAKIN YA, YERİM ONLARI BEN YAAAA, MOLA VERDİM İŞE BİRAZ, NE GÜZELLER YAA :nazar::nazar::nazar:

i671849_1226932131-mfaa75a-200x240.jpg
hihoyyyt

i671850_1246539208-fk-20fp148fa-200x240.jpg
alkisalkisalkis

i671851_1254506468-nk366840-20161-200x240.jpg
yerimseniben

i671852_df143343pinkd-200x240.jpg
:CüvCüv:

i671853_fp35b-200x240.jpg
kaydirigubbakcemile3

i671854_snd2010gold-200x240.jpg
:eek:

i671855_snd2020pink-200x240.jpg
:emir_bebek:

i671856_snd2210yellow-200x240.jpg
:ecrin_bebek:

i671857_snd2550white-200x240.jpg
a.s

Son düzenleme:
yerim ben o ayakkabıları ...

Onatcım işallah geçer kolun yarına kadar kendine iyi bak bana dua etmeyi unutmayın.

X