2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ınsallah canım antalya olursa benım ıcın cok ıyı olcak... canım bu arada kacıncı haftadan sonra yolculuga ızın verılmıyodu???

Canım genelde 28den sonra uçalar yada bazı otobüs firmaları doktordan yazı istiyor kendi arabanızla dönecekseniz istediğin an dönersin. Gerisi için de doktor onay verir Allah'ın izniyle

Canım genelde 28den sonra uçalar yada bazı otobüs firmaları doktordan yazı istiyor kendi arabanızla dönecekseniz istediğin an dönersin. Gerisi için de doktor onay verir Allah'ın izniyle

hımm bellı degıl tatlım ucak olabılır olmadı babmların gelp goturmesı lazım ozman cok sagol canımmmm

selma kızlar biz geldik bugün hava çok güzel artık yaz gelsin yaa bebeişlerimizide kucağımıza alalım
nasılsınız bakalım umarım herkes iyidir biz iyiyiz bebişimle bide şu gribi tamamen atlatsam çok daha güzel olucak ama

slm herkese biz hastanedeydik 4 gündür kanamam oldu miyom sorun çıkarmaya başladı rahim ağzını açmaya çalışıyor erken doğum olma ihtimali çok yüksek tek duamız 30.haftayı tamamlamak sonrasında sezeryanlaalınacak bebeğim çok sağlıklı allaha şükürler olsun tek tesellim o vc ye bile kakmadan yatmam gerekiyor allahım yardımcım olsun ve bebeğimi bana bağaşlasın

ayy canım ya geçmiş olsun
Allah ım yardımcın olsun
zamanında yapmayı nasip etsin doğumunu inşallah
dualarım seninle bitanemmm:Saruboceq:

ay canım ya çok geçmiş olsun tatlım benimde myomum var iki tane hemde gebelikle birlikte büyüyor oda valla aynı şey benimde başıma gelebilir o zaman valla dikkat et doktorunun dediklerine uy canım
myomunun gebelik öncesi büyüklüğü neydi

bende de vardı ama doğumdan önce alındı çok şükür büyüme falanda yapmadı
şimdide tekrar çıkmamış falan çok şükür
Allah ım hepimizin yardımcısı olsunn

ben deldım kıslar:) kolum kopuyor tetenos ve dıfterı asısı ıkısı bır arada vurdular dustu kolum yaf akannehir

ayy canım geçmiş olsun yaa
ikisi birden niye yaa?

Ya bu miyom dediğiniz şey neden hepinizde var belirtisi ne? Nereden anladınız miyomunuzun olduğunu? Doktor mu gördü yoksa daha önceden şikayetler mi vardı

canım bende vardı mesela adetim çok sancılı oluyordu tabi bi kaç belirtisi daha vardı
ilk defa kontrole gittiğimde çıktı hemde 8 cm akannehir
ama işte ameliyatla alındı kurtuldum çok şükür
herkeste olcak diye bişey vardı genelinde oluyomuş maleseff

KIZLAAAARR ŞUNLARA Bİ BAKIN YA, YERİM ONLARI BEN YAAAA, MOLA VERDİM İŞE BİRAZ, NE GÜZELLER YAA :nazar::nazar::nazar:

i671849_1226932131-mfaa75a-200x240.jpg
hihoyyyt

i671850_1246539208-fk-20fp148fa-200x240.jpg
alkisalkisalkis

i671851_1254506468-nk366840-20161-200x240.jpg
yerimseniben

i671852_df143343pinkd-200x240.jpg
:CüvCüv:

i671853_fp35b-200x240.jpg
kaydirigubbakcemile3

i671854_snd2010gold-200x240.jpg
:eek:

i671855_snd2020pink-200x240.jpg
:emir_bebek:

i671856_snd2210yellow-200x240.jpg
:ecrin_bebek:

i671857_snd2550white-200x240.jpg
a.s

ayy canım yaaa
bayıldım bunlaraaaboshayallersmile boshayallersmile

selma kızlar biz geldik bugün hava çok güzel artık yaz gelsin yaa bebeişlerimizide kucağımıza alalım
nasılsınız bakalım umarım herkes iyidir biz iyiyiz bebişimle bide şu gribi tamamen atlatsam çok daha güzel olucak ama

merhaba canım hoşgeldin nasılsın

CANIMCIM GÖRDÜN MÜ? bilmiyorumkismile

ıı ıhhh göremiom sanırım bizim şirkette yasaklı bişi bu site :)))

ayyy canım evet yaa gelsin yaz... bebeklerimizi de alalım kucağımıza ama ondan önce tiril tiril elbisler giyeliimm bebişlerimiz içimizde kıpır kıpır olsun dışarıdan ayakları elleri görünsün istiyorum :)))

Meralcim hoşgeldin,

Geçmedi mi hala gribim yazık canım iyi bak kendine de kuzuya da...

kızlar selam biz geldik. Size birşey sorucam bu milupada bebeğimi beklerken paketinimi seçtiniz.

Meralcim hoşgeldin,

Geçmedi mi hala gribim yazık canım iyi bak kendine de kuzuya da...

sağol cnm yok yaa daha geçmedi hamileyken dahada zormuş yaa bu lanet hastalık ama bugün daha iyiym umarım en kısa zamanda geçicek

ayyy canım evet yaa gelsin yaz... bebeklerimizi de alalım kucağımıza ama ondan önce tiril tiril elbisler giyeliimm bebişlerimiz içimizde kıpır kıpır olsun dışarıdan ayakları elleri görünsün istiyorum :))) [/QUOTE]

ayy evet cnm hemen ama hemen yaz gelsin aklinialirimsmile

merhaba canım hoşgeldin nasılsın[/B]

hoşbulduk cnm sağol biraz daha iyiyim işte ama düzelicem artık guclubacismile

KIZLAAAARR ŞUNLARA Bİ BAKIN YA, YERİM ONLARI BEN YAAAA, MOLA VERDİM İŞE BİRAZ, NE GÜZELLER YAA :nazar::nazar::nazar:

i671849_1226932131-mfaa75a-200x240.jpg
hihoyyyt

i671850_1246539208-fk-20fp148fa-200x240.jpg
alkisalkisalkis

i671851_1254506468-nk366840-20161-200x240.jpg
yerimseniben

i671852_df143343pinkd-200x240.jpg
:CüvCüv:

i671853_fp35b-200x240.jpg
kaydirigubbakcemile3

i671854_snd2010gold-200x240.jpg
:eek:

i671855_snd2020pink-200x240.jpg
:emir_bebek:

i671856_snd2210yellow-200x240.jpg
:ecrin_bebek:

i671857_snd2550white-200x240.jpg
a.s

SOHO, CANCAN LİNK KOYMADIM,RESİM KOYDUM.. SENİN İÇİN Bİ DAHA YAYINLIYORUM GÖRÜYON MU PEKİ ŞUAN? kaydirigubbakcemile5

SOHO, CANCAN LİNK KOYMADIM,RESİM KOYDUM.. SENİN İÇİN Bİ DAHA YAYINLIYORUM GÖRÜYON MU PEKİ ŞUAN? kaydirigubbakcemile5

canım ben buraya konulan hiçbir resmi göremiooommm :KK43::KK43: akşam evden bakarım artık napiimmm... şu şirket benim ömrümü yediiiii :eek:klava:

kızlar aksama ne yemek var neler yapcaksınız???

Valla bugün bizde temizlik vardı annemde başına gitti sağ olsun ekşili köfte yapmış eşimin de işi uzamış yemeğe yetişemem dedi ben onu yerim. O da gelince aç olmaz olursa ona da ısıtırım. Gelicek olsa makarna da yapıcaktım ama şimdi gerek yok valla o bize yeter havuç patates filan oo tamam işte evim de temizlendi yarın doktor var banyo vs yaparım yatar dinlenirim

sağol cnm yok yaa daha geçmedi hamileyken dahada zormuş yaa bu lanet hastalık ama bugün daha iyiym umarım en kısa zamanda geçicek

ayyy canım evet yaa gelsin yaz... bebeklerimizi de alalım kucağımıza ama ondan önce tiril tiril elbisler giyeliimm bebişlerimiz içimizde kıpır kıpır olsun dışarıdan ayakları elleri görünsün istiyorum :)))

ayy evet cnm hemen ama hemen yaz gelsin aklinialirimsmile

hoşbulduk cnm sağol biraz daha iyiyim işte ama düzelicem artık guclubacismile[/QUOTE]

ayy evet ya hem hamilelik hem hastalık
canım benim Allah şifa versin bi an önceopuyorumnanaktan

kızlar aksama ne yemek var neler yapcaksınız???

hiçbişey gok:KK43:((

Valla bugün bizde temizlik vardı annemde başına gitti sağ olsun ekşili köfte yapmış eşimin de işi uzamış yemeğe yetişemem dedi ben onu yerim. O da gelince aç olmaz olursa ona da ısıtırım. Gelicek olsa makarna da yapıcaktım ama şimdi gerek yok valla o bize yeter havuç patates filan oo tamam işte evim de temizlendi yarın doktor var banyo vs yaparım yatar dinlenirim

benim annem de temizlik yaptı bugün... sabah ben işe gelirken başlamıştı camlarımı silmeye... ortalığı da toplamıştır şimdi zaten :)) ben de yarın banyoyu falan toparlarım... bu akşam bacaklarımı uzatıp dinlenicem film izlicemm.. hazır sağlığım ortalamanın üzerindeyken :)))))

Bugünün kıymetini bilmemiz lazım kızlar tahminen 8 hafta sonra herşey çok zorlaşacak...

X