2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dayanamadım doğumgünü vardı inmedim pasta yemiyim diye ama herkes hamileyim diye pasta getirdi 2 dilim yedim duramıyorum masamda 1 dilim dahha var onu da zar zor stajere verdim işallah başka getiren olmaz

Kızlar dayanamadım doğumgünü vardı inmedim pasta yemiyim diye ama herkes hamileyim diye pasta getirdi 2 dilim yedim duramıyorum masamda 1 dilim dahha var onu da zar zor stajere verdim işallah başka getiren olmaz

aman ye be canımmmm gerilme bu kadar gerildikçe bebişini strese sokuyorsun bak

BEBEK RESİNLERİNE BAKMAYA BAYILIRIM, KUZULARIMIZ GELSE DE ONLARA BAKSAN DİMİ AMA? yerimseniben

UFF YA ÇOK YOĞUN İŞLER mirmirmirmir, BEBEK RESİMLERİ BAKIYOM ARADA hihoyyyt

ayy bende uyukladım biraz:))
geldim şimdibayanssulusmile

Didemcim bence çok kullanışlı bu ... bende inş. alacağım...

bu arada kızlar başkanım bana hepinizin fotolarını gönderdi ben de mahrum kalmadım sizleri tanımaktan hepinizin maşallahı var facebook grubu olaraktan buluşma olduğunda göbeklerimiz şişmiş olmasa laf atan çok olur ben size söyliiimmm kaydirigubbakcemile3B]

vayyy torpilli seni:))))

kızlar bu mılıpa anne-bebek kulubunden paketı gelen var mı hıc???

bana gelmedi canımcımbilmiyorumkismile

kızlar bu anne-bebek ıhtıyac cantası bu 5li setlerden sizce nasl??? ben sımdı kızımın odsını pembe-krem yapcam ama bu pembe gri ve dahabı cok hosuma gıttı bu cok mu uyumsuz olur ya...

bence çok tatlı canımm

bana gonder dıcem ama eskıden olsaydı...tatlım esım bana yaspasta alıyodu hamıle degılken oturup kendım yıyodum hepsını sımdı tek dılımı zor yıyorum...

okadarda kasma canımcım yaa... akşam ona göre bir yemek yersin.. ne bilim ekmek yiyorsan ekmek yemezsin.. 2 tabak yemek yiyorsan 1 tabak yersin :)) ye gitsin :))

benim ayrın bebek odasına dolabım gelicek kızlar ya ne bilim heycanlanamıyorum yaa

canım neden öle diyorsun ki yazık ama sana... üzülecek bişey gok... sevin bebeğine anlat sana neler aldıık neler de... içine neler koyacağını anlat... sen de iyi ol bebişin de opuyorumnanaktan

ama burcuuu ben torpilli değilim kiiiiii aklinialirimsmile şekerler msn kullanıyor musunuz?? :))) kullananlar var ve benimle konuşmak isterseniz bana mail adreslerinizi gönderir misiniz? madem benim facebook um gok... msnim olsun bari :)))

evet ücraymışın bende şu anda kartaldayım iş yerim kartalda yani sen bi ucrada ben bi ücrada hahahahaaa evim dudulluda ama kaydirigubbakcemile3

ümraniye dudullu mu canım? benim eşim orada çalışıyor düşün taaa nerden nereye gidip ekmek parası kazanıyor bizim için :)) Allah razı olsun ondan...

canım neden öle diyorsun ki yazık ama sana... üzülecek bişey gok... sevin bebeğine anlat sana neler aldıık neler de... içine neler koyacağını anlat... sen de iyi ol bebişin de opuyorumnanaktan

doğru diyosun canım da ne bilim işte geliyolar gidiyolar bana iştee :1hug:

canlar meraba hoş sohbetler :)

merhaba canım hoşgeldin nasılsın

ama burcuuu ben torpilli değilim kiiiiii aklinialirimsmile şekerler msn kullanıyor musunuz?? :))) kullananlar var ve benimle konuşmak isterseniz bana mail adreslerinizi gönderir misiniz? madem benim facebook um gok... msnim olsun bari :)))

gönderdim özeldenbayanssulusmile

Özlemcim benim msnim var ama işyerinde yasak evde de kociş burnunu sokuyor bir anlamı yok yani yoksa seve seve yazışırdık

ümraniye dudullu mu canım? benim eşim orada çalışıyor düşün taaa nerden nereye gidip ekmek parası kazanıyor bizim için :)) Allah razı olsun ondan...

yapma yaaa ay yazık yaa allah yardımcısı olsun ben kartaldan bile dudulluya giderken perişan oluyorum valla allah sabır versin ona ne diyim servsii falan varmı bari

Melekler korusunu seyreden var mı orada " masal bebek" var işallah benim kzıım da öyle olacak teyzeleri seyretmediyseniz bu akşam 8 gibi açın bir bakın ben onu hep masalım diye seviyorum herkes dizi başlarken beni arıyor kzıın çıkıyor diye

slm herkese biz hastanedeydik 4 gündür kanamam oldu miyom sorun çıkarmaya başladı rahim ağzını açmaya çalışıyor erken doğum olma ihtimali çok yüksek tek duamız 30.haftayı tamamlamak sonrasında sezeryanlaalınacak bebeğim çok sağlıklı allaha şükürler olsun tek tesellim o vc ye bile kakmadan yatmam gerekiyor allahım yardımcım olsun ve bebeğimi bana bağaşlasın

Melekler korusunu seyreden var mı orada " masal bebek" var işallah benim kzıım da öyle olacak teyzeleri seyretmediyseniz bu akşam 8 gibi açın bir bakın ben onu hep masalım diye seviyorum herkes dizi başlarken beni arıyor kzıın çıkıyor diye

evet ben izliyom dizinin çivisi çıktı gerçide bebiş maşallah çok şekerrrr

X