2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hoş bulduk şekerler. Neler kaynatmışsınız bölö:)
Yeni geodm dışardan kuaföre uğrayıp ellerimi kendine getirttim :) ama şimdi koltuklarımı silcem yine kötü olcaklar

ay canım ya çok geçmiş olsun tatlım benimde myomum var iki tane hemde gebelikle birlikte büyüyor oda valla aynı şey benimde başıma gelebilir o zaman valla dikkat et doktorunun dediklerine uy canım
myomunun gebelik öncesi büyüklüğü neydi

merhaba canım hoşgeldin nasılsın

gönderdim özeldenbayanssulusmile

teşekkürler şekerimmm :))

Özlemcim benim msnim var ama işyerinde yasak evde de kociş burnunu sokuyor bir anlamı yok yani yoksa seve seve yazışırdık

anlıyorum canım akşamları bende açarsam telden açıyorum... öbür türlü çok zor :))

Canım Allah yardımcın olsun kuzun sağlıkla gelsin işallah sen de onu iyi besliycek şeyler ye bari kilosu yerinde olsun teyzesinin bitanesi iyi olacak işallah sen de arada sırada uğra merak ettirme kendini.

canım benim sağol 2,5 cm idi valla canım sende dikkatli ol bebek büyüdükçe savaş ediyorlar yeer kavgası için

canci çok geçmiş olsun şekerim kendine çok dikkat et meleğin allaha emanet canım dualarımız seninle üzme kendinide inşallah herşey yoluna girer canım

Canım Allah yardımcın olsun kuzun sağlıkla gelsin işallah sen de onu iyi besliycek şeyler ye bari kilosu yerinde olsun teyzesinin bitanesi iyi olacak işallah sen de arada sırada uğra merak ettirme kendini.

tamam canlarım arada uğramaya çalışıcam fazla yazamıyorum

canım benim sağol 2,5 cm idi valla canım sende dikkatli ol bebek büyüdükçe savaş ediyorlar yeer kavgası için

Ablanın düğünü hayal oldu desene. Olsun o sağlıkla doğsun da ama eminim teyzesinin düğünü olmadan doğmaz o söz dinler sonra da 30 hafta bitiyor zaten

ay canım yaaa benimde iki tane biri 2,3 tü biride 2,5 tu ama gebelikle büyümeye başladılar bebekle nerdeyse aynı boyuta ulaşmıştı doktor en son dediğinde hayılrısı hakkımızda canım yaa geçmiş olsun tekrar

ben izliyorum canım bazne kocam izin verdikçe emme çiçekçik doğru demiş... iice değişti dizi eskisi gibi değil.... ama bebek maşallah yaniiii :))

hiii canım çok geçmiş olsuuunn... Allah yardımcın olsun meleğini hep yanında tutsun... kötü şeyler düşünme.. dr kalkma dediyse kalkma... elinden gelen herşeyi yap bebeğin için... tekrar geçmiş olsun canım...

canım benım ok cok gemıs olsun... ttalım co uzuldum... ınsallah saglıkla sıhhatle varırsın 30. ahfyata saglıkla alırsın kucagına bebegını... yat tatlım bosver... ınsallah bıdaha problem cıkmaz...

ben deldım kıslar:) kolum kopuyor tetenos ve dıfterı asısı ıkısı bır arada vurdular dustu kolum yaf akannehir

Ya bu miyom dediğiniz şey neden hepinizde var belirtisi ne? Nereden anladınız miyomunuzun olduğunu? Doktor mu gördü yoksa daha önceden şikayetler mi vardı

tatlım ızledıgım 2-3 dızı var bırı melekler korusun basından brı ızlıyorum... ama sımdı sırf masal bebek ıcın ızlıyorum ınan.. eşim sacma saban bı dızı desede sen analmazsın bosver nette takıl dıyorum:):)

Canım ya kıyamam. Benim 9 yaşındaki kız kardeşim abla ya nie erkek yaptın? Niye kız yapmadın ismi masal olurdu die sitem edio :)

Canım çok geçmiş olsun. Şükür bebişimiz iyi. Sakı stres yapma bebişini etkileme. Allah ım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

17,5 saat sonra doktor randevum 19,5 saat sonra detaylı usg var. Karnıma kramplar giriyor heyecanldan

dualarım senınle canım allah buyuk ınsallah hıc bısey olmaz bebegınede sanada yat dınlen ve hepp olumlu dusun çok geçmiş olsun

ne ıkı asıyı bırden mı yaptılar abooooooo:):) anaaa ben napcam sımdı....

benım esım meraklıdır bıraz kendıde tıpcıya kadın asıyı atmadan aldı ınceledı dıfterıde var bunun ıcınde dedı hemsırede evet var dedı.kolum dustu dıye kadına ay acıdı dedım hemsırede ılk bebegınmı dedı bende evet dedım esımde dıyorkı hemsıre hanım demek ıstedıkı asıdan korkuyosn nasıl dogurcan onu soruyor dıyor hemsırede bayag guldu yok ben onu demek ıstemedım falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…