2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahhh tatlım bana kuafor deme... kuafor nedır neyapar herseyı unuttum bennnnn

Evlendikten sonra mı unuttun? Evlenmeden açık mıydın tatlım?(özel oldu ama istersen cevap verme) Hem benim çok arkadaşım var yine de benden çok kuaföre gidiyorlar

Evlendikten sonra mı unuttun? Evlenmeden açık mıydın tatlım?(özel oldu ama istersen cevap verme) Hem benim çok arkadaşım var yine de benden çok kuaföre gidiyorlar

yok tatlım kapalıydım da hep... ben sırnak a geldıkten sonra unuttum... burda bı kuafore gıttım.. bacaklarım mıkrop kaptı ondan berı hıc gıtmıyorm... ben kuaforsuz yapamam mı kendım beceremıyorum cunku :):) aklinialirimsmile aklinialirimsmile

bebek arabasını aldın mı bile :) baya erkencisin tatlım. ben de düşünüyorum almayı bi yandan da ya alırım başka bi model çıkarsa diye bekliyorumkaydirigubbakcemile3

Ya valla zaten son model almadım onlar çok pahalı 2000tlye bile var ben chico nun aldım ana kucağı (araba koltuğu) ve bebek arabası 500tl ye.

http://www.ucuzu.com/bebek-arabasi-c3919/chicco/chi-93174-chicco-ct-02-ikili-set-p41083417/

daki ürünün turkuazını aldım

Heee o dediğin şeyler için ben kuaföre hiç gitmedim hayatımda sadece saç için giderim ben manikür pedikür bile evde yapıyorum.

seymaaa benim pakette henüz gelmedii :)))) gelmeyecek mi acaba :)

hayırlı olsun canım... nası guzelmı baktın mı ınceledın mı tatlım...

yani küçük bişeydi sinirlerim çok bozuk olduğu için hemen rafa kaldırdım açıkçası ne yalan diyim yani zevk alamadım çünkü amniyosentezden geldiydik eve falan filan :sinifsinif:

Ya neler var pakette ben oraya üye oldum da adresimi yazmaya korktum acaba i,ş adresimi mi versem. Ya doğumdan sonra gelirse iş yerimde olmam annemin adresini mi versem ay kararsız kaldım güzel şeyler mi var? Kociş kızabilir adres verdiğime değer mi sizce

güle güle kullan canım çok estetik inş rahat edersin. hafif mi kolay açılıp kapanıyor mu?

Hiç hafif değil malesef canım ama çok güvenliymiş biz 14 şubatta almıştık bakıyorduk ben çok heves ettim eşim de alıyım sana da bebişe de sevgililer günü hediyem olsun dedi...

banada gelmedı... merakda edıyorum canım...acaba bıze vermıcekler mı ozlemmmm:)

sen doğunun bir ucunda ben istanbulun bilinmeyen bir ucra köşesinde olunca... göndermeyebilirler... gönderdiklerse eğer bize ulaşmayabilir canımmm :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar bu anne-bebek ıhtıyac cantası bu 5li setlerden sizce nasl??? ben sımdı kızımın odsını pembe-krem yapcam ama bu pembe gri ve dahabı cok hosuma gıttı bu cok mu uyumsuz olur ya...

sen doğunun bir ucunda ben istanbulun bilinmeyen bir ucra köşesinde olunca... göndermeyebilirler... gönderdiklerse eğer bize ulaşmayabilir canımmm :roflol: :roflol: :roflol:

varya tatlım bıde ben adres olarak esımın okulunu verdım:):)

kızlar bu anne-bebek ıhtıyac cantası bu 5li setlerden sizce nasl??? ben sımdı kızımın odsını pembe-krem yapcam ama bu pembe gri ve dahabı cok hosuma gıttı bu cok mu uyumsuz olur ya...

canım çanta altı üstü yaa rengi uymasada olur bence :))

Hayatım odanın rengiyle ne alakası var sen kendin onu kullanırsın ileride bebkle bir yere giderken kıyafetlerine bebeğin pusetine filan uysun yeter. Ayrıca bence rengi de çok şeker hem senin bebiş kız bence süper olur

hangi ücraısndasın şekercik kaydirigubbakcemile3

bence çok cici canım :hulya:

canım çanta altı üstü yaa rengi uymasada olur bence :))

tatlısım benım bıraz takıntım var bu konuda... ama didemın dedıgı gıbı pusetıyle bnları ayrı bı takım yapabılrım sanıırm...

grı-pembe daha bı hos geldı bana... krem-pembede var ama bu daha guzel hemde belısın malı yanı

hangi ücraısndasın şekercik kaydirigubbakcemile3
bencede bencede canım ya bu guzellll karar verılmıstır bunu alıyorum ıns...

bence çok cici canım :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…